Skocz do zawartości

Refleksja a może rozczarowanie...


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Państwo. Swoją przyczepkę sprowadziłem osobiscie właśnie z Holandii sześć lat temu. Kupiłem ją w dużym komisie przyczep niedaleko Hertogenbosch (ludzie - tylu przyczep w jednym miejscu to jeszcze w życiu nie widziałem). Jednak gdybym miał to zrobić jeszcze raz, to raczej szukałbym ogłoszeń prywatnych, może przez kogoś znajomego lub na e-bay, ponieważ oczywistą sprawą jest ze komis to pośrednik i jakaś tam marża. Następna negatywna sprawa to fakt ze wszystkie te komisy już dawno objechali nasi "sprowadzacze" i znaleźć "okazję" będzie bardzo trudno. Zainteresowanym podaję link do strony. Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz, ale 6 lat temu oferta internetowa to było może z 10% tego co stało na placu.http://www.freebird.nl/content/start.asp

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaglądałem do tego komisu (na stronę). Niestety zakres cenowy - nie dla mnie :-( .

Na miejscu będę musiał zakupić jakieś lokalne ANONSE.

Na szczęści na Marktplaats jest kilka ogłoszeń od osób prywatnych. Od nich zacznę tourne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem rozkład dla mnie

http://www.allegro.pl/item755917628_hobby_2005_rok_z_wlasnym_napedem_i_zasilaniem.html

1)czy ktoś może ja oglądał

2)cena jest jest do dużej negocjacji - więz zaczynam myśleć czy jest wszystko ok

3) sprzedają ją już od początku sierpna ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem rozkład dla mnie

http://www.allegro.pl/item755917628_hobby_2005_rok_z_wlasnym_napedem_i_zasilaniem.html

1)czy ktoś może ja oglądał

2)cena jest jest do dużej negocjacji - więz zaczynam myśleć czy jest wszystko ok

3) sprzedają ją już od początku sierpna ?????

 

Czesc,

O, jaki to model? Możesz szacunkowo podpowiedziec ile jest do negocjacji? Ja szukam podobnego rozkladu, ale ja chce 560 KMFe. Np.

http://www.allegro.pl/item747753922_hobby_560_kmfe_excellent.html

 

Rózni sie tym, ze kolo kuchni ma "u", a nie dwa siedzenia na przeciw siebie. Zobacz, może tez Ci podpasuje. Ciekawe za ile zejdzie ta co ja podalem. Kup teraz jest 40 tysi (z przedsionkiem), ale dla mnie zbyt dużo..

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) sprzedają ją już od początku sierpna ?????

 

nabywców za ta cenę przyczepy jest nie wielu, więc to mnie nie dziwi, cena do dużej negocjacji - jest z czego opuścić . Sprawdzić tylko stan i targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ...... nadal nie mam budy :jesc:

przyczepa jak na 2005 r w dziwnym stanie : podłoga sucha , blacha cała , wygląd ogólny z zewnątrz ok . ale kilka pytań do was bo może to ja przesadzam :

- czy wszystkie okucia ( zawiasy w szafkach ) mogą zardzewieć w ciągu 4 lat

- pordzewiałe śruby : np przy kuchence i zlewie

- ciężko (naprawdę nie to że przesadzam - tak skokowo działające moskitiery

- mech na przyczepie czy to coś przeszkadza bo myśle że da rade to usunąć ( ale on był w wielu miejscach :hehe: , każdej szczelince )

- popękane tworzywa przy tylnych światłach - taki cały element na tyle - popękany w 6-8 miejscach - właściciel twierdzi że tak się dzieje w Hobby ?????

i wiele takich bzdetów bzdecików które można sobie samemu naprawić ale które są zaskoczeniem że przy 4 letniej przyczepie maja miejsce

-właściciel na pytanie o cenę z 37000 zszedł od razu na 33000 więc niby za ten rocznik cena :czerwona:

 

podsumowanie :hehe:

może jestem jakiś inny i to ja mam jakieś wygórowane wizje dotyczące używanej przyczepy, ale myślę że uczestnicząc w życiu tego fora jeżdżąc na zloty, człowiek zaczyna traktować przyczepkę jak drugi, a niektórzy nawet na równi z pierwszym domem, i szuka czegoś zadbanego gdzie jak się wchodzi i chce się ją kupić to czuje się to COŚ - ja tego nie poczułem . z początkowej kwoty 20000 zł dziś jechałem i myślałem że jak to będzie to to wydam xxxxxx ???

na dzień dzisiejszy kaskę mam na koncie i szukam dalej , może jak rozwiejcie moje wątpliwości :krzykacz: to jeszcze raz pojadę i sprawdzę dodatkowo cały sprzęt , namiot , i wszelkie instalacje, ale na ta chwile rezygnuję z jej zakupu

jak będzie ktoś chciał zobaczyć jakieś fotki w stylu " co jest w niej rozwalone " to prosze pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd sprowadzona jest ta buda? Po Twoim opisie sądzę że przez te 4 lata stała gdzieś na campingu bardzo blisko morza, i to mocno zasolonego... pewnie stąd ta wszechobecna rdza i mech w każdym zakątku na zewnątrz.

Nie mam tak drogiej przyczepy, ale gdybym zdecydował się wydać taką kasę jak Ty, to też oczekiwałbym w zamian stanu bliskiego ideału...szczególnie w stosunkowo młodej przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skąd sprowadzona jest ta buda? Po Twoim opisie sądzę że przez te 4 lata stała gdzieś na campingu bardzo blisko morza, i to mocno zasolonego... pewnie stąd ta wszechobecna rdza i mech w każdym zakątku na zewnątrz. "

piterek - dałeś mi do myślenia - gość twierdził że stała u niego w Kaliszu w ogrodzie . ale przyczepa jest na numerach Koszalińskich , więc może stała gdzieś na d Bałtykiem na kempingu ????? ciekawe bardzo ciekawe .... czyli ta rdza może być od tego że stoi nad morzem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.