Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani zlocik już za 2 dni :ok: chociaż pewnie pierwsi już jada :jump:

Jutro tzn. dziś skontaktuje się z Campingiem aby trochę popytać chociaż radwan udzielił dość dużo informacji.

Ja nigdy tam nie byłem ale jutro dorzucę trochę informacji. :piwko:

 

Jeśli chodzi o mnie ta ja planuje przyjazd 11 listopada w godzinach 9.00-11.00 :piwko:

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHETNYCH NA SPOTKANIE W TORUNIU :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Trochę informacji o campingu rozmawiałem z kierownikiem i wygląda to tak. :ok:

 

1.Camping jest przygotowany można już tak wjeżdżać i odpoczywać (jeśli ktoś zamierza przyjechać w nocy proszony jest o informacje) :jump:

 

2. Do dyspozycji będzie łazienka (jedna) w razie potrzeby druga w hotelu (tez może być do naszej dyspozycji) :ok:

 

3. Oczywiście prąd, ochrona, bar :piwko: wszystko jest przygotowane :ok:

 

4. Jeśli chodzi o cena pobytu to będzie zniszka dokładnie nie wiem ale w granicach 20% :ok: (jestem umówiony z kierownikiem na rozmowe o cenie pobytu na 11/11 rano w tedy ustalimy opłaty. Ale na pewno będzie taniej niż w Cenniki) jeśli ktoś przyjedzie przed 11/11 niech nie płaci zapłacimy 11 po ustaleniu stawki z kierownikiem

 

A może i jeszcze więcaj niż 20% napewno bedzie taniej Kierownik powiedział że będziemy zadowoleni

 

Tak wiec Camping czeka na nasze przybycie wszystko jest przygotowane

:piwko::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawko odebrane :piwko::piwko::jump: maj już E do B - i święty spokój :ok: :ok:

czyli do Torunia jadę :)

kilka pytań -

- czy jak będę w czwartek lub piątek ( jeszcze nie wiem jak w pracy ) po 16 to mam kogoś informować ????

- jak jest z ogniskiem czy będzie ????

- jak z prądem bo jeszcze nie znam swojej Luksusowej_budy II i lepiej jak będzie dostęp do 230 V

 

Ptaku ... poproszę o jakąś miejscóweczkę obok Ciebie :ok:

 

jutro zaczynam pakowanie :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy bedzie miał do dyspozycji jakąś farelke

p rzy takiej cenie prądu napewno włacze farelkę a wodę na herbate będę gotował w czajniku elektrycznym.A co :piwko: płacę więc korzystam :piwko::piwko::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy .

Niestety muszę odwołać nasz przyjazd. Mamy w piątek najsmutniejszą ceremonię . Życzę Wam wszystkim wspaniałej zabawy i fajnego spotkania .

Myślę , że się jeszcze spotkamy . Bawcie się dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa Maćku :piwko: ale rozumiemy i będziemy czekać na kolejną możliwość spotkania

 

A co do prądu ta ja go tylko do tv potrzebuje i dlatego cena mnie oszałamia :piwko: ale w tej sytuacji będzie grzanko na prąd :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.