Skocz do zawartości

Ceny


jasiekz

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, peja76 napisał:
8 godzin temu, jacekzoo napisał:

kwestia co za domek. zazwyczaj domki w takich przybytkach to taki syf, że za darmo bym tam nie spał

Nie rozumiesz przesłania jakie @Maras przedstawił;) , @Maras w punkt:winner:

Zobaczcie jeszcze z innej strony, jak patrzę na taki cennik, to mam wrażenie, że jesteśmy traktowani albo jak bogacze, albo jak intruzi ;)

Mój ulubiony kemping ogłasza tablicę z cennikiem i taka wisi potem na polu, więc niespodzianek nie powinno być... ale w tym roku nowość, jakieś dziwne przedziały cenowe :hmm:

image.thumb.png.0244b995f26cc8c886f6c469b9bc0f91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, filipert napisał:

Zobaczcie jeszcze z innej strony, jak patrzę na taki cennik, to mam wrażenie, że jesteśmy traktowani albo jak bogacze, albo jak intruzi ;)

Mój ulubiony kemping ogłasza tablicę z cennikiem i taka wisi potem na polu, więc niespodzianek nie powinno być... ale w tym roku nowość, jakieś dziwne przedziały cenowe :hmm:

image.thumb.png.0244b995f26cc8c886f6c469b9bc0f91.png

Jak kierowca w krawacie to 25 a jak bez to 50zł. :wacko:

41 minut temu, peja76 napisał:

Dopłata Weekendowa 50%:mlot:

Rozumiem, że jak klient odjeżdża to dosiewają trawnika, czeszą pozostałą trawę, poprawiają malowanie skrzynki przyłączeniowej itp. Stąd dodatkowy koszt jak klient szybko ucieka. No i jeszcze kupa papierkowej roboty przy meldowaniu. Wszystko kosztuje :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, peja76 napisał:

Dopłata Weekendowa 50%:mlot:

 

18 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Rozumiem, że jak klient odjeżdża to dosiewają trawnika, czeszą pozostałą trawę, poprawiają malowanie skrzynki przyłączeniowej itp. Stąd dodatkowy koszt jak klient szybko ucieka. No i jeszcze kupa papierkowej roboty przy meldowaniu. Wszystko kosztuje :mlot:

Akurat to nie jest żadna nowość, tam zawsze tak było i nikt z tym nigdy nie dyskutował. Po prostu mobilizują klientów, żebyś wziął piątek, albo poniedziałek wolny i został 3 noce w cenie 2 z weekendu :thank:

Zresztą w sam weekend ciężko było by tam znaleźć miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipert napisał:

Zobaczcie jeszcze z innej strony, jak patrzę na taki cennik, to mam wrażenie, że jesteśmy traktowani albo jak bogacze, albo jak intruzi ;)

Pozwolę sobie spytać tak z ciekawości - czy podczas płacenia za pobyt otrzymujesz jakikolwiek dokument tej transakcji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maras napisał:

Płacąc 5 zeta więcej trzeba się zastanowić czy warto ciągnąć za sobą ogon ,którego kupiliśmy ,ubezpieczyliśmy ,doposażyliśmy... liśmy, liśmy i końca nie widać !

Mało tego możemy przyjechać dwoma samochodami , laptopy też dwa będą śmigały a jak nam będzie zimno to farelkę sobie włączymy na cały pobyt  :) 

Po pobycie pewnie  sprzątaczka sprząta , wymienia ręczniki i zakłada czystą pościel więc jakieś jeszcze koszty mają  z tym serwisem. 

Doposażyliśmy , liśmy .........: coś w tym jest. Miłość do takiego wypoczynku. Mimo to , masz trochę racji, z tymi domkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 13:23, Tomaszsl napisał:

Witam jestem w Wiśle. Przesyłam aktualny cennik pozdr.

20220612_132104.jpg

Ostatnio miałem sąsiada na kempingu który miał fajnego psiaka z amputowaną nogą przednią, czyli trójnożny - ciekawe jaka cena za niego by byłana tym kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Commander napisał:

Patrząc na nadmorskie campingi widziałem cennik.... Pies od 3 kg....

Padłem....

Taki do 3kg to mało "robi". A te większe "robią" trochę więcej...;)

A z doświadczenia ktoś wie jakie są interpretacje przyczepy małej a dużej, ewentualnie średniej? Jak widzę podział na jedno i dwuosiowe to jeszcze potrafię swoją zaklasyfikować, ale jak jest podział na wielkość to już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotrekm13 napisał:

A z doświadczenia ktoś wie jakie są interpretacje przyczepy małej a dużej, ewentualnie średniej? Jak widzę podział na jedno i dwuosiowe to jeszcze potrafię swoją zaklasyfikować, ale jak jest podział na wielkość to już nie.

Różnie to jest. Kiedyś jakiś gimnazjalista obsługujący konto campingu na FB na moje pytanie czy wymiary w cenniku dotyczą długości przyczepy z dyszlem czy bez, odpowiedział jak niżej:

"Na stronie jest cennik

No i nie bądźmy malostkowi. Nikt nie biega z linijką

?
Na oko"
 
Zatem, na tym obiekcie jest to ustalane na oko, a, czy zapłacisz 20 czy 30 zł to zależy pewnie od wady wzroku lub jej braku u dokonującego pomiaru :-]
 
Polska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Commander napisał:

Patrząc na nadmorskie campingi widziałem cennik.... Pies od 3 kg....

Padłem....

No to tamten trójnożny piesek by się łapał niestety bo tak z 10kg mógł mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Taki do 3kg to mało "robi". A te większe "robią" trochę więcej...;)

A z doświadczenia ktoś wie jakie są interpretacje przyczepy małej a dużej, ewentualnie średniej? Jak widzę podział na jedno i dwuosiowe to jeszcze potrafię swoją zaklasyfikować, ale jak jest podział na wielkość to już nie. 

Z doświadczenia małe to Niewiadowki .... uprzedzając....z plastiku. Taką wykładnię wielokrotnie usłyszałem.

Ja zwykle łapię się na średnią...6 m z dyszlem, ale czasami nie. Innym razem jest klasyfikowana jako duża, ale płacę za średnią bo pan i władca ma dobry humor...co zawsze podkreśla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.