Skocz do zawartości

Czy ktoś oglądał?


Radi

Rekomendowane odpowiedzi

jacekwwa - odnośnie camplandu.

 

Byłem tam dwa razy oglądać w/w knausa. Za każdym razem bardzo miła obsługa i na tym chyba koniec plusów.

 

Przyczepy - spory wybór tylko ceny wyraźnie wysokie a stan przyczep w ani jednym przypadku nie usprawiedliwia żądań cenowych.

 

Przykłady:

KIP Sun Line rok 1997 cena 22 000 zł - wszystkie szafki, drzwi z odstającą okleiną a zapach w środku taki, że lepiej z otwartym ogniem nie wchodzić

 

Knaus Eurostar rok 1997 cena 35000 zł - pływająca podłoga - dalej już nie oglądałem

 

LMC (piękny) cena ok 42 000 zł - a w środku niespodzianka: wielka kałuża na samym środku przyczepy (obecna tam też po dwu tygodniowej mojej nieobecności)

 

Wszystkie powyższe przykłady to efekt bardzo pobierznych oględzin i strach pomyśleć co by było gdyby człowiek zaczął się zagłębiać dalej.

 

Na placu ok 30 przyczep a do warunkowego kupna może 5 szt.

 

Może się czepiam ale nie lubię gdy wchodzę do młodej przyczepy za duże jak dla mnie pieniądze (30 000 - 40 000 tys) i widzę na dzień dobry powgniatane stoliki zapraszające mnie do szpachlowania.

 

Panowie z Camplandu pierwsze pytanie jakie zadają to: czy kupuje pan na firmę bo można Vat odliczyć - może stąd tak wysokie ceny - są poprostu nastawieni na klienta firmowego.

 

Knaus, który mnie interesował cena 32000 zł - 22% daje nam ok 24000 zł czyli cenę "w miarę" rynkową - ale to są tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Radi, a Ty koniecznie chcesz knausa?? jesli interesuje ciebie hobby to moge ci dac namiar na hobby 495 w bdb stanie...nie bylem tam ale mialem mnostwo zdjec tej przyczepy,

 

przyczepa jest w niemczech, rocznik 1997 za okolo 23 500zł, osoba sprzedajaca jest bardzo mila i odpowiada na wszelkie pytania, mozesz tam zadzwonic - niemieckim sie nie przejmuj bo to polak z pochodzenia i rozmawia po polsku i jest to jego prywatna przyczepa, to starsze osoby i uzywaly tej przyczepy prywatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ostro zszedl z ceny i chyba wkoncu ja sprzedal... bo juz tutaj gdzies na forum szukal info nt. tabbert'a a nie sadze zeby chcial miec 2 budki jednoczesnie :hop1:

www ze zdjeciami hobby tez nieaktywne

 

Kolego bodzioklb więc powiem tak, ostro nie zszedłem z ceny bo wiem co miałem, nigdy też nie ukrywałem co było robione i jak naprawione a to dla kupującego jest najwazniejsze. Ogłoszenie zrobiłem tylko dlatego, że jak się sprzeda trzeba dołozyć i kupic coś nowszego - jedyny powód sprzedaży.

Przyczepkę sprzedałem 1,5 tyg po tym jak ty byłeś ją obejrzeć i za pieniążki, które chciałem dostać. Jakbym nie dostał tego co chciałem nigdy bym jej nie sprzedał. Obecnie jestem na etapie poszukiwania tabberta z roczników 2002-2005 ale równiez szukam hobby z roczników 2005- 2008. Więc jakby ktos miał coś na oku to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voice, bez urazy nie mialem niczgo negatywnego na mysli, ale widzialem na allegro za 2000zł mniej w porownaniu do ceny na dzien w ktorym ja ogladalem :hop1:... sadzilem ze masz cos na oku i zalezy ci na czasie ...

1,5 tyg powiadasz?? hmm ogladalem ja na poczatku wrzesnia bodajze 12-go... a na allegro stala jeszcze 13 pazdziernika....

 

btw nowy wlasciciel bedzie napewno zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voice, bez urazy nie mialem niczgo negatywnego na mysli, ale widzialem na allegro za 3000zł mniej w porownaniu do ceny na dzien w ktorym ja ogladalem :ok:... sadzilem ze masz cos na oku i zalezy ci na czasie ...

Moje minimum było 20 tys a dostałem 19,900. 100 zł opuściłem na paliwo. Ty jak byłeś nawet nie pytałeś ile i za ile... Więc Cię nie interesowała. Nie bierz mojej wypowiedzi też negatywnie ale chciałem podkreślić, że nawet budka po przejściach jak sprzedający nic nie ukrywa, pokaże co i jak i jak jest naprawione nie przekreśla budki do sprzedania.

A gdybym nie dostał tej ceny jaką chciałem nigdy bym jej nie sprzedał, bo bardzo dużo serca włozyłem w tą przyczepę. A kupujący nawet póxniej podziękowania wysłał, że zonie podoba się bardzo I to też jest dobra zapłata. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzioklb, voice, Panowie ciiiii nie ma co się sprzeczać. Przecież obydwaj jesteście zadowoleni!

Nie róbcie OT.

a kto sie sprzecza??... :x

 

 

tak wiec, jesli chce ktos hobby 495 z rocznika 97 /lift/ to moge dac namiar...

jesli kogos interesuje 540... moge dac namiar ktorej nie ogladac...

 

obejrzalem mnostwo 495,535,540,555.560.... kilka z nich jst wciaz do sprzedazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzioklb, voice, Panowie ciiiii nie ma co się sprzeczać. Przecież obydwaj jesteście zadowoleni!

Nie róbcie OT.

Jacku tu nikt się nie sprzecza :hop1:

P.s. macie może jakieś dane modeli wyposażeń przyczep hobby z roczików 2005 - 2008.

jedyne co znalazłem to katalog zdjęciowy. jednak interesowało by mnie dane techniczne wyposażenie w jaim modelu co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak interesowało by mnie dane techniczne wyposażenie w jaim modelu co??

 

gdzies mam ... jesli nie wywalilem z kompa to tutaj umieszcze, bylo tam opisane modelami /ub,uf,fu,FUe,sl,ul...itd/ gdzie jakie lozka, wyposazenie i masy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak interesowało by mnie dane techniczne wyposażenie w jaim modelu co??

 

gdzies mam ... jesli nie wywalilem z kompa to tutaj umieszcze

byłbym wdzięczny :hop1:

Chciałbym tez podziękować koledze luksusowa_buda, który był oglądać mi przyczepkę z ogłoszenia TUTAJ dzięki niemu zaoszczędziłem kilkanaście złotych i sporo czasu.

Oczywiście odradzam, jakby ktoś chciał ją kupić, wilgoć, połamane meble itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa dzieki widziałem te linki, tam są tylko wymiary natomiast zależy mi w jakim modelu jakie wyposażenie było montowane w standardzie. chcę porównać np: jaka róznica w modelu Excellent a np: prestge czy excelsior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.