Skocz do zawartości

Naklejka z adresem?


wielgol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli mogę wtrącić się w wymianę poglądów to zgadzam się z Marcinem T.

A przede wszystkim warto się dowiedzieć czy twórca znaku nie zastrzegł sobie wzoru. Myślę, że jeśli taki znak powstał to właśnie po to abyśmy na drogach rozpoznawali turystów caravaningowych jeżdżących samochodami. Jednak nie ingerowałbym w wzór i nie dopisywał żadnych dodatkowych słów.

 

[ Dodano: Wto 12 Gru, 2006 17:39 ]

dodając jeszcze do poprzedniej wypowiedzi myślę, że ten znak powinniśmy wszyscy mieć naklejony na samochód a oprócz tego inny duży znak na przyczepach i nad nim właśnie się zastanawiajcie :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzę że muszę wkroczyć do akcji. :lol:

Panowie, po pierwsze znak turysty karawaningowego jest ogólnodostępny(99,999 % pewności), w końcu dla nas karawaningowców to zrobili.

po drugie - fakt, znak znakiem a mój pomysł z dopiskiem może nie najlepszy.

Wracam do tematu naklejki. Tomii żeby nie było tego typu kłopotów myślę że powinieneś zatwierdzić ostateczny wzór naszej "przyszłoklubowej" naklejki i nikt nam, juz niczego ie zarzuci. Projekt jest i to całkiem fajny. Jak ktoś chce to se wali na holownik małą naklejkę a kto na przyczepę (klubowicze obowiązkowo !! :lol: ) ten na przyczepę i myslę że pomysł z dodaniem swojego nicka jest OK.

 

No i wypowiadać mnie się czym prędzej na temata bo już sam nie wiem co wycinać i naklejać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Zanim ustalimy ostateczny kształt naklejki ja zrobie sobie szablon z proponowanym obrazkiem i napisem karawaning.pl przez Macieja.Dodam tylko swój login- nick.Szablon przyłoże do przyczepki i "prysne" farbą.Może ustalmy wymiary szablonu i zamiast wysyłać naklejki każdy sobie sam zrobi napis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł na mnie "sądny dzień".Tym razem to ja niczego nie rozumię.Cztery tematy o naklejkach,78 odpowiedzi i 1067 wyswietleń.Odszczekuję każde pozytywne zdanie jakie napisałem na tym forum o demokracji.No i byłbym chory gdybym się nie wtrącił.Panowie - poczekajcie z tym problemem do zlotu.W miedzyczasie wykonajmy kilka projektów które obejrzymy na żywo (a to b. ważne) i wówczas postanowimy.Zobaczymy jak wzory bedą się prezentować na naszych pojazdach i wtedy dopiero każda rozmowa o tym jednym ,jedynym wzorze ma sens.Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Po pierwsze - wzór logo już jest i został zaproponowany przez Wielgola. Zostaje tylko kwestia napisu.

Po drugie - nie łączmy napisu proponowanego teraz z logiem klubu. Będzie czas to będzie logo.

Póki co wybierzmy jedno - napis. Istnieje ryzyko takiego zamieszania, że nic nie zostanie wybrane, ponieważ jest ponad setka Userów, z czego "większa" połowa może wziąć udział w głosowaniu. Powtarzam jeszcze raz - wybieramy napis :

 

- Karawaning.pl

 

lub

 

- www.karawaning.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk napisał :

 

"Póki co wybierzmy jedno - napis."

 

Póki co to się jednak zastanówmy.Bo dopóty należy wstrzymać się z ostateczną decyzją dopóki nie zobaczymy na własne oczy jak nasz wybór się prezentuje na pojazdach.Rozsądek podpowiada aby poczekać.Póki co mamy "inne" problemy.Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomii nie ma erki ale nie jest ok jeśli stronę karawning.pl będzie kojarzona z tym znakiem .A co do erki to maja je zastrzeżone znaki towarowe a takie to nie wiem

(Czy PZMot ma erke) :lol:

 

[ Dodano: Sro 13 Gru, 2006 20:56 ]

Zainteresowanych tematem zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie :lol:.

Jeśli są chętni na naklejeczkę turysty caravaningowego to napiszemy i do PZM'u - tylko muszą być chętni :lol:

Ja chce poprosić o jedną jak będeęznał cenę to może więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka PZM to PZM .NIE RUSZAMY .Ja osobiście jestem za wypowiedzią FILA: KARAWANING.PL z rysunkiem jaki zaproponował SOWA77. jAK KTOŚ CHCE TO NAKLEJA DWIE NAKLEJKI.POZDRAWIAM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka PZM to PZM .NIE RUSZAMY .Ja osobiście jestem za wypowiedzią FILA: KARAWANING.PL z rysunkiem jaki zaproponował SOWA77. jAK KTOŚ CHCE TO NAKLEJA DWIE NAKLEJKI.POZDRAWIAM :lol:

 

Zgadzam się w 100%

 

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 08:38 ]

Tylko tyle bym zmienił :lol:

 

karawaningnh3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się podoba a jak jeszcze dodać nick pod spodem to już pełnia szczęścia. :lol:

Tyle że nicki to chyba we własnym zakresie powyklejamy bo zamawiać dla każdego z osobna mógłby być problem. No ale to sprawa drugorzędna.

Taki wzór jest OK. Tomii - decyzja i jedziemy z tym koksem !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.