Skocz do zawartości

Nowy Globe-Traveller


motorhomepl

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem coś dla par (ewentualnie dla singli). Globe-Traveller zaprezentował nowy model - Explorer 2XS.

W skrócie:

Kamper dla dwóch osób
Kompaktowe nadwozie o długości poniżej 6 metrów
Brak ławki dla pasażerów i nowe siedzisko w jej miejscu
Bardzo dużo przestrzeni we wnętrzu
Duży rozkładany stolik, który można schować w podłodze
Dużo miejsca na rzeczy, w tym normalnych rozmiarów bagażnik
Nowy system elektryczny z akumulatorem LiFePO4 w standardzie
Liczne nowe opcje wyposażenia, w tym lodówka na wino
Brak modyfikacji nadwozia i niska waga własna
Atrakcyjna cena (jak na polskie warunki i to co się z cenami kamperów dzieje) i swoboda konfiguracji 

Więcej na jego temat w naszym najnowszym artykule: https://www.motorhome.pl/kamper-dla-dwoch-osob/

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

mi też się koncepcja podoba, słyszałem wiele opinii od osób które podróżują w dwie osoby że ławka z tyłu tylko przeszkadza.

choć  ja prędko takiego nie kupię  :-]

Jak jestem zagorzałym przeciwnikiem kamperów, to ten jest pierwszy który mi wpadł w oko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacekzoo napisał:

Jak jestem zagorzałym przeciwnikiem kamperów, to ten jest pierwszy który mi wpadł w oko ?

to zobacz Affinity :

https://www.affinity-rv.pl/

też fajny .

Cieszę się że nasze firmy coraz lepiej rozwijają się w tym temacie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w sześciometrowym vanie nie jest łatwo zmieścić łazienkę z osobnym prysznicem. Chyba nie ma żadnego takiego na rynku (L3 - 599 cm).

Jeśli jednak założyć, że tego typu kamper jest dla osób ceniących aktywny wypoczynek, to taka łazienka jest wystarczająca. W kamperze i tak pod prysznicem nie spędza się dużo czasu, a osuszenie brodzika też nie jest jakimś wielkim zadaniem. Dla tych którzy szukają przede wszystkim komfortu są duże integry, o przyczepach nie wspominając :)

11 minut temu, Suzu4x4 napisał:

to zobacz Affinity :

https://www.affinity-rv.pl/

też fajny .

Cieszę się że nasze firmy coraz lepiej rozwijają się w tym temacie :yes:

Affinity jest bardzo fajny (ten pierwszy). Niestety stanowczo za ciężki. Pisaliśmy o tym tutaj: https://www.motorhome.pl/kamper-z-polski/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, motorhomepl napisał:

Atrakcyjna cena (jak na polskie warunki i to co się z cenami kamperów dzieje) i swoboda konfiguracji 

dobrze napisane .

to co się teraz dzieje z cenami kamperów  to dramat.

na początku 2020r kolega kupił nową w salonie Adrię SPB600 FAMILY z pełnym wyposażeniem w cenie ok 200 tyś pln :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał:

Ciekawe jak przy hamowaniu awaryjnym zachowa się ta lodówka na wino. Dziwna koncepcja montażu.

Myślę, że  nawet przy drobnej stłuczce butelki nie bacząc na drzwiczki lodówki, obrałyby jeden kierunek :unsure:
Wczoraj zwróciłem na to uwagę producentowi. Pracują nad rozwiazaniem. Niestety to Dometic musi to rozwiazanie dostarczyć bo każda ingerencja w lodówkę wyłącza gwarancje
Układ nieco inny. Ciekawy.

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danielpoz napisał:

Ze względu na 4x4??

No to już bajkowo ale ze zbiornikami na szarą i czystą muszą coś wymyślić bo randger/Dexter 4x4 to jakieś żałosne ma te pojemności. 

6 godzin temu, motorhomepl napisał:

a osuszenie brodzika też nie jest jakimś wielkim zadaniem

To nie tylko brodzik ale całe wc będzie mokre. Wystarczyłyby dwie przegrody plastikowe a wtedy tylko sam brodzik byłby mokry i dobry podest rozwiązał by problem. 

 Najfajniejsze prysznice w względnie małych kamperach  ma benimar tessoro 440up ale to zupełnie coś innego. 

 

6 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Affinity

Tu waga niestety nie pozwala na spakowanie się sensownie i jakieś łóżko z przodu dla odważnych lub dzieci co ich się nie lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.