Skocz do zawartości

Czy ktoś oglądał?


Radi

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ją u tego samego dilera co poprzednią czyli inter camping trans Białystok.

 

 

Mamy tego samego dilera :hehe: (bez skojarzeń :hehe: )

 

Gratuluje nabytku, niech dobrze służy. A wie, że będzie bo też już mam 2 budki kupione u tego sprzedawcy, a on szajsu nie ściąga. I dlatego również wolę zapłacić więcej, ale być pewnym nabytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary o tej firmie mówi wszystko jedna sytuacja: zapytałem właściciela czy po starej znajomości sprowadzi mi przyczepę z rozkładem o którym marzę - na dzień dobry wpłacam połowę wartości. Odpowiedź właściciela - nie ma takiej możliwości, nie weźmie ode mnie pieniędzy i nie będzie obiecywał ponieważ bardzo ciężko znaleźć w Holandii naprawdę dobrą przyczepę jeżeli chodzi o stan ( o rozkładzie nie wspominając). Mówi mi to facet, który 14 lat handluje przyczepami i ma kontakty. Pytałem u innych handlarzy w Polsce i odpowiedź była zawsze ta sama: proszę pana sprowadzimy każdy model i z każdym rozkładem. I tak to już jest handlujący " super okazjami" sprowadzą ci wszystko i do tego taniej :hehe: .

 

Tak to już jest: chcesz mieć spokój to zredukuj trochę swoje marzenia, zapłać trochę drożej u uczciwego sprzedawcy i ciesz się z użytkowania.

 

Problem z Inter Camping Transem jest jeden - dobre sztuki szybko schodzą (nie są nawet zamieszczane na ich stronie bo nie ma kiedy).

 

Dodam jeszcze, że w poprzedniej przyczepie nic mi się nie działo przez 7 lat i po następną za kilka lat też wpadnę do Białegostoku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Inter Camping Transem jest jeden - dobre sztuki szybko schodzą

 

To fakt - ja swoją z lawety brałem :hehe: No ale tez prosiłem o sprowadzenie własnie 'tej' budy. W ciemno zaliczki nie musiałem zostawić. Dopiero jak przywieźli i obejrzałem budkę.

 

Ja co prawda krócej użytkowałem poprzednie avento (2 lata) a jedyny problem to z czasem padł kran (podobnie w tej - jedyna rzecz, którą wymieniałem).

 

Nie no, naprawdę można być zadowolonym z zakupem.

 

Również Pan z serwisu jest OK. Doradza, pokazuje, wytłumaczy...

 

po następną za kilka lat też wpadnę do Białegostoku.

 

Ja również napewno wrócę po następną budkę :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to uszkodzenia przyczepy ją dyskwalifikują, 2 szyby to spory koszt, nie mówiąc juz o wymianie poszycia bo to spore koszty, a nie wiadomo jak wewnątrz ściana wykląda, pewnie konstrukcja do wymiany.

No i nie ma ogrzewania na gaz.Jest też ryzyko,że rozszczelniła się w innych miejscach podczas obcierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kupiłem ją :hehe: podoba mi się środek i cały układ :hehe: wiem że jeszcze dużo czasu i kasy potrzebne żeby była OK ,ale dam radę :ok: mam nadzieje że mogę liczyć na waszą pomoc ,bo pytań to już mam 100 :-] moja pierwsza cycepka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timtim, z fotek widać , że uderzona z lewej strony , jak poważne uszkodzenia okaże się jak zaczniesz rozbierać . Jeśli podłoga została przesunięta masz poważny problem , choć z fotek tego nie można stwierdzić

Natomiast gdy podłoga nie naruszona jest to do zrobienia mniejszym nakładem sił i kasy.

Rób fotki i postaramy się Tobie pomoc w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwagę ??? poprostu mi się podobała i nie śmierdziała :hehe: już ja powoli rozkręcam i jak narazie nie ma tragedi :ok: tylko lodówka jakoś nie chodzi ,prąd dochodzi ,kontrolka świeci ale nie chłodzi :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timtim, popsuta lodówka to przy uszkodzonym szkielecie ściany pikuś. Sprawdzaj ściany. Sprawdź stan uszczelnienia dachu, bo tam występują rozszczelnienia po uderzeniu w dolne części przyczepy. Walczyłem kiedyś z taką uderzoną przyczepą... i mądry Polak po szkodzie. Teraz zawsze będę szukać nieuderzonej. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szczelna i prosta żadnych szczelin nie widzę ! tylko ta dziura z boku :hehe: ,ale wstawię tam klapę i powinno grać :hehe:

 

[ Dodano: Pią 27 Lis, 2009 22:16 ]

lodówka działa na 220V ,ale jak sprawdzić czy działa na 12V ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odówka działa na 220V ,ale jak sprawdzić czy działa na 12V ???

 

Podłącz pod aku ;) ale poważniej jak masz rozebraną to grube kable i prosto do jakiegoś naładowanego aku...

 

na 12v lodówka nie chłodzi tak dobrze a biorąc pod uwagę opisywane na forum straty w napięciu pomiędzy autem a lodówką może się okazać że do niej dochodzi już nie 12 a 10 lub mniej V...

tak więc podłącz sprawny naładowany aku i testuj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie związane z zakupem przyczepy .Znalazłem na allegro coś takiego : http://allegro.pl/item836326087_kemping_bailey_6_osobowy_z_namiotem.html Gość ma kilka budek ściągniętych z Anglii w podobnej cenie i standardzie .Czy ktoś z forumowiczów zaglądał na ten plac w Nidzicy? Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie związane z zakupem przyczepy .Znalazłem na allegro coś takiego : http://allegro.pl/item836326087_kemping_bailey_6_osobowy_z_namiotem.html Gość ma kilka budek ściągniętych z Anglii w podobnej cenie i standardzie .Czy ktoś z forumowiczów zaglądał na ten plac w Nidzicy? Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję. :-]

 

rozmawiałem z tą osobą w pażdzierniku i twierdził,że jest w ładnym stanie , ale nie pojechałem... człwoek wydawał sie dość miły , ale to wszystko przez tel. ale musisz wiedziec jedno za te pieniądze nie spodziewaj sie cudów...bedzie napewno coś do porobienia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę się z tym,że w 20-to letniej przyczepie zawsze będzie można znaleźć coś do roboty.Raczej nie ma co spodziewać się ideału,ale ceny za te przyczepki wydają się w miarę rozsądne.Po cichu liczę,że ktoś z forumowiczów odwiedził już tego gościa i stwierdził osobiście stan tych przyczepek i podzieli się swymi spostrzeżeniami na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.