Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do pozdrowień, to podzielę się swoimi uwagami...

2009 Norwegia, jechaliśmy ekipą pożyczonym kamperem, z przeciwka kierowcy kamperów i zestawów zawsze wystawiali rękę (jak np kierowcy autobusów) - można powiedzieć, że staraliśmy się "kto pierwszy ten lepszy" - naprawdę miło.

2010 Czechy Francja - 50% wita się w trasie w ten sposób, wjechałem do Polski i wystawiam rękę raz... drugi... trzeci... to przykre. Rzadko ktoś odpowie, a u nas rzadziej widzi się karawaningowca niż w Norwegii.

Niezależnie od klubu, naklejki, marki... łączy nas ta forma spędzania wolnego czasu.

Nawet jak mam doła, kolega uśmiechnięty z przeciwka z miłym gestem wrzuci trochę słońca w szarość dnia... Ale poetycko mi wyszło... :)

 

PS. A co do spotkań w trasie, jadąc w zeszłym roku na targi do Warszawy moją Skodą specjalnie wyprzedziłem Forda Mondeo kombi (srebrny) z jasną naklejką forum i mrugnąłem awaryjnymi... Bez odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pozdrowień, to podzielę się swoimi uwagami...

2009 Norwegia, jechaliśmy ekipą pożyczonym kamperem, z przeciwka kierowcy kamperów i zestawów zawsze wystawiali rękę (jak np kierowcy autobusów) - można powiedzieć, że staraliśmy się "kto pierwszy ten lepszy" - naprawdę miło.

2010 Czechy Francja - 50% wita się w trasie w ten sposób, wjechałem do Polski i wystawiam rękę raz... drugi... trzeci... to przykre. Rzadko ktoś odpowie, a u nas rzadziej widzi się karawaningowca niż w Norwegii.

Niezależnie od klubu, naklejki, marki... łączy nas ta forma spędzania wolnego czasu.

Nawet jak mam doła, kolega uśmiechnięty z przeciwka z miłym gestem wrzuci trochę słońca w szarość dnia... Ale poetycko mi wyszło... :ok:

 

PS. A co do spotkań w trasie, jadąc w zeszłym roku na targi do Warszawy moją Skodą specjalnie wyprzedziłem Forda Mondeo kombi (srebrny) z jasną naklejką forum i mrugnąłem awaryjnymi... Bez odpowiedzi ;)

 

Może nie zwrócił uwagi, ja osobiście wypatruje naklejek w Warszawie, ale chyba ślepy jestem :) :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja dziś widziałem pierwszy raz oklejone auto...

zielone renault espace (czy jak to się pisze) we Wrocławiu na Muchoborze Małym, często tam bywam a widziałem pierwszy raz :)

pozdrowienia dla właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (13.04.2011 koło godziny 17:15) w Krakowie na rondzie Kotlarskim widziany samochód (chyba Mondeo ale nie jestem już teraz pewny - ciemny - przewóz osób z naklejeczką klubową z dopiskiem południowiec. Zatrąbiłem. Zdziwiony się popatrzył :-)

 

W niedzielę (10.04.2011) widziany Mercedesik ciągnący oklejoną przyczepę (trasa nr 1 - z Dąbrowy Górniczej na Siewierz lub Tarnowskie Góry (tuż przed rozwidleniem) - chyba gdzieś w okolicach godziny 15-16...

 

A jakieś 1-2tygodnie temu widziałem jeszcze ciemnego Cheerokiego na wlocie do Tarnowa.

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (13.04.2011 koło godziny 17:15) w Krakowie na rondzie Kotlarskim widziany samochód (chyba Mondeo ale nie jestem już teraz pewny - ciemny - przewóz osób z naklejeczką klubową z dopiskiem południowiec. Zatrąbiłem. Zdziwiony się popatrzył :-)

:hmm:

W niedzielę (10.04.2011) widziany Mercedesik ciągnący oklejoną przyczepę (trasa nr 1 - z Dąbrowy Górniczej na Siewierz lub Tarnowskie Góry (tuż przed rozwidleniem) - chyba gdzieś w okolicach godziny 15-16...

jeśli ogon to Hobby, to być może był to kolega Janbas :hmm: wracający z Mucharza

A jakieś 1-2tygodnie temu widziałem jeszcze ciemnego Cheerokiego na wlocie do Tarnowa.

Rafał :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ogon to Hobby, to być może był to kolega Janbas :hmm: wracający z Mucharza

Niestety nie jestem aż tak jeszcze kumaty by rozpoznawać przyczepy... szczególnie że machnęliśmy się w przeciwnym kierunku a tam jest troszkę pasów itd... a oboje byliśmy w fazach manewrowych ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba ujednolicić oznakowanie budek. Naklejki powinny być z przodu po prawej stronie (od środka jezdni) i z tyłu (obojętnie z której strony). Czasami zobaczenie loga w lusterku oznacza, że jest już za późno .... szczególnie jak jedziemy bez budki ...

Ja po przyprowadzeniu mojego ogonka naklejam również z przodu. Naklejka czeka. Plus klubowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.