Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jeżeli jest w euro to ceny powinny być w euro, albo rzetelnie przeliczone

Przeliczone są, tylko po drodze płacisz z dwie prowizje i to po złodziejskim kursie i takie są tego efekty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs przeliczenia był tylko 2gr większy od kursu z dnia zapłaty, podejżewam że mają jakiś przyjęty kurs i wg niego przeliczają, ale jutro to wyjaśnię

Poza tym u mnie opłaty za transakcje są naliczane osobno, kolejna pozycja w wyciągu, a tu po prostu o te 30zl obelink więcej skasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie uwierzycie jak Wam napiszę ale Wam napiszę.

Koniec pracy, auto i wdrogę. Na miejscu wysiadam z dobrym humorem i uzbrojony w kartę płatniczą.

Wchodzę, witam się, mówię co i jak i co słyszę: "właśnie sprzedalismy ostatni komplet".

 

Humor odszedł w zapomnienie.

 

Nie mniej jestem, to juz coś tam luknę, coś na pewno mi się przyda pomyślałem.

Ogladam i co widzę, excellent view. Od nie chcenia pytam czy mozna przymierzyć, oczywiście pada odpowiedź.

Biorę i idę.

Nie wiem jak ale okazuje się że baza excellent pasuje jak gdyby była zaprojektowana pod moje lusterka (po co ja się tak wcześniej martwilem).

Sprawdzam, szarpię, ruszam, zsuwam, za chwilę urwę swoje lusterko a baza nic, dalej na miejscu.

 

Wracam ucieszony (jak by nie patrzeć, dużo taniej ;) ).

Słyszę ze wziąłem bazę ale tam są jeszcze dodatkowe przyssawki do dolnego paska, z nimi to juz chyba montarz na stałe będzie ;).

 

Szybka decyzja i komplet excellent view będzie ozdabial X-Traila :D.

 

Namieszałem, napytalem, fot mi narobiliście a w koncu i tak poszły excellenty.

 

Teraz trzeba czekać do Bożego Ciała na test ;).

 

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za czas i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę ;).

W zasadzie to do jazdy do przodu są mi średnio potrzebne ale w końcu po 5 latach nauczyłem się cofać i manewrować na wstecznym.

Teraz zamiast wpychać cepkę na podwórko jak wracam swoją drogę (jakieś 250m) daję na wstecznym, potem wjazd w bramę na lewe lustro i kolejne 40m pod garaż.

W sumie zakup luster głównie dla tego odcinka drogi jest a cala reszta to już "plusy dodatnie" jak to mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie uwierzycie jak Wam napiszę ale Wam napiszę.

Koniec pracy, auto i wdrogę. Na miejscu wysiadam z dobrym humorem i uzbrojony w kartę płatniczą.

Wchodzę, witam się, mówię co i jak i co słyszę: "właśnie sprzedalismy ostatni komplet".

 

Humor odszedł w zapomnienie.

 

Nie mniej jestem, to juz coś tam luknę, coś na pewno mi się przyda pomyślałem.

Ogladam i co widzę, excellent view. Od nie chcenia pytam czy mozna przymierzyć, oczywiście pada odpowiedź.

Biorę i idę.

Nie wiem jak ale okazuje się że baza excellent pasuje jak gdyby była zaprojektowana pod moje lusterka (po co ja się tak wcześniej martwilem).

Sprawdzam, szarpię, ruszam, zsuwam, za chwilę urwę swoje lusterko a baza nic, dalej na miejscu.

 

Wracam ucieszony (jak by nie patrzeć, dużo taniej ;) ).

Słyszę ze wziąłem bazę ale tam są jeszcze dodatkowe przyssawki do dolnego paska, z nimi to juz chyba montarz na stałe będzie ;).

 

Szybka decyzja i komplet excellent view będzie ozdabial X-Traila :D.

 

Namieszałem, napytalem, fot mi narobiliście a w koncu i tak poszły excellenty.

 

Teraz trzeba czekać do Bożego Ciała na test ;).

 

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za czas i pomoc.

 

no i git :yes:

 

nie ważne czy milenco , exelenty czy SF ważne że właściciel zadowolony :miga:

 

ja jutro odbieram od Jacka te milenco i mam nadzieję że też w końcu będę miał takie które mnie  w pełni satysfakcjonują :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

excellent view mają taki zakres regulacji że z tego co widzę to pasują praktycznie do wszystkich aut i trzymają się mega mocno, tylko te paski wrrrr :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EV mają swoje wady, te paski wkurzają ale można je jakoś poprawić myślę. A tak to idealne lustra.

 

Zastanawiam się nad tymi dodatkowymi przyssawkami. Do tej pory myślałem, że to zapas. A to jest do pasków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te dodatkowe 3 przyssawki zakłada się do dolnego paska (ma specjalne 3 otwory).

Długosci rurek nawet nie sprawdzałem bo jakie by nie były to i tak będą w moim przypadku dobre. Auto nie za wąskie a do tego duze lustra więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.