Skocz do zawartości

KNAUS 620 Eurostar


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 22:02, Cezarr napisał:

Oki a czy taką przyczepę z tego rocznika można jeszcze wziąć w leasing?

Wszystko zależy od warunków na jakich chciałbyś to zrobić i firmy leasingowej 

Edytowane przez Smolik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 15:36, Cezarr napisał:

Kolega dzwonił i sprzedający mówi że wystawia fakturę i pisemną gwarancję na 1 rok, no to chyba jest pewny tego co sprzedaje ?

Według mnie jest to chwyt , o ile dobrze pamiętam jako sprzedawca ma 2 lata rękojmi , w momencie jeśli wpisze na fakturze rok gwarancji to automatycznie skraca gwarancję do roku , jeśli się mylę proszę mnie poprawić .

Co do samego sprzedawcy - mam do Ricara 45 km , tylko nie udzielam się i nie obiecuję nikomu , że pojadę zobaczyć przyczepę , ponieważ uważam ,że to strata czasu .

Oglądałem kilka sztuk i może jestem zbyt wymagający , ale żadna nie wzbudziła mojego zainteresowania , każda była poprawiana (świeży silikon , wstawiane narożniki podłogi , poprawiony parapet , zmieniona tapeta na ścianie , wyraźne ślady zużycia) 

Ostatecznie kupiłem przyczepę  w Białogardzie   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha w dodatku jeszcze dodam że nie ma przedsionka co po pierwsze dla mnie to kpina ponieważ jestem pewien że ktoś go sprzedał lub będzie sprzedawał później osobno, a kupno przedsionka do tak dużej przyczyny nie będzie tani. Sprawa do odpuszczenia. Dziękuję wszystkim za pomoc ?

 

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cezarr napisał:

nie ma przedsionka co po pierwsze dla mnie to kpina ponieważ jestem pewien że ktoś go sprzedał lub będzie sprzedawał później osobno, a kupno przedsionka do tak dużej przyczyny nie będzie tani.

Ja tez nie mam przedsionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to chwyt , o ile dobrze pamiętam jako sprzedawca ma 2 lata rękojmi , w momencie jeśli wpisze na fakturze rok gwarancji to automatycznie skraca gwarancję do roku , jeśli się mylę proszę mnie poprawić .
Co do samego sprzedawcy - mam do Ricara 45 km , tylko nie udzielam się i nie obiecuję nikomu , że pojadę zobaczyć przyczepę , ponieważ uważam ,że to strata czasu .
Oglądałem kilka sztuk i może jestem zbyt wymagający , ale żadna nie wzbudziła mojego zainteresowania , każda była poprawiana (świeży silikon , wstawiane narożniki podłogi , poprawiony parapet , zmieniona tapeta na ścianie , wyraźne ślady zużycia) 
Ostatecznie kupiłem przyczepę  w Białogardzie   
Rękojmia na używki wynosi rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cezarr napisał:

masz pewnie markizę ?

Też nie :)

Mam taki daszek wsuwany w likszpare.

Chodziło mi tylko o to żeby nie zakładać z góry że jak jest duża przyczepa to musi do niej być jeszcze większy przedsionek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, vrs napisał:

Chodziło mi tylko o to żeby nie zakładać z góry że jak jest duża przyczepa to musi do niej być jeszcze większy przedsionek. 

Ja właśnie kupiłem większa przyczepę, między innymi dlatego, żeby komfortowo mieszkać bez przedsionka.

14 godzin temu, Cezarr napisał:

nie ma przedsionka co po pierwsze dla mnie to kpina ponieważ jestem pewien że ktoś go sprzedał lub będzie sprzedawał później osobno

We wspomnianej firmie, chyba wszystkie przyczepy które oglądałem miały akurat przedsionki i to różnej marki i jakości. Przy tej przyczepie, patrząc na różnice wypłowienia malowania, można przypuszczać, że przedsionek stał długo, i po prostu mógł się zużyć.

14 godzin temu, Cezarr napisał:

kupno przedsionka do tak dużej przyczyny nie będzie tani

bywa różnie, sam aktualnie sprzedaję właśnie taki przedsionek i nie mogłem się zdecydować co do ceny, bo rozbieżność jest ogromna i wcale nie zależy wprost od marki, stanu itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.