Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2022/2023


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Prusiak napisał(a):

W Białce jeździmy :D.  Wszystkie stoki dostepne oprócz FIS. Działa tez Rusiński. W nocy są przymrozki i na dzien warunki dobre. Ale ludzi jak w ferie... A co to bedzie od najblizszej soboty to sobie moge wyobrazic. 

20230112_084208.jpg

20230112_115150.jpg

20230112_115152.jpg

20230112_122635.jpg

Super. Dobrze, że coś więcej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W środę i wczoraj w Szczyrku działała jedna trasa, płaska jak stół ale śnieg zadziwiająco dobry. Ludzi mało, kolejek w zasadzie zero. Czy dziś da się pojeździć to się zobaczy bo wieje masakrycznie i nie wiem czy gondola i krzesła będą działać. W każdym razie dobrze było znów przypiąć narty i deskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, dudek_t napisał(a):

W środę i wczoraj w Szczyrku działała jedna trasa, płaska jak stół ale śnieg zadziwiająco dobry. Ludzi mało, kolejek w zasadzie zero. Czy dziś da się pojeździć to się zobaczy bo wieje masakrycznie i nie wiem czy gondola i krzesła będą działać. W każdym razie dobrze było znów przypiąć narty i deskę.

Brawo. 

Zieleniec za to wczoraj ogłosił akcję naśnieżania, ale na tym się skończyło. Pogoda znowu nie pozwoliła. Szczerze im współczuję, tracą min drugi tydzień pełnego sezonu. Trzeci dziwny rok z rzędu, wiele biznesów sezonowych już by się z tego nie podniosła.

edycja - patrząc na prognozy pogody to za chwilę nigdzie nie będzie warunków w PL.  4 z 5 najbliższych dni z deszczem w Tyliczu - może główne trasy przetrwają. Oby obróciło się  to w śnieg :)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, maarec napisał(a):

edycja - patrząc na prognozy pogody to za chwilę nigdzie nie będzie warunków w PL.  4 z 5 najbliższych dni z deszczem w Tyliczu - może główne trasy przetrwają. Oby obróciło się  to w śnieg :)

Wlasnie licze na to ze do ferii mazowieckich jednak pogoda zdazy pomoc w dosniezaniu, bo jest ciezko. Ale i to nie zmienia faktu, ze 2 wyjazdy na przedluzony weekend juz przepadly :( Jak rozmawiam z ludzmi z biura w Lodzi to 90% odwolalo wyjazdy zaplanowane w PL na przyszly tydzien, a jak patrze na kamerki w roznych miejscach to sie zastanawiam jak im sie oplaca uruchamiac wyciagi, gdzie oblozenie jest ok 20-30%. Tak slabej zimy nie pamietam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Prusiak napisał(a):

Dodatkowy raport z Białki Tatrzańskiej śniegu na stokach i poza nimi wystarczająco. Dzis sprawdzony stok Grapa-Litwinka. Warunki mega wypaśne

:o szok, wygląda jak normalna zima :-]

 u nas w Kotlinie Kłodzkiej i w Karkonoszach dalej obraz nędzy i rozpaczy  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zulos napisał(a):

Jeśli się ktoś wybiera to uwezuwejcie dzisiej, bo armagiedon w Beskidzie sądeckim...

Każdy podjazd blokują TIRy...

No w końcu zima i wyciągi odżyją na ferie.

Toś mnie pocieszył. Udaje, że nie widzę tego wpisu a drogowcy niech pracują. Daje im 8 godzin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maarec napisał(a):

Toś mnie pocieszył. Udaje, że nie widzę tego wpisu a drogowcy niech pracują. Daje im 8 godzin ?

No właśnie przede wszystkim dla Ciebie był ten wpis:D

Ja mieszkam na tradycyjnej górce, która się zawsze w takich okolicznościach blokuje. Tym razem na podjeździe na odcinku ok. 500 m stały 3 TIRy i jeden BUS. Piaskarka stała na dole i jedyne co robiła to mrugała światełkami:P

Dojazd zajął mi zamiast tradycyjnych 20 minut 1 godzinę.

Spokojnie się ogarną za ten czas, choć może jednak nie tak spokojnie, bo cały dzień ma sypać i to dość intensywnie.

Za to od jutra warunki na stoku będą lux.

Oprócz dzisiejszych opadów przez cały dzień, ma jeszcze dość intensywnie padać w nocy pt/sob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zulos napisał(a):

No właśnie przede wszystkim dla Ciebie był ten wpis:D

Ja mieszkam na tradycyjnej górce, która się zawsze w takich okolicznościach blokuje. Tym razem na podjeździe na odcinku ok. 500 m stały 3 TIRy i jeden BUS. Piaskarka stała na dole i jedyne co robiła to mrugała światełkami:P

Dojazd zajął mi zamiast tradycyjnych 20 minut 1 godzinę.

Spokojnie się ogarną za ten czas, choć może jednak nie tak spokojnie, bo cały dzień ma sypać i to dość intensywnie.

Za to od jutra warunki na stoku będą lux.

Oprócz dzisiejszych opadów przez cały dzień, ma jeszcze dość intensywnie padać w nocy pt/sob.

Szczotkę muszę do dachu zapakować  ? dziś nie będziemy jeździć także mam czas na jazdę bez wyścigów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wypad do Lądku Zdrój. Stoki dla początkujących ale na tym nam zależało ( uczymy dzieciaki śmigać) Camper Park prawie przy samym stoku koszt tylko 30 złoty za prąd. Stoimy sami ?

Sam wjazd na parking zmusił mnie do odbycia Cytrynki w "szpileczki"

IMG_20230203_114504.jpg

IMG_20230203_114934.jpg

IMG_20230203_111425.jpg

IMG_20230203_094623.jpg

IMG_20230203_082713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.