Skocz do zawartości

Zakończyłem sezon strzałem w tył. Adria RIP.


rumpel

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, maarec napisał:

Ja oddałem zaliczkę, mimo szczerej niechęci do kupującego. Dwa tygodnie zbywalem kilkunastu kupców bo zaliczka wpłacona. Dzwonię dzień przed ustaloną datą i potwierdzamy jutrzejszy odbiór. Za minutę kupujący oddzwania i mówi, że się pomylił, bo on kredytu nie dostał i nie może kupić. Oczywiście był umówiony z kim innym.  Groził,  że przyjedzie i będziemy inaczej rozmawiać. Chciałbym zobaczyć tą akcje odzyskania 1000 zaliczki przez mafię. Co zabawne to byli wielcy ludzie ą ę. Dyrektorka teatru z mężem. Mnie byłoby wstyd po takim numerze. Kampera sprzedałem dzień później mega fajnym ludziom.

 

 

Ja zaliczki nie przyjmuje bo to bez sensu, jak ktoś jest zdecydowany to zadatek, nawet jak mi prześle na konto i w tytule wpisze zaliczka to od razu jest zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczki nie przyjmuje bo to bez sensu, jak ktoś jest zdecydowany to zadatek, nawet jak mi prześle na konto i w tytule wpisze zaliczka to od razu jest zwrot.
Dokładnie. Bo zaliczka jest zawsze do zwrotu. Dlatego ja daję zawsze zaliczki licząc na niewiedzę drugiej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2022 o 20:04, peja76 napisał:

Się nie pier..... pisz wezwanie do zapłaty i tyle, zaliczkę musi oddać.

Zaliczka zwrócona...wystarczył kontakt sms.

Wiszę Ci solidną flaszkę ;) . Będziesz w okolicy - Śląsk Cieszyński , daj znać i wpadaj ! 

 

Samochód odebrałem w środę - tak więc cała sprawa zakończona po niespełna 3 miesiącach od wypadku. Nie polecam nikomu takich przygód.

Teraz cała energia idzie w szukanie budki ( pierwsze koty za płoty , a więc Fendt na którego się napaliłem ).

Układ podkowa + 2 pojedyncze łóżka i DMC 1300 kg. To pobożne życzenia, które spełnia chyba tylko Adria 472 LU . Ale jeśli nic nie trafię to będzie B96. Budżet nie jest z gumy, więc w grę wchodzą roczniki w okolicach 2000-2005.

I to by było na tyle.....na tą chwilę :)

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ten Śwìateczny poranek przeczytałem cały temat.

Fajnie że wybrnąłeś z tego wydarzenia:)

Życzę Ci, aby Nowa przyczepa była przecudna i dała Waszej załodze jeszcze więcej Radośći!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dioblik napisał:

W ten Śwìateczny poranek przeczytałem cały temat.

Fajnie że wybrnąłeś z tego wydarzenia:)

Życzę Ci, aby Nowa przyczepa była przecudna i dała Waszej załodze jeszcze więcej Radośći!

 

Dziękuję Bardzo :).

A taki oto prezent dostałem wczoraj od syna  - mało mi łezki nie poleciały ze wzruszenia...

Serdeczne pozdrowiania dla Wszystkich z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Żeby nasze karawaningowe wojaże zawsze szczęśliwie się kończyły :yes:

20221225_071210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rumpel napisał:

Dziękuję Bardzo :).

A taki oto prezent dostałem wczoraj od syna  - mało mi łezki nie poleciały ze wzruszenia...

Serdeczne pozdrowiania dla Wszystkich z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Żeby nasze karawaningowe wojaże zawsze szczęśliwie się kończyły :yes:

20221225_071210.jpg

Asa ?  co to za auto ? Wygląda bardzo futurystyczne  ? chyba masz wizjonera  w domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pierzasty napisał:

Asa ?  co to za auto ? Wygląda bardzo futurystyczne  ? chyba masz wizjonera  w domu 

A czy to nie Multipla czasem...?

Ale mnie bardziej zafascynowało to, że jak zobaczyłem to drzewko, to mi się skojarzyło od razu z Łęgiem. Później dopiero zauważyłem drogowskaz.. ?

No i korzystając z okazji to ...  ... Wesołych Świąt!!!

 

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

A czy to nie Multipla czasem...?

Ale mnie bardziej zafascynowało to, że jak zobaczyłem to drzewko, to mi się skojarzyło od razu z Łęgiem. Później dopiero zauważyłem drogowskaz.. ?

No i korzystając z okazji to ...  ... Wesołych Świąt!!!

 

Multipla była kiedyś holownikiem :).

20200619_195638.jpg

20180723_104655.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rumpel napisał:

Multipla była kiedyś holownikiem :).

20200619_195638.jpg

20180723_104655.jpg

No przecież to ten zestaw jest na rysunku. ?

Na pierwszym zdjęciu chyba Łęg, a na drugim kemping pod Babia górą (Camp Cup) i jest nawet choinka (świerk) z rysunku, więc tu się lekko pomyliłem... :-)

 

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

No przecież to ten zestaw jest na rysunku. ?

Na pierwszym zdjęciu chyba Łęg, a na drugim kemping pod Babia górą (Camp Cup) i jest nawet choinka (świerk) z rysunku, więc tu się lekko pomyliłem... :-)

 

W 100% wszystko się zgadza. Widzę , że znasz temat ! Ale w Zubrzycy Górnej jest jeszcze jeden kemping.  Odkryłem go pół roku temu - w środku lasu, cisza i spokój. 

Edytowane przez rumpel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2022 o 00:04, rumpel napisał(a):

W 100% wszystko się zgadza. Widzę , że znasz temat ! Ale w Zubrzycy Górnej jest jeszcze jeden kemping.  Odkryłem go pół roku temu - w środku lasu, cisza i spokój. 

Raczej świeżak jestem, ale na tych dwóch kempingach akurat byłem. Odnośnie tego Camp Cup to raczej spokojniejszego już mi nie trzeba. Tam jest wyjątkowo spokojnie, chyba że ja akurat tak trafiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Sezon nadchodzi wielkimi krokami, pojawił się nowy "ogon"  - Hobby 495 z 2002 roku o DMC 1300kg i poszukiwanym układzie ( podkowa + dwa osobne łóżka wzdłuż przyczepy dla dzieciaków ) . Mam nadzieję , że godnie będzie zastępowała Adrię i na długie lata bezpiecznie towarzyszyła w podróżach :).

A więc finał historii z Adrią, nowa cepka, nowy rozdział....

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku - może jeszcze w marcu uda się wybrać na pierwszy wyjazd :hej:

Łukasz

 

Hobby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.