Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

A od dzisiaj w Zaciszu zagościł Rafał! :hmm:

 

Zagościł i przywiózł ze sobą deszcz :ok: niemiłosiernie lało caaaaalutki wtorek!

naprawdę nasze towarzystwo to prawdziwy skarb :?

 

Kemping jak najbardziej polecamy, sami również zamierzamy się tam jeszcze wybrać.

 

Pozdrawiamy naszych nowych znajomych z Lublina i uściski dla całej dzieciarni :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka krótka ADRIA holownik chyba Opel , oznaczona z tyłu przyczepki widziana w Dolnej Grupie, leciała w kierunku Gdańska starą A1.

Pierwszy zestaw który widziałem na trasie.

Oj to chyba mnie widziałeś . Holownik co prawda to Skoda , ale przyczepa krótka Adria . Wracaliśmy z Pienin w niedzielę starą A1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping jak najbardziej polecamy, sami również zamierzamy się tam jeszcze wybrać.

 

cieszę się, że zaraziłam Zaciszem - oczywiście poprzez Grześka.

Czy powrót na kemping dotyczy jeszcze tego roku?

 

pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powrót na kemping dotyczy jeszcze tego roku?

Grejzi - z pewnością nie tego roku. :bzik:

 

I dzisiaj dostałem pocztówkę od straży miejskiej z okolic Słupska.

Pamiątkową fotkę. Kurcze - czarno biała, a kosztuje od 120 (plus 4 punkty - chyba bonus jakiś) do 150 zł (bez bonusa) :miga:

Miałem 72 na 50 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie trzy godziny temu wróciłem z wycieczki objazdowej - Węgry, Słowenia, płn Chorwacja, plus Wenecja. Zrobiłem 3300km i nie spotakłem (choć wypatrywałem oczy aż do bólu) ani jednej nalepki forumowej i odmachał mi tylko jeden, podkreślam jeden carawaningowiec :bzik:. Chyba duch w narodzie umiera, lub tak jak ktoś wcześniej napisał - carawaning jest już tak popularny, że już za dużo tych pozdrowień i machanie jest passe.

Jak tylko odzyskam zdjęcia ze skasowanej przezemnie karty :miga: , to zdam relację. Pozdrówka dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mi się przypomniało :bzik: wczoraj wracając z nad morza jechały za równo przede mną jak i za mną zestawy oznaczone logiem karawaning.pl :ok:

 

:bzik::bzik::miga: ciakawe kto tworzył taką karawane :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba mnie widziałeś . Holownik co prawda to Skoda , ale przyczepa krótka Adria . Wracaliśmy z Pienin w niedzielę starą A1 .

 

Chciałem napisać opel omega, bo gabarytami mi trochę to przypominało, ale tak to ty, barwy autka również się zgadzają :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba mnie widziałeś . Holownik co prawda to Skoda , ale przyczepa krótka Adria . Wracaliśmy z Pienin w niedzielę starą A1 .

 

Chciałem napisać opel omega, bo gabarytami mi trochę to przypominało, ale tak to ty, barwy autka również się zgadzają :bzik:

 

Szkoda , że się nie odezwałeś albo nie dałeś znaku . Mam CB radio .

Powrót z wakacji był bardzo trudny . Mijałem wiele zestawów . Na początku machałem , gadałe na CB , uśmiechałem się i nic . Odmachał jeden Holender . Potem odpuściłem .

Do zobaczenia na trasie albo na zlocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

W sobotę widziałem Tymara jak śmigał z przyczepą w okolice Koronowa :bzik:

A jakże, byliśmy też na "bitwie" w Koronowie :miga: , ale nie udało się znaleźć Córki taty i spróbować specjałów :bzik: - za duży tłok, tym bardziej, że moja pani jest deczko połamana. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że się nie odezwałeś albo nie dałeś znaku . Mam CB radio .

 

Właśnie akurat taki nie fart, że jechałem nie swoim autem bez cb, byłem tak zapracowany szukając naklejki w lusterku na budce, że nawet nie patrzałem na markę i model holownika. Tyle już bezskutecznego obserwowania, że człowiek tracił nadzieję.

Również do zobaczyska :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.