Skocz do zawartości

Hulajnoga el. na Camping


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, borek6 napisał(a):

chciałem też ją przewozić na dyszlu na bagażniku ale to chyba jednak musiałbym mieć pokrowiec...

Tak bym nie polecał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

59 minut temu, borek6 napisał(a):

Panowie, co powiecie o MOTUS Scooty 10 Plus 2022? 

Potrzebuje hulajnogi która przewiezie do 120 kg ?, silnik 500 W, koła 10"... i chyba ta wydaje się najrozsądniejszym wyborem między innymi na kempingi.

I jak to jest z nimi podczas deszczu, można jeździć czy nie? chciałem też ją przewozić na dyszlu na bagażniku ale to chyba jednak musiałbym mieć pokrowiec...

Moja córka ma taką lub prawie taką już ponad dwa lata i jeździ nią często do szkoły, nie raz zmokła stojąc pod chmurką i w deszczu jechała, póki co żadnych problemów. Ja też mam coś około 120kg i ładne parę razy tym jechałem więc obciążenie jak najbardziej wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bym nie polecał...

Hmmm, no może faktycznie trochę „dziki” pomysł pozostaje wtedy pewnie jedynie bagażnik auta, a ten jest zawsze pełny na wyjazd urlopowy…

Muszę się do niej przymierzyć, sprawdzić tez wymiary i pomyśleć gdzie mógłby ją przewozić. Wy gdzie wozicie swoje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego?
Wsadzić w szczelny pokrowiec i po sprawie...

No właśnie dlatego zaproponowałem przewóz na dyszlu. Ona waży 19,5kg, rower jakieś 15kg wiec…odpowiednio spiąć i po sprawie. Niestety nie mam miejsca w przyczepie Ponadto odwiedziłem stronę producenta, jest tam jakaś opcja do wyboru za 249 zł - dodatkowe uszczelnienie, ale wiadomo że to na deszczową pogodę. Do przewozu - oczywiście używał bym pokrowca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, borek6 napisał(a):


No właśnie dlatego zaproponowałem przewóz na dyszlu. Ona waży 19,5kg, rower jakieś 15kg wiec…odpowiednio spiąć i po sprawie. Niestety nie mam miejsca w przyczepie https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji53.png Ponadto odwiedziłem stronę producenta, jest tam jakaś opcja do wyboru za 249 zł - dodatkowe uszczelnienie, ale wiadomo że to na deszczową pogodę. Do przewozu - oczywiście używał bym pokrowca https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji106.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dyszel to idealne miejsce na rowery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, borek6 napisał(a):


No właśnie dlatego zaproponowałem przewóz na dyszlu. Ona waży 19,5kg, rower jakieś 15kg wiec…odpowiednio spiąć i po sprawie. Niestety nie mam miejsca w przyczepie https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji53.png Ponadto odwiedziłem stronę producenta, jest tam jakaś opcja do wyboru za 249 zł - dodatkowe uszczelnienie, ale wiadomo że to na deszczową pogodę. Do przewozu - oczywiście używał bym pokrowca https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji106.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolega peja76 uszył sobie szczelne pokrowce z zamkiem błyskawicznym na rowery elektryczne . Moim zdaniem lepsza opcja niż niewiadomego rodzaju doszczelnienie , a pewnie kwota podobna wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Commander napisał(a):

Kolega peja76 uszył sobie szczelne pokrowce z zamkiem błyskawicznym na rowery elektryczne . Moim zdaniem lepsza opcja niż niewiadomego rodzaju doszczelnienie , a pewnie kwota podobna wyjdzie. 

Tak pokrowiec rewelacja, hulajnogi bez osłony na dyszlu bym nie przewoził.

@borek6widzę że jesteś z Wlkp wiec możesz podjechać do tej firmy co mi robili pokrowiec i Ci zrobią, w moim wątku są namiary, bardzo fajni ludzie tam pracują, zrobią co sobie zażyczysz. Tylko jakoś nie widzę pokrowca na hulajnogę, jak ją przypiąć:niewiem: rower to co innego w hulajnodze małe koła, no chyba że są jakieś adaptery o których nie wiem:hmm: szczerze to trzeba sprawdzić czy są takie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko rower jak się pobrudzi to nie wielki problem...

Też tak miałem...

A pokrowce niestety wcześniej czy później puszczą... (na dyszlu podczas deszczu sa naprawde duze zawitowania poeietrza, wody i blota...No I kłopocik mały ze stabilizacją hulajnogi na bagazniku.

Jednak ja bym coś pozmieniał by ją wstawić do bakisty, przyczepy lub bagażnika auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Misio napisał(a):

Tylko rower jak się pobrudzi to nie wielki problem...

Też tak miałem...

A pokrowce niestety wcześniej czy później puszczą... (na dyszlu podczas deszczu sa naprawde duze zawitowania poeietrza, wody i blota...No I kłopocik mały ze stabilizacją hulajnogi na bagazniku.

Jednak ja bym coś pozmieniał by ją wstawić do bakisty, przyczepy lub bagażnika auta...

Jak na tym dyszlu ma jechać tylko hulajnoga to widziałem na alledrogo że ktoś robi aluminiowe kufry do przyczep, jak i na tylny wieszak do rowerów tak i na przedni, wtedy takie coś, dodatkowo zyskujemy następne miejsce na gadzety:D szczelne i zamykane na kluczyk;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 10:37, peja76 napisał(a):

Tak pokrowiec rewelacja, hulajnogi bez osłony na dyszlu bym nie przewoził.

@borek6widzę że jesteś z Wlkp wiec możesz podjechać do tej firmy co mi robili pokrowiec i Ci zrobią, w moim wątku są namiary, bardzo fajni ludzie tam pracują, zrobią co sobie zażyczysz. Tylko jakoś nie widzę pokrowca na hulajnogę, jak ją przypiąć:niewiem: rower to co innego w hulajnodze małe koła, no chyba że są jakieś adaptery o których nie wiem:hmm: szczerze to trzeba sprawdzić czy są takie;)

Dzieki za info ! jak tylko rozkminie na dobre temat hulajnogi i jak ją przewozić to wybadam pokrowiec ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.