Skocz do zawartości

Ceny nowych przyczep - styczeń 2022


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Ma najkrótszą gwarancję na szczelność? Coś jeszcze?

jeśli chodzi o szczelność to tego się nie boję , jeśli jesteś doświadczonym karawaningowcem to powinieneś wiedzieć, że co dwa - trzy sezony gdy doszczelnisz przyczepę sikaflexem to masz spokój na kolejne dwa-trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz, vic7 napisał:

jeśli jesteś doświadczonym karawaningowcem to powinieneś wiedzieć, że co dwa - trzy sezony gdy doszczelnisz przyczepę sikaflexem to masz spokój na kolejne dwa-trzy lata.

pogrążasz się :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vic7 napisał:

tu własnie widać czym handluje ten Pan . Gratki dla Ciebie . Słaby jesteś , nawet nie potrafisz odpowiednio zareklamować swojego produktu, a może się wstydzisz? 

To nie jest portal reklamowy. 

Rozumiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, filipert napisał:

pogrążasz się :puk:

wiele przyczep stojących na placach w europie jest doszczelnionych profilaktycznie - nie po zacieknięciu a profilaktycznie. 

1 minutę temu, danielpoz napisał:

To nie jest portal reklamowy. 

Rozumiesz? 

ale rozprawiamy co kupić ? to może podpowiesz? zaproponuj coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, vic7 napisał:

Muszę się wtrącić do tematu bo jest mi znany :D.

ostatnio sprzedałem swoją wysłużoną ale bardzo doposażoną przyczepę i chcę nabyć pierwszą nową z salonu . oglądałem Hobby, Dethleffsy, Fendt, Adrie i wiele innych przyczep oraz znam opinie moich kolegów o różnych przyczepach i stwierdzam że  wszystko to jeden pies, równo się psuje a jakość wykonania jest coraz gorsza a nie lepsza to fakt.. ( nie wrzucam do jednego worka Kabe oraz Hymera - są drogie i nie chcę tyle wydawać na przyczepę oraz nie podoba mi się Hymer)  A treści jakie niektórzy piszą o super wykonaniu to sam zweryfikowałem i mocno mijają się z prawdą. Na tym forum również są sprzedawcy ....... to psuje cały temat. Ale uważam, że obecnie Hobby po dogłębnych oględzinach zastosowało trochę poprawionych rozwiązań , które mogą zmienić opinię na ich temat, ponadto faktycznie wyglądem mogą się podobać i wnętrza 2022 są naprawdę petarda , szczególnie Excellent Edition. to teraz trochę finansów i technicznych tematów . za 180 brutto masz w Hobby ( klimę , mover, markizę , Trumę combi 6E , sterowanie z tel., garaż , ETC, oś i koła na 2000kg, piekarnik, okap, mikrofalę , podgrzewaną podłogę, wszystkie możliwe zew. wyjścia na media , truma duo Control, Smart trailer, truma i net i wiele innych  ) teraz reszta . Kto mówił o Fendt - ? Fendt z taką konfiguracją ponad 215 tys. pln ,  Dethleffs beduin 220 tys. pln ( z ALde) , to nie 10% a 20% więcej - a wykonanie - takie samo dikładnie jak Hobby , tu się coś nie domyka, tu coś urwane przyczepy stojące na placu do wydania klientom - zgroza)  Adria - cena porównywalna z Hobby ale wygląda słabo w porównaniu z Hobby. Burstnera nie brałem pod uwagę - oglądałem te przyczepy w poznaniu dwa sezony temu i nic szczególnego. To co uważam to cena do jakości jest najlepsza w przypadku Hobby , ale są mankamenty jak u wszystkich. Acha jeszcze odp. do tego  co tak te ramy zachwala Alko ,  zerknij pod przyczepę od spodu  i znajdź różnice? Hobby od 2022 ma zaczep Knott , rama przy podwyższonym DMC w Hobby wygląda mi na bardzo solidną i nie sądzę by w tym było coś niepokojącego tym bardziej że znam dużo użytkowników Hobbitek od roczników 1999 do 2021. Po prostu jest zasada : przyczep Hobby jest na naszym rynku przeważająco dużo i jeśli stwierdzę że 30-40% to może się dużo nie pomylę to też usterki jakie w nich występują są tu mocno przeważające , ale jak się zastanowicie o ile mniejszy udział w rynku PL ma Knaus, Fendt czy Dethleffs to może się okazać , że jest najmniej awaryjny ? 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem. 

:winner:

45 minut temu, Helmut napisał:

. Coraz dalej od czołówki odbiega Knaus.

Przyjdzie Jacek to zobaczysz co ci zrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, vic7 napisał:

nie miałem nigdy przyczepy Hobby , a post to tylko subiektywna opinia tego co widziałem. 

Z pewnością dlatego postanowiłeś się zarejestrować na forum tylko po to aby zachwalać jednego konkretnego producenta i pisać jakieś bajki o dealerach którzy co 2-3 lata doszczelniają przyczepy sikaflexem ?

Zgadzam się z @danielpoz że to kabaret. I dziwię się handlowcom, którzy myślą że tu na forum ktoś się złapie na taki marketing szeptany ?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

@jacek00 pytają o Ciebie ?

Adria w czołówce. Yes ? Bardzo mnie to cieszy bo robią bardzo dobre przyczepy. I dają 7 lat gwarancji na szczelność nawet a w UK jeszcze więcej ?

36 minut temu, vic7 napisał:

jeśli chodzi o szczelność to tego się nie boję , jeśli jesteś doświadczonym karawaningowcem to powinieneś wiedzieć, że co dwa - trzy sezony gdy doszczelnisz przyczepę sikaflexem to masz spokój na kolejne dwa-trzy lata.

Opowiedz dokładnie  jak doszczelniasz przyczepę co 2-3 sezony? I jak ma się do tego gwarancja producenta? Nie mają nic przeciwko? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.