Skocz do zawartości
mymlon

Serwisy

Rekomendowane odpowiedzi

major
Napisano (edytowane)

c13cd0f79fc6b811.jpg

1. Transa-M

2. Śląskie

3. ul. Bratnia 3, 43-200 Pszczyna

4. tel/fax: 32 210 12 10

5. www.transa-m.pl, transa-m@wp.pl

6. Dla forumowiczów karawaning.pl 5 % rabat :)

Serwis przyczep i samochodów kempingowych Burstner; sprzedaż akcesoriów kempingowych Frankana; montaż haków holowniczych; sprzedaż boksów i bagażników samochodowych THULE; sprzedaż, serwis, wypożyczalnia przyczep towarowych i lawet (Brenderup, Neptun, Świdnik Trade, VAPP)

9136d96f8f15d0acmed.jpg

70777b585035eae2med.jpg

215086929038ab5a.jpg

8e255a1c9636e51cmed.jpg

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

1. Inter Camping Trans

2. podlaskie

3. 16-001 Białystok - Księżyno, ul. Ignatki 40 B (Niewodnica)

4. .+48 601 338 136

5. http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl/

6. Kupiłem u nich 2 przyczepy, w tym roku robiłem szczelność instalacji gazowej i sprawdzałem wilgotność budy (profesjonalny miernik, bez igieł, nic nie niszczy i wszędzie się mieści), można dokupić akcesoria jak i elementy konstrukcyjne przyczepy (okna, narożniki, klapy, poszycia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pempuch

Ja moge polecić KNOTT - warszawa

ul. Jutrzenki 50

02-230 warszawa

22 846 02 90 , 513-011-598

warszawa@knott.pl

Jestem zadowolony z usług i przede wszystkim cen,

regenerowałem oś w lawecie i wymieniałem tuleje w urz. w kempingu

obiecałem że bede polecał i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan Kleks

Witam,

miałem dzisiaj przyjemność skorzystać z pomocy AllCamp w Łodzi.

Miła, sympatyczna, szybka pomoc, w dodatku za symboliczną opłatę

Jeszcze raz dziękuję

pozdrawiam serdecznie - Pan Kleks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Sklep - Serwis Allcamp zmienił siedzibę w Łodzi, obecna to:

Łódź, u. Przybyszewskiego 199 / 205

tel: 42 654 29 99

e-mail: sklep-sklep@allcamp.pl

Sklep dobrze zaopatrzony, dużo nietypowych rzeczy na zamówienie. Obsługa fachowa i bardzo sympatyczna, podpowiedzą, doradzą. Z serwisu na razie nie korzystałem, ale prowadzą. Robią też przeglądy do DR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marko6

c13cd0f79fc6b811.jpg

1. Transa-M

2. Śląskie

3. ul. Bratnia 3, 43-200 Pszczyna

4. tel/fax: 32 210 12 10

5. www.transa-m.pl, transa-m@wp.pl

6. Dla forumowiczów karawaning.pl 5 % rabat :)

Serwis przyczep i samochodów kempingowych Burstner; sprzedaż akcesoriów kempingowych Frankana; montaż haków holowniczych; sprzedaż boksów i bagażników samochodowych THULE; sprzedaż, serwis, wypożyczalnia przyczep towarowych i lawet (Brenderup, Neptun, Świdnik Trade, VAPP)

9136d96f8f15d0acmed.jpg

70777b585035eae2med.jpg

215086929038ab5a.jpg

8e255a1c9636e51cmed.jpg

Polecam.

Miałem parę lat temu sytuację podbramkową.

Tylna szyba w przyczepie na już, na teraz, na cito. Było po godzinach urzędowania.

Właściciel na hasło " karawaning pl " , podjechał, otworzył, znalazł i nawet dał szybę  na " krechę " - brak takiej gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
f04

Witajcie :)

Czy w lubelskim jest jakiś serwis godny polecenia? Potrzebuję przymocować lekko naderwaną listwę od mocowania namiotu oraz ewentualnie wyprostować ramę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mundek28

Witam ,czy ktoś z lubuskiego może polecić dobry serwis przyczep, chodzi głównie o serwisowanie najazdów, układu hamulcowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kampfan

1. Across Artur Kraśnicki
2. dolnośląskie
3. ul. Robotnicza 22, Wrocław
4. 601 70 84 57
5. biuro@across.pl, www.across.pl
6. Serwis i wypożyczalnia. Mimo że po godz. pracy pomogli w naprawie instalacji elektrycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ollalla

Witam ,

ostatnie wpisy dość stare, ale może Ktoś przeczyta i podpowie - sprawdzony/polecany serwis w województwie pomorskim, prawdopodobnie zaryzykuję duży remont ( wymiana przegniłej części ściany bocznej i pewnie całej podłogi plus inne niespodzianki) w Abi Award Transtar'93. Może Ktoś z Forumowiczów zlecał gdzieś na Pomorzu podobny remont? A może jakiś serwis jest chętny? :-)

Pozdrawiam,

Ola ( zrobiona w jajo , naiwna, świeża właścicielka wyżej wymienionej przyczepy, pierwszej w życiu :-)- tak, tak, tłumaczę się, jednym słowem idiotka i tyle :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Olu , a opcja zwrotu przyczepy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ollalla

Witam,

co do zwrotu to raczej nierealne, facet wyrejestrował ją 2 dni po sprzedaży, sprzedawał w imieniu szwagra, który pracował gdzieś w Anglii, nie odbierają teraz telefonów, a jak się tam podjeżdża to pozamykane i sąsiedzi informują, że ci ludzie wyjechali do syna w Anglii i nie wiadomo kiedy wrócą. Zarejestrowaliśmy przyczepę po 3 tyg.,  a dwa dni później odkryliśmy spróchniałe miejsca wokół drzwi, potem podłogę pod łazienką. A na domiar złego w umowie jest zdanie, że "kupujący zapoznał się i akceptuje stan techniczny przyczepy".

Na Pomorzu, w Mostach k. Lęborka jest duży serwis, filia serwisu z południa kraju - Kampi. Jeszcze do nich nie dzwoniłam, bo w sobotę prawdopodobnie obejrzy ją Pan, którego też znalazłam w internecie, z serwisu w Żukowie. Zobaczymy jak wyjdą te oględziny i będziemy myśleć co dalej. Obawiam się, że ten duży serwis - Kampi jest pewnie drogi, napisali na stronie, że roboczogodzina kosztuje 80 zł, ile takich roboczogodzin trzeba na remont? Nie mam pojęcia . Ale już się boję :-(

Oj chyba się rozpisałam "nie w temacie".

Przepraszam i pozdrawiam,

Ola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Pewnie pojechali po następnego trupa .

Olu, moja sugestia jest taka .Zanim wydasz kolejną złotówkę na tą przyczepę to policz wszystko dokładnie ile będzie to wszystko Ciebie kosztowało na tip top .

Realnie trzeba jakiś procent doliczyć na  to co wyjdzie w praniu . Kosztorys na naprawę wraz z terminem oddania jak najbardziej wskazany. 

I opcja pierwsza naprawiamy  a druga to taka , nie  robimy w niej nic czyli  sprzedajemy ze stratą  i kupujemy inną .

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ollalla

Dzięki Marku,

no tak, przecież teraz trzeba wreszcie włączyć myślenie - kosztorys na piśmie i jak piszesz - termin oddania, słuszna sugestia. Po ewentualnym remoncie chyba też jest jakaś gwarancja na te roboty. Po oględzinach w sobotę będę mądrzejsza.

Pozdrawiam,

Ola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi