Skocz do zawartości

Jakie auto ile pociągnie? - zestawienie w 1 poście (dane techniczne)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam: Ford Mondeo

2004 silnik TDCi 2,0 130 KM

MW 1564

MC 2195

przyczepa z ham.1800 kg bez 750 kg.

Przyczepa HOBBY 460 1100 kg

Auto radzi sobie z przyczepą na wzniesieniach i manewrach bez problemu i najczęściej jako holownik jest mocno obciążony.O wyprzedzaniu już nie wspominam - bajka.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Honda Odyssey; 3.5 V6 benzyna, moc 176kW (240 KM), moment obrotowy 325 Nm @ 5000 obr., DMC 2200kg, MW 1610kg, Prz. z ham. 1500kg, bez ham. 750kg.

 

Dodge Durango; 5.7 V8 benzyna, moc 257kW (349 KM), moment obrotowy 501 Nm @ 4200 obr.; DMC 2925kg, MW 2329kg, Prz. z ham. 3500kg (w USA 4050kg :hehe: ), bez ham. 750kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie czytam te podawane przez Was dane techniczne autek i zastanawiam się czemu ma służyc ten temat? Ile pociagnie moje autko wiem ja sam - czy to zainteresowac może innego forumowicza? Przecież w dokumentach każdego autka jest to napisane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te podawane przez Was dane techniczne autek i zastanawiam się czemu ma służyc ten temat? Ile pociagnie moje autko wiem ja sam - czy to zainteresowac może innego forumowicza? Przecież w dokumentach każdego autka jest to napisane!

 

Moje zdanie jest takie ,ze tamat ten pomaga ludziom którzy poszukują "nowego" holownika, a patrząc w DR. auta jakie chcemy zakupic nie raz nie ma w poz. o1. o2. wpisanych danych odnośnie mozliwości danego pojazdu, a tu koledzy "czarno na białym " podają i jezeli ktoś tylko ma ochote , to skorzysta z tych informacji...

 

Ps. Sam tak robie...( korzystam z tych info ) :jump: za co kol. podającym te wartości dzieki :hej:

 

Mnie to interesuje :hej::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że kupując nowe auto powinienem mieć pewna alternatywę. Tak jak się ma wybierając odpowiednie wyposażenie (ABS, radio, poduszki, el. fotele i szyby itd.).

Czemu ;) nie ma możliwości za jakąś dodatkową opłatą zamówić samochodu o podwyższonych możliwościach ciągnięcia przyczepy (mocniejsze podwozie, tylna oś, hamulce). Ja mam scenica gdzie mam 1600 na haku i jest to więcej niż w innych takich samych modelach. Dowiedziałem się, że jest to specjalna edycja o wzmocnionych parametrach uciągu, ale nie ma możliwości zamówić czegoś takiego. To była tylko jakaś pojedyncza partia. Nawet w książkach RENAULT jest napisana jakaś inna mniejsza wartość od mojej (jakieś 1300).

Czasami 200 - 300 kg robi różnicę. Ktoś, kto chce kupić nowe auto, konkretny model, pewnie wolałby dopłacić nawet 5000 żeby móc ciągnąć swoja przyczepkę. Skoro za samochód płacę 70 000. A przecież nie będę zmieniał :piwko:

Co o tym sądzicie? ;)

Może osobny wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku możesz wejść na stronę http://www.autohak.com.pl/index.php?id=oferta

producent haków podaje parametry jakie auto jaki może mieć hak i dane.

Polecam ;)

 

Masz racje Danielu ;):look: , właśnie od kilku dni tam sobie przeglądam ... ;)

 

i niestety nie które są błędne dane dmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.