Skocz do zawartości

KNAUS 620 Eurostar


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

25 minut temu, Cezarr napisał:

Wiecie przyczepa będzie tak jak pisałem dużo stała stacjonarnie a więc taki przedsionek na pewno będzie przydatny.

Ale nie oczekuj, że przyczepa musi mieć przedsionek. Większośc osób raczej nie używa przedsionków, a markizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem jakiś dziwny bo dla mnie to jest standardowe wyposażenie jak koło zapasowe lub zestaw naprawczy w aucie.
A ja miałem przedsionek tylko dlatego, że dostałem go wraz z przyczepą. Użyłem go raz, w zasadzie po to aby sprawdzić czy jest kompletny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cezarr napisał:

No to jestem jakiś dziwny bo dla mnie to jest standardowe wyposażenie jak koło zapasowe lub zestaw naprawczy w aucie. ?

No to jest nas już dwóch :) może jeszcze ktoś ...)

Dla mnie buda bez przedsionka jest bez klimatu mało tego do przedsionka (3,5m) mam jeszcze daszek (2,4m) rozłożony :yay: 

Wku @#$% jące    jest tylko składanie tego majdanu ale coś za coś .   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopoki ? każdy według uznania, ja też nie rozkładam zawsze przedsionka na kilka dni tym bardziej że jest ciepło, wtedy mam letni przedsionek co szybko się rozkłada. Ale jak przyczepa miała by stać miesiąc albo dłużej to duży przestronny przedsionek jest wręcz obowiązkowy ????

P.S

Chociaż nie Chopoki są na wsi a my jesteśmy Młode Wilki  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2021 o 13:51, jacek00 napisał:
W dniu 17.12.2021 o 13:04, Cezarr napisał:
No to jestem jakiś dziwny bo dla mnie to jest standardowe wyposażenie jak koło zapasowe lub zestaw naprawczy w aucie. emoji848.png

A ja miałem przedsionek tylko dlatego, że dostałem go wraz z przyczepą. Użyłem go raz, w zasadzie po to aby sprawdzić czy jest kompletny

NIkt nie jest dziwny, tylko ma inne preferencje :)

Ja też kupiłem  z przyczepą, też raz założyłem do weryfikacji przed sprzedażą, ale okazało się, że nawet mocowań nie zamontuję, bo przeszkadza markiza.

 

W dniu 17.12.2021 o 11:26, jacekzoo napisał:

Jaki i za ile wystawiłeś?

taki

musze się w końcu zebrać i na forum zrobić ogłoszenie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, filipert napisał:

NIkt nie jest dziwny, tylko ma inne preferencje :)

Ja też kupiłem  z przyczepą, też raz założyłem do weryfikacji przed sprzedażą, ale okazało się, że nawet mocowań nie zamontuję, bo przeszkadza markiza.

 

taki

musze się w końcu zebrać i na forum zrobić ogłoszenie .

 

@filipert ooo, ja miałem identyczny. Cena ok. Mój pół roku się sprzedawał, od ceny podajże 5900 ??? w końcu poszedł za 2500, ale bez rozdarć. Tylko to było 3 lata temu, jak nie było takiego bumu na przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

NIkt nie jest dziwny, tylko ma inne preferencje :)

Ja też kupiłem  z przyczepą, też raz założyłem do weryfikacji przed sprzedażą, ale okazało się, że nawet mocowań nie zamontuję, bo przeszkadza markiza.

 

taki

musze się w końcu zebrać i na forum zrobić ogłoszenie .

 

To napisze tak, kumpel jednak kupił tą przyczepę było kilka rzeczy a raczej jest do poprawy ale mają usunąć :hmm:
Ale przedsionka nie ma, zapodam ten Twój kumplowi tylko trzeba by zmierzyć czy aby będzie pasował :puk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cezarr napisał:

kumpel jednak kupił tą przyczepę było kilka rzeczy a raczej jest do poprawy ale mają usunąć :hmm:

Co tam? 

Pisz, albo namów kimpla, żeby się zalogował i niech ciągnie wątek ?

6 godzin temu, Cezarr napisał:

Ale przedsionka nie ma, zapodam ten Twój kumplowi tylko trzeba by zmierzyć czy aby będzie pasował :puk:

Moja przyczepa też ma oznaczenie 620 a jak mierzyłem, to wyszło, że jest niecałe 11m od ziemi po obwodzie likszpary. Rozmiar 1125 jest katalogowo przeznaczony dla wymiaru od 1111cm ale przedsionek leżał OK (nie wiem jaka jest tolerancja na + -) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, pisze to co usłyszałem bo tak jak pisałem kumpel ją jednak kupił w sobotę ja jej jeszcze nie widziałem.
Przyczepa pod względem urządzeń sprawna, lodówka, ogrzewanie itd. w środku normalne ślady użytkowania ma już prawie 27 lat.
Jeżeli chodzi o minusy to narożniki od spodu przyczepy z przodu, ubytki w konserwacji i postępująca " korozja" z tego co usłyszałem
w środku w tych miejscach podłoga sucha beż śladów wilgoci i miękkich miejsc, w szafkach w okół okien w narożnikach wszystko jest suche.
Jedynie nad miejscem gdzie jest brak stolika wymieniona jest płyta na suficie :hmm: tutaj kumpel podjął ryzyko, oby nie ciekło dachu nie oglądał w tym miejscu
od zewnątrz, ale na pewno coś tam było, ściana nad tym miejscem jest sucha i twarda, tak więc czas pokaże.
Z zewnątrz w kilku miejscach ślady świeżego silikonu, wszystko twarde i suche poza małym kawałkiem w przednim narożniku.
Co dalej zobaczę sam jak po nią pojedziemy w przyszłym roku, trzeba ją zarejestrować, czekamy na papiery do rejestracji.
Wszystkie te defekty kumpel ma możliwość usunąć sam, ma do tego miejsce, i narzędzia. Rama cała zdrowa bez śladów napraw i korozji.
Sama przyczepa jest dosyć duża a co za tym idzie przestronna i funkcjonalna, kto ma ten wie jaki to komfort gdy wpadną goście :pub:
Generalnie przyczepę trzeba w środku wyczyścić bo jest brudna, szkoda że niby taki profesjonalny sprzedawca mający ludzi nie potrafi
wydać im polecenia aby ktoś wziął wiadro z wodą, szmaty i wypucował ją w środku, na pewno robiła by lepsze wrażenie, a to to dupa :pupa:
Może ma taki przerób że nie musi się zajmować takimi duperelami jak sprzątanie, ale na pewno wiedzą  co to jest silikon :brawo:
No cóż, za taką kasę w takim roczniku zawsze będzie coś do roboty, tym bardziej że nie pochodzi od osoby prywatnej, zresztą co za różnica :puk:
Tak czy siak kumpel podają ryzyko, chyba minusy nie przesłaniają plusów i zakup został dokonany>
To tyle co usłyszałem, co zobaczę to się okaże w przyszłym roku :puk:
Dzięki jeszcze raz serdeczne za pomoc, jak ją zobaczę to porobię fotki i kiedyś wstawię te minusy :]
No to by było na tyle :hej:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.