Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też ale zostało mi to powiedziane :), do tego pasek dolny inaczej się układa (łapie lepszy kąt).

Dla tego się skusilem, dobrze trzyma baza, cena bdb (jeszcze był rabat) więc grzech nie wziąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie że tak. Ja byłem zdecydowany wrócić do ex, nawet mimo za krótkich ramion, ale u Bartka zobaczyłem mikenco, wolałem troche dolożyć i być zadowolony. Mam nadzieje że będe, bo łącznie z tymi rozbitymi na luessterka wydałem prawie 600 zl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te dodatkowe 3 przyssawki zakłada się do dolnego paska (ma specjalne 3 otwory). Długosci rurek nawet nie sprawdzałem bo jakie by nie były to i tak będą w moim przypadku dobre. Auto nie za wąskie a do tego duze lustra więc luz.
Ale aż 3 do dolnego paska? Chyba po 1 na każdy pasek. Ja nie mam na paskach tego założonego i jeżdżę tak.Muszę sprawdzić te przyssawki

 

Zaraz jeszcze Jacek wejdzie na forum i też się ździwi że te przyssawki nie były zapasowe :)
No już o tym pisałem. Byłem przekonany że to zapasowe przyssawki. Paski też tam jakieś dodatkowe dają. Zaraz się okaże, że i te dodatkowe paski do czegoś się przyczepia :-D Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górne paski mają po jednej przyssawce.

Dolne paski (są dwa zamienne ze sobą, kwestia jaka końcówka pasuje do lusterka), do niego są 3 przyssawki. Dolne paski mają miejsce na 3 szt a górne tylko na jedną sztukę.

 

Jedyna rzecz która w nich jest dodatkowa to właśnie pasek aby stosować z jedną lub drugą końcówką. Pozostałe elementy nie są dawane "jako zapas".

Górne paski swoje przyssawki mają już założone (po jednej na pasek).

 

P.S.

Dowiedziałem się także, że allcamp ma w sprzedaży "zestawy naprawcze" gdyby komuś coś się zgubiło, uszkodziło czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie górne paski niczego nie miały założonego. Te wszystkie dodatkowe rzeczy mam w przyczepie, a nawet więcej, bo łącznie kupiłem dwa komplety, bo jedno lustro ktoś mi ukradł w Ciechocinku :-D

 

Ale że człowiek uczy się całe życie. Będąc przy cepie sprawdzę te paski i zobaczę jak to działa z tymi przyssawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał możliwość zrobić zdjęcie w pełni uzbrojonych (najlepiej również umocowanych na lusterkach samochodowych) to wrzuć dla potomnych, mi się kończą stare i też zastanawiam się na co wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny mi nie odpada. Górne regularnie. Gubić nie gubię, ale potem nie pamiętam, na której dziurce ten pasek był zamontowany. Już od dawna mi po głowie chodzi, żeby to jakoś połączyć na stałe :-D

Dzięki za pomysł

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.