Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Erni jak jesteś z tych marcinkowic pod oławą to wpadaj przymierzysz sobie speed fixy a w ciągu paru dni mają dojechać milenco aero 3

 

Wielkie dzięki za intencje , ale to te mniejsze Marcinkowice koło Nowego Sącza

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jacekzoo dzięki za chęć pomocy ale ja już widzę że będzie lipa.

Nie mniej w czwartek zajadę do allcamp i zobaczę co jest na stanie, przymierzę i zobaczę.

Na stronie są milenco aero2, może je dopasuję.

Nie mniej dziękuję bardzo wszystkim za pomoc.

 

Wybrać się do Ciebie nie wybiorę bo brak czasu do piątku a w sobotę turniej w Gliwicach.

Niedziela wiadomo, odpoczynek ;).

Aero 2 na pewno będą pasowały. Plastik mocowania który wchodzi między szkło a obudowę lusterka na może ze 2mm grubości. Używam takich od 4 lat, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin81, dzięki. Widzę, że wiedza poparta doświadczeniem na lutrach ;).

W zasadzie decyzja podjęta, czekam tylko na mała przesyłkę i cosik jeszcze sprawdzę. 

Nie mniej dla mnie już w zasadzie wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero 2 na pewno będą pasowały. Plastik mocowania który wchodzi między szkło a obudowę lusterka na może ze 2mm grubości. Używam takich od 4 lat, polecam.

Dla mnie to grubość ta sama co w SF których zdjęcie wrzucałem wcześniej  nie ma różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem mocowanie SF (Jacek, dzięki).

Powiem Wam, że wchodzą na styk, dosłownie 1mm grubiej i po zawodach, od dołu wchodzi tylko 1/2 zaczepu tak tam jest wąsko.

Teraz już wiem, że taki typ mocowania jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieńsze jak cieńsze, SF podchodzą więc już jest dobrze.

Teraz pytanie jak masz w ręku Milenco i SF, jest różnica w wykonaniu??

Teraz to tylko to zdeterminuje zakup bo cena jest taka sama czy te czy te. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, porównując sf do milenco, sf nawet do pięt nie dorasta tym drugim.

Po kolei, długość pałąka jest jednakowa, jednak w sf bardzo ogranicza zawias, w milenco rozwiązali to tak że oba mocowania lusterka mają w sobie regulacje na boki, dzięki temu samo szkło można dużo dalej wysunąć. Druga rzecz, w milenco szkła są realnie dużo większe, widać na zdjęciu jak przyłożyłem jedno do drugiego. W obu grubość mocowania co wchodzi między szkło lusterka a obudowe jest jednakowa, ALE, nie wiem czy dokładnie to widać ale w milenko jest wprasowana warstwa antypoślizgowa, w dotyku prawie klejąca, tego szczegółu brakło w sf i dlatego mi zdmuchnęło :/ w milenco tworzywo dużo lepsze, samo mocowanie szkła dużo porządniejsze, rant w którym blokuje się szkło dużo większy i bardziej dopasowany. Różnica między płaskimi a wypukłymi, bo drugi komplet milenco suzu zamówił wypukłe. Wypukłość tak mała że ciężko ją dostrzec, na całym szkle może z 1mm, ale jednak przekłamuje, trzymając przed sobą w takiej odległości że moja twarz zajmuje całą powierzchnie lustra płaskiego to w wypukłym jest dalej i zajmuje ok 3/4 powierzchni lustra. Jutro się widzimy to zrobimy test jak z polem widzenia, na jedno lusterko założymy oba o będzie miarodajne.

 

Podsumowując, sf kompletnie nie warte swojej ceny, zamiast nich wolałbym excelenty, lepiej dołożyć parę groszy i kupić milenco.

 

Mała uwaga co do obelinku, jutro będę dzwonił to wykaśnić bo jutro jest ktoś polskojęzyczny. Na stronie jest cena w pln, przy kupowaniu też, mail potwierdzający zakup podał kwote za dwa komplety z wysyłką 576zł, a z konta ściągnęło mi w euro i po kursie z dnia zamówienia ściągnęło mi 606zl, 30zł dużo nie dużo, ale moim zdaniem trochę nieuczciwe. Albo podajemy w pln i ściągamy w pln, albo na bieżąco aktualizujemy kurs euro i cena w pln się zmienia, ale ściągamy kwotę z zamówienia, albo podajemy cene w euro i wszystko jest jasne

post-22353-0-22461700-1496323087_thumb.jpg

post-22353-0-43782500-1496323121_thumb.jpg

post-22353-0-02409100-1496323156_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) tylko zwróć uwagę czy jest ta wkładka antypoślizgowa, bo w allcampie mają aero 2 a jak kupiłem aero 3, nie mam pojęcia czym się różnią, ale pewnie jakaś różnica jest :/

A i miałem odpuść reklamację sf bo pewnie i tak odrzucą, ale patrząc jakie dziadostwo jest to mocowanie w sf nie odpuszcze, będę reklamował :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.