Skocz do zawartości

KNAUS 620 Eurostar


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Cezarr napisał:

Jedynie nad miejscem gdzie jest brak stolika wymieniona jest płyta na suficie :hmm: tutaj kumpel podjął ryzyko, oby nie ciekło dachu nie oglądał w tym miejscu
od zewnątrz, ale na pewno coś tam było, ściana nad tym miejscem jest sucha i twarda, tak więc czas pokaże.

Ja jak pojechałem po swoją, to też podjąłem takie ryzyko, ale wiedziałem, że pociekło przy antenie i nikt niczego nie zamaskował. Jak robili to w Ricar, to niech dopowiedzą szczegóły. 

 

2 godziny temu, Cezarr napisał:

Generalnie przyczepę trzeba w środku wyczyścić bo jest brudna, szkoda że niby taki profesjonalny sprzedawca mający ludzi nie potrafi
wydać im polecenia aby ktoś wziął wiadro z wodą, szmaty i wypucował ją w środku, na pewno robiła by lepsze wrażenie, a to to dupa :pupa:
Może ma taki przerób że nie musi się zajmować takimi duperelami jak sprzątanie

Jak oglądałem tam przyczepy, to też na pewno nie były szorowane, nie były brudne, ale na pewno nie picowane. Są plusy i minusy tego,  ale nawet w deszczu mogłem swobodnie z buciorami wchodzić. 

2 godziny temu, Cezarr napisał:

na pewno wiedzą  co to jest silikon :brawo:

Jesteś pewny, że paprali coś sylikonem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Maras napisał:

Tomek ,coś więcej wiesz  o tej "gwarancji" sprzedającego?

Z tego co mówił mi kumpel gwarancja jest na wszystko a co najważniejsze na szczelność przyczepy, wszystko wpisane na fakturze
oczywiście gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez niewłaściwą eksploatację, ale to jak wszędzie.
Szefo tego komisu jest pewny z to co sprzedaje i według niego nie ma on czasu na włóczenie się  po sądach  stąd taka pewność.
Czy to prawda czas pokaże, nie można oczywiście z góry zakładać że każdy sprzedawca przyczep posiadający komis jest nieuczciwy  :hmm:

18 godzin temu, filipert napisał:

Ja jak pojechałem po swoją, to też podjąłem takie ryzyko, ale wiedziałem, że pociekło przy antenie i nikt niczego nie zamaskował. Jak robili to w Ricar, to niech dopowiedzą szczegóły. 

Jak oglądałem tam przyczepy, to też na pewno nie były szorowane, nie były brudne, ale na pewno nie picowane. Są plusy i minusy tego,  ale nawet w deszczu mogłem swobodnie z buciorami wchodzić. 

Jesteś pewny, że paprali coś sylikonem? 

Co do napraw dolnych narożników od spodu szef komisu zapewnił że wszystko będzie naprawione solidnie, może to i dobrze że nie zrobił tego wcześniej
bo przynajmniej widać jakie są usterki. Co do silikonu są widoczne ślady z zewnątrz na poszyciu, jakby  drobne pęknięcia przy listwach, podobno nic wielkiego.
Dachu nie naprawiali, tak więc dając roczną gwarancję na szczelność muszą być pewni że jest ok.
Jeżeli chodzi o czystość to nie chodzi tu o podłogę, ona wiadomo że będzie brudna od chodzenia, ale w szafkach czy innych zakamarkach można posprzątać.
Oczywiście to nie wpływa na funkcjonalność przyczepy ani na sprawność urządzeń, ale ładniej to wygląda kiedy klient ogląda przyczepę, ale to takie moje i kumpla zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.