Skocz do zawartości

Serwisy


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

c13cd0f79fc6b811.jpg

 

1. Transa-M

2. Śląskie

3. ul. Bratnia 3, 43-200 Pszczyna

4. tel/fax: 32 210 12 10

5. www.transa-m.pl, transa-m@wp.pl

6. Dla forumowiczów karawaning.pl 5 % rabat :)

Serwis przyczep i samochodów kempingowych Burstner; sprzedaż akcesoriów kempingowych Frankana; montaż haków holowniczych; sprzedaż boksów i bagażników samochodowych THULE; sprzedaż, serwis, wypożyczalnia przyczep towarowych i lawet (Brenderup, Neptun, Świdnik Trade, VAPP)

 

9136d96f8f15d0acmed.jpg

 

70777b585035eae2med.jpg

 

215086929038ab5a.jpg

 

8e255a1c9636e51cmed.jpg

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Inter Camping Trans

2. podlaskie

3. 16-001 Białystok - Księżyno, ul. Ignatki 40 B (Niewodnica)

4. .+48 601 338 136

5. http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl/

6. Kupiłem u nich 2 przyczepy, w tym roku robiłem szczelność instalacji gazowej i sprawdzałem wilgotność budy (profesjonalny miernik, bez igieł, nic nie niszczy i wszędzie się mieści), można dokupić akcesoria jak i elementy konstrukcyjne przyczepy (okna, narożniki, klapy, poszycia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić KNOTT - warszawa

ul. Jutrzenki 50

02-230 warszawa

22 846 02 90 , 513-011-598

warszawa@knott.pl

 

Jestem zadowolony z usług i przede wszystkim cen,

regenerowałem oś w lawecie i wymieniałem tuleje w urz. w kempingu

obiecałem że bede polecał i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Sklep - Serwis Allcamp zmienił siedzibę w Łodzi, obecna to:

Łódź, u. Przybyszewskiego 199 / 205

tel: 42 654 29 99

e-mail: sklep-sklep@allcamp.pl

Sklep dobrze zaopatrzony, dużo nietypowych rzeczy na zamówienie. Obsługa fachowa i bardzo sympatyczna, podpowiedzą, doradzą. Z serwisu na razie nie korzystałem, ale prowadzą. Robią też przeglądy do DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

c13cd0f79fc6b811.jpg

 

1. Transa-M

2. Śląskie

3. ul. Bratnia 3, 43-200 Pszczyna

4. tel/fax: 32 210 12 10

5. www.transa-m.pl, transa-m@wp.pl

6. Dla forumowiczów karawaning.pl 5 % rabat :)

 

Serwis przyczep i samochodów kempingowych Burstner; sprzedaż akcesoriów kempingowych Frankana; montaż haków holowniczych; sprzedaż boksów i bagażników samochodowych THULE; sprzedaż, serwis, wypożyczalnia przyczep towarowych i lawet (Brenderup, Neptun, Świdnik Trade, VAPP)

 

9136d96f8f15d0acmed.jpg

 

70777b585035eae2med.jpg

 

215086929038ab5a.jpg

 

8e255a1c9636e51cmed.jpg

Polecam.

Miałem parę lat temu sytuację podbramkową.

Tylna szyba w przyczepie na już, na teraz, na cito. Było po godzinach urzędowania.

Właściciel na hasło " karawaning pl " , podjechał, otworzył, znalazł i nawet dał szybę  na " krechę " - brak takiej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam ,

ostatnie wpisy dość stare, ale może Ktoś przeczyta i podpowie - sprawdzony/polecany serwis w województwie pomorskim, prawdopodobnie zaryzykuję duży remont ( wymiana przegniłej części ściany bocznej i pewnie całej podłogi plus inne niespodzianki) w Abi Award Transtar'93. Może Ktoś z Forumowiczów zlecał gdzieś na Pomorzu podobny remont? A może jakiś serwis jest chętny? :-)

Pozdrawiam,

Ola ( zrobiona w jajo , naiwna, świeża właścicielka wyżej wymienionej przyczepy, pierwszej w życiu :-)- tak, tak, tłumaczę się, jednym słowem idiotka i tyle :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co do zwrotu to raczej nierealne, facet wyrejestrował ją 2 dni po sprzedaży, sprzedawał w imieniu szwagra, który pracował gdzieś w Anglii, nie odbierają teraz telefonów, a jak się tam podjeżdża to pozamykane i sąsiedzi informują, że ci ludzie wyjechali do syna w Anglii i nie wiadomo kiedy wrócą. Zarejestrowaliśmy przyczepę po 3 tyg.,  a dwa dni później odkryliśmy spróchniałe miejsca wokół drzwi, potem podłogę pod łazienką. A na domiar złego w umowie jest zdanie, że "kupujący zapoznał się i akceptuje stan techniczny przyczepy".

Na Pomorzu, w Mostach k. Lęborka jest duży serwis, filia serwisu z południa kraju - Kampi. Jeszcze do nich nie dzwoniłam, bo w sobotę prawdopodobnie obejrzy ją Pan, którego też znalazłam w internecie, z serwisu w Żukowie. Zobaczymy jak wyjdą te oględziny i będziemy myśleć co dalej. Obawiam się, że ten duży serwis - Kampi jest pewnie drogi, napisali na stronie, że roboczogodzina kosztuje 80 zł, ile takich roboczogodzin trzeba na remont? Nie mam pojęcia . Ale już się boję :-(

Oj chyba się rozpisałam "nie w temacie".

Przepraszam i pozdrawiam,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojechali po następnego trupa .

 

Olu, moja sugestia jest taka .Zanim wydasz kolejną złotówkę na tą przyczepę to policz wszystko dokładnie ile będzie to wszystko Ciebie kosztowało na tip top .

Realnie trzeba jakiś procent doliczyć na  to co wyjdzie w praniu . Kosztorys na naprawę wraz z terminem oddania jak najbardziej wskazany. 

I opcja pierwsza naprawiamy  a druga to taka , nie  robimy w niej nic czyli  sprzedajemy ze stratą  i kupujemy inną .

 

Powodzenia :)

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku,

 

no tak, przecież teraz trzeba wreszcie włączyć myślenie - kosztorys na piśmie i jak piszesz - termin oddania, słuszna sugestia. Po ewentualnym remoncie chyba też jest jakaś gwarancja na te roboty. Po oględzinach w sobotę będę mądrzejsza.

 

Pozdrawiam,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.