Skocz do zawartości

Krzywe koła nowy knaus 580


mona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ! Mam duża zagwozdkę ponieważ nowa przyczepa knaus 580 , przejechane około 5tys km i zauważyliśmy wraz z mężem ze koła stoją zdecydowanie krzywo - w taki sposób /  \ 

Akurat i tak oddawaliśmy przyczepę na wcześniej umówione doposazenie do Procampu i p. Tomek zapewnią nas że.to normalna sprawa przy tego typu osi.

Oczywiście nie ma co panikować i reklamować bo to normalka... przeladowanie przyczepy lub jazda z max obciążona, lodówka na osi itp

 

Pytanie do bardziej doświadczonych czy to faktycznie tak ma się zachowywać? Przejmować się czy jeździć i kontrolować tylko opony bo te na pewno dużo szybciej będą się zużywać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mona napisał(a):

Niestety stoi od 2 tyg we Wrocławiu - z 3 dni już mamy prawie 20 ....

No pan Tomasz różne bajki opowiada. Nie należy mu wierzyć ;) A co oni z nią robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na dmc kupilismy wersje sport ale przy zakupie dogadalismy i doplacilismy do przerobki prysznica z ceratą na kabine. Nie mieli gratów jak odbieraliśmy przed zimą a w trakcie ciepłych dni szkoda nam było czasu na oddawanie przyczepy i tak dopiero teraz oddaliśmy na tą usługę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mona napisał(a):

Ze wzgledu na dmc kupilismy wersje sport ale przy zakupie dogadalismy i doplacilismy do przerobki prysznica z ceratą na kabine. Nie mieli gratów jak odbieraliśmy przed zimą a w trakcie ciepłych dni szkoda nam było czasu na oddawanie przyczepy i tak dopiero teraz oddaliśmy na tą usługę. 

 

Ile za to biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mona napisał(a):

1000 € ale i tak się zdecydowaliśmy bo przy dzieciakach zdecydowanie "szczelniej" będzie w łazience ?

Ok, to jak Ci zrobią to wrzuć fotki jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mona napisał(a):

Cześć wszystkim ! Mam duża zagwozdkę ponieważ nowa przyczepa knaus 580 , przejechane około 5tys km i zauważyliśmy wraz z mężem ze koła stoją zdecydowanie krzywo - w taki sposób /  \ 

Akurat i tak oddawaliśmy przyczepę na wcześniej umówione doposazenie do Procampu i p. Tomek zapewnią nas że.to normalna sprawa przy tego typu osi.

Oczywiście nie ma co panikować i reklamować bo to normalka... przeladowanie przyczepy lub jazda z max obciążona, lodówka na osi itp

 

Pytanie do bardziej doświadczonych czy to faktycznie tak ma się zachowywać? Przejmować się czy jeździć i kontrolować tylko opony bo te na pewno dużo szybciej będą się zużywać?

 

Jakie DMC przyczepy, jaką oś jest zamontowana (tabliczka na osi) i jak wyglądają opony po tym przebiegu?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomii napisał(a):

Jakie DMC przyczepy, jaką oś jest zamontowana (tabliczka na osi) i jak wyglądają opony po tym przebiegu?
 

Dmc 1600

Brak dostępu do tabliczki z osi ale wg dokumentów oś ALKO EURO typu delta

Opony narazie spoko ale ewidentnie zauważyliśmy to po powrocie znad morza(wracaliśmy przez.Świdwin a tam 30km remontów frezowań itp więc po powrocie oglądaliśmy czy nic nie urwaliśmy) na koniec sierpnia a od tego czasu tylko ja wywieźliśmy do Wrocławia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizbern napisał(a):

Ile za to biorą?

 

2 godziny temu, mona napisał(a):

1000 € ale i tak się zdecydowaliśmy bo przy dzieciakach zdecydowanie "szczelniej" będzie w łazience ?

Dziś właśnie o to samo pytałem w Nadarzynie na targach :) powiedzieli mi że ok 6tys.zł taka przeróbka. Trochę dużo jak za dołożenie drzwiczek, nie wydaję Wam się? Oglądałem jak to wygląda w Sudwind i Sport i myślę że samemu można taniej to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie o to samo pytałem w Nadarzynie na targach powiedzieli mi że ok 6tys.zł taka przeróbka. Trochę dużo jak za dołożenie drzwiczek, nie wydaję Wam się? Oglądałem jak to wygląda w Sudwind i Sport i myślę że samemu można taniej to zmienić.
To nie jest tylko dołożenie drzwiczek ale i całej kabiny. W Sporcie masz brodzik i ściany z dykty. W Sudwindzie natomiast brodzik i ściany z plastiku no i drzwiczki zamiast szmaty.

Oczywiście, że można to zrobić samemu. Wrzucałem kiedyś na forum zdjęcia takiej przeróbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.