Skocz do zawartości

Dziwnówek - Camping Wiking


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 11 miesięcy temu...

Jeżdżę na Wiking od 30 lat, jak jeszcze "podlegał" pod Pomeranię Szczecin. Bardzo zmienił się przez te lata, oczywiście na korzyść. Właściciele, Państwo Szymczakowie od zawsze inwestowali i inwestują w Wikinga każdy "grosz", a są to niemałe kwoty. Nie za darmo ten właśnie camping wielokrotnie dostawał tak prestiżową nagrodę Mister Camping. Znam wiele innych campingów na wybrzeżu szczecińskim właśnie, ale Wiking bije je wszystkie na głowę swoim komfortem, dbałością o tutrystę, bezpieczeństwem, higieną i ogólnymi warunkami pobytu. Ceny? A co dzisiaj mamy tanie? A tu wiem i odczuwam za co płacę-za komfort i prawdziwy wypoczynek. Cisza nocna-to cisza nocna, wypoczniesz na pewno i pijany "turysta" nie obudzi Ci dziecka o 1 w nocy głośnym wyznaniem miłości Jolce. Dzieci-zawsze mają jakieś bezpieczne zajęcie, świetlica, plac zabaw, kartingi, rowery, same na plażę nie wyjdą (furtka na kartę), dorośli również mają co robić nawet w niepogodę, wieczorki przy muzyce, kapeli w Tawernie. Kuchnia dla każdego, sanitariaty jak w hotelu, ciepła woda 24/h. Jakieś minusy? Tak. Urlop za krótki. Podaję wszystkim zainteresowanym i "starym" fanom nowa stronę Wikinga -

 

http://www.wpanorami...ikingdziwnowek/

 

Pozdrawiam Isię i Andrzeja.

post-7643-0-88732600-1317048119_thumb.jpg

post-7643-0-24513900-1317048145_thumb.jpg

post-7643-0-17679700-1317048198_thumb.jpg

post-7643-0-30724300-1317048283_thumb.jpg

post-7643-0-23024300-1317048367_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą na temat wysokiego standardu kampu Wiking, ale byłem tam w tym roku i odrobinkę wyjechałem zesmaczony. Właściciel kempingu - bardzo pozytywna osoba, zainteresowana klientami i w dobrym z nimi kontakcie. Regulamin jest przestrzegany wzorowo ale czar prysł kiedy wszedłem do recepcji coś załatwić. Pani obsługiwała turystów z wielkim fochem, tak jakby robiła niemałą łaskę. Pomyślałem sobie - może ma zły dzień. Jednakże w inne dni nic się nie zmieniało i zarówno ja, jak i inni turyści z którymi rozmawialiśmy na ten temat na kampie czuli się w recepcji jak intruzi. Pani powinna poćwiczyć (lub poudawać) bycie miłym i uprzejmym, a ze słowami: dziękuję, proszę itp mogłaby się lepiej zaprzyjaźnić. Ale co do kempingu to infrastruktura jest OK.

Pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przy takich cenach to czasem bardziej opłaca sie polecieć samolotem nad jakieś ciepłe morze i mieszkać w hotelu 4* z klimą- nad Bałtykiem z pogodą różnie bywa :ok:

 

Oj tak ceny wysadził w powietrze. My w 2011r. tyle nie zapłaciliśmy w Croati za pobyt a pewna pogoda.

Niesamowicie duże ceny. tak przeglądam kempingi co na przyszły rok w długi weekend majowy i przeraziłem się cenami jakie są.

Paranoja.. :zolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na Wiking od 30 lat, jak jeszcze "podlegał" pod Pomeranię Szczecin. Bardzo zmienił się przez te lata, oczywiście na korzyść. Właściciele, Państwo Szymczakowie od zawsze inwestowali i inwestują w Wikinga każdy "grosz", a są to niemałe kwoty.

 

Pozdrawiam Isię i Andrzeja.

 

I jeszcze się Tobie kolego nie znudziło przez tyle lat ciągle w to samo miejsceÔÇŽ no chyba, że przez ilość tam wizyt ładny rabacik dostajesz od Pana Andrzeja, którego tu kamping ładnie reklamujeszÔÇŽ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wiele innych campingów na wybrzeżu szczecińskim właśnie, ale Wiking bije je wszystkie na głowę swoim komfortem, dbałością o tutrystę, bezpieczeństwem, higieną i ogólnymi warunkami pobytu.

 

:hmm: ciekawe, a znasz kolego kamping „Biały Dom” sąsiadujący z „Wikingiem” ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Mister Camping jest na pewno prestiżową nagrodą niewiem.gifhmm.gifzlosnik.gif ? Jeden właściciel kempingu, który not bene też zdobywał pierwsze miejsce nie raz, powiedział mi że tam się wszystko rozbija o "bufet" skromny.gif.

 

Może Mastiff dodasz Wikinga do Katalogu Kempingów http://forum.karawaning.pl/forum/57-katalog-kempingow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dajcie spokój Koledzy. :hej:

 

Temat drogich kempingów był wałkowany i cen to tym naszym pisaniem nie zmieniliśmy. :oslabiony:

 

W tamtym rejonie jest parę tańszych kempingów i małych agrokempingów. Byłem i widziałem.

 

Są ludziska którzy jak nie zapłacą kupę forsy za pobyt, to nie potrafią wypocząć i się zrelaksować. :puk:

 

Sam kiedyś odwiedziłem drogi kemping aby się przekonać jak to jest za taką forsę.

 

Był miło do czasu regulowania rachunku.

 

Z czasem dzięki Forum dowiedziałem się o innych fajnych kempingach ( o dobrym standardzie) za rozsądne pieniądze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze się Tobie kolego nie znudziło przez tyle lat ciągle w to samo miejsceÔÇŽ no chyba, że przez ilość tam wizyt ładny rabacik dostajesz od Pana Andrzeja, którego tu kamping ładnie reklamujeszÔÇŽ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie kolego "sympatyczny", nie reklamuje tego kempingu jak Ty sugerujesz, tylko wypowiadm się na jego temat tak jak wszyscy inni na tym i innych wątkach na tym forum, więc nie rozumiem po co takie bezsensowne teksty. Jeżdżę tam od nastolatka i łączy mnie z tym miejscem po prostu sentyment, a że rok ma 12 miesięcy, to inne kempingi też mam okazję zwiedzić i mam skalę porównawczą. Biały Dom znam, byłem i nigdy więcej nie pojadę. Choćby ze względu na przepełnioną plażę (centrum), ciepłą wodę TYLKO w określonych godzinach, czystość WC pozostawiającą wiele do życzenia, miejsca na przyczepy w pełnym słońcu. Biały Dom nawet sie nie umywa do Wikinga. Mam prawo mieć swoje zdanie bez głupich podtekstów o rabatach? To jest forum o carawaningu, więc Twój cyniczny komentarz o reklamowaniu jakiegoś miejsca jest sporą pomyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Mister Camping jest na pewno prestiżową nagrodą niewiem.gifhmm.gifzlosnik.gif ? Jeden właściciel kempingu, który not bene też zdobywał pierwsze miejsce nie raz, powiedział mi że tam się wszystko rozbija o "bufet" skromny.gif.

 

Może Mastiff dodasz Wikinga do Katalogu Kempingów http://forum.karawan...alog-kempingow/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Który zdobywał Mister Kemping nie raz, jezeli Wiking zdobywał go od 2005 roku rok po roku i wczesniej? A "bufet" jest po każdej tego typu imprezie, a nie "zamiast", czy w zamian za coś, poza tym inni w takim razie też maja na to szansę. Próbowałem juz dwukrotnie dodać do katalogu, ale nie udaje mi się przy opcji długosci geograficznej wypełnić tych rubryk i cała operacja pali się na starcie. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.