Skocz do zawartości

Dziwnówek - Camping Wiking


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

.......................................Próbowałem juz dwukrotnie dodać do katalogu, ale nie udaje mi się przy opcji długosci geograficznej wypełnić tych rubryk i cała operacja pali się na starcie. :oslabiony:

 

 

 

Wydaje mi się że to jest właśnie problem a nie to czy kogoś stać czy nie i czy się komuś podoba czy nie.

 

Jak Ci się Kolego Mastiff ten kemping podoba to odwiedzaj go jak najczęściej . :ok:

 

 

Obiektywnie ,,drogo,, to jest wyższa cena za usługę niż gdzie indziej przy tym samym standardzie.

 

Wystarczy porównać cenniki.

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

.............................................Obiektywnie ,,drogo,, to jest wyższa cena za usługę niż gdzie indziej przy tym samym standardzie.

 

 

 

 

 

 

 

W tym sęk, że nie przy tym samym standardzie....... :niewiem: Nie znam wielu kempingów gdzie:

 

 

1) Non stop jest gorąca woda pod prysznicami i w kranach

 

2) Zamrażarki, lodówki, naczynia, kuchenki, czajniki el. w kuchni są ogólnodostępne i bezpłatne

 

3) Brama, furtka na karty magnetyczne

 

4) Po 22:00 jest cisza nocna BEZWZGLĘDNA

 

5) W łazienkach "czas" umila subtelna muzyczka z głosników (np. śpiew ptaków) :gitara::thank:

 

6) Prysznice, sanitariaty, umywalki są non stop utrzymane w czystości, pachnące

 

7) BLISKOŚĆ MORZA

 

8) PUSTA PLAŻA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego "sympatyczny", nie reklamuje tego kempingu jak Ty sugerujesz

 

 

Temat o kampingu Wiking założył nasz kolega Filip85-87 (pozdrawiam Ciebie Robercie, odezwij się czasami na forumÔÇŽ od Sławy mało tu zaglądasz) i wszystko o Wikingu jak i o Białym Domie zostało tu już powiedzianeÔÇŽ Skoro kolego „wyskakujesz” z opinią:

 

/Znam wiele innych campingów na wybrzeżu szczecińskim właśnie, ale Wiking bije je wszystkie na głowę swoim komfortem, dbałością o turystę, bezpieczeństwem, higieną i ogólnymi warunkami pobytu./

 

a w dodatku podkreślasz, że jeździsz tam od 30 lat i przy tym pozdrawiasz właściciela po imieniu to nie dziw się, że odbieram (i myślę, że nie tylko ja) to jako reklamę.) :oslabiony:

 

 

 

Biały Dom znam, byłem i nigdy więcej nie pojadę. Choćby ze względu na przepełnioną plażę (centrum), ciepłą wodę TYLKO w określonych godzinach, czystość WC pozostawiającą wiele do życzenia, miejsca na przyczepy w pełnym słońcu. Biały Dom nawet sie nie umywa do Wikinga.

 

 

 

 

Kolego wytłumacz mi proszę, :niewiem: będąc na kampingu Biały Dom i idąc na plażę to ta plaża ma być przepełniona? :look: a będąc na Wikingu idąc na plażę to plaża jest pusta? :narcyz: Kolego czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę, że obydwa te kampingi sąsiadują ze sobą płotem i wyjście na plażę mają na tej samej wysokości? Skoro dzielisz plażę na kampingi to, co bo :niewiem: ludzie z Wikinga mając kartę magnetyczną, a Ci z Białego Domu mając klucz od wyjścia to na plaży już się nie mogą się „wymieszać”:hehe: , a może Wiking w trosce o swoich klientów również ogrodził plażę i bez karty magnetycznej wejść nie możnaÔÇŽ :hmm: no, bo chyba jak komuś za tłoczno to idzie tam gdzie jest luźniej.. :]

 

 

Nie żebym bronił, ale sanitariaty były bez żadnych zastrzeżeń z resztą wielu tu o tym pisało ( może przeczytaj dokładnie wszystkie posty)

 

Co do miejsca w pełnym słońcu na przyczepy to tu już jestem przekonany, że może i widziałeś ten kamping tak jak w początkowych postach tego tematu widział go Filip, ale jak później przyznał kolega Filip widział go tylko przez płot :oslabiony: I tak na koniec kolego to nie skrytykowałem Twojej wypowiedzi, lecz odczułem w niej ostrą reklamę. W dalszej odpowiedzi na mojego posta „oczerniasz” właścicielkę Białego DomuÔÇŽ (za sanitariaty itp.) ja rozumiem, że twój znajomy właściciel Wikinga to dla niego konkurencja, ale czy sanitariaty faktycznie pozostawiają wiele do życzenia? Może się wypowiedzą inni, bo z tego, co kojarzę to w tym roku był tam ktoś z forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............................................Obiektywnie ,,drogo,, to jest wyższa cena za usługę niż gdzie indziej przy tym samym standardzie.

 

 

 

 

 

 

 

W tym sęk, że nie przy tym samym standardzie....... :niewiem: Nie znam wielu kempingów gdzie:

 

 

 

 

Oceniając Biały Dom podsumuję to tak:

 

1) Non stop jest gorąca woda pod prysznicami i w kranach

 

 

Biały Dom Tak

 

 

 

2) Zamrażarki, lodówki, naczynia, kuchenki, czajniki el. w kuchni są ogólnodostępne i bezpłatne

 

Biały Dom Tak / zamrażarki, lodówki, czajniki,

 

Biały Dom naczynia :niewiem:

 

 

 

3) Brama, furtka na karty magnetyczne

 

Biały Dom Nie / na klucz Tak

4) Po 22:00 jest cisza nocna BEZWZGLĘDNA

 

 

Biały Dom Tak /sam byłem światkiem jak właścicielka dała delikwentowi 5min na cisze albo pakowanie namiociku/

 

5) W łazienkach "czas" umila subtelna muzyczka z głosników (np. śpiew ptaków) :gitara::thank:

 

Biały Dom Nie, ale za to Pani z osobnego prysznica ładnie śpiewałaÔÇŽ

 

 

6) Prysznice, sanitariaty, umywalki są non stop utrzymane w czystości, pachnące

 

Biały Dom Tak

 

7) BLISKOŚĆ MORZA

 

Biały Dom Tak

 

 

8) PUSTA PLAŻA

 

 

Biały Dom jak wszędzie na wybrzeżu w takich kurortach no chyba, że mowa o Wikingu jest w czasie posezonowymÔÇŽ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego mnie "napadasz"???????? To jest forum? Chyba tak. Mam swoje zdanie na temat Wikinga, mam swoje zdanie na temat Białego Domu i to mi chyba wolno na forum i tym wątku! Przecież ja nie załozyłem osobnego wątku na ten temat, tylko kontynuuję w rozpoczętym, TAK????!!!! Wiking nie potrzebuje reklamy, wiec go nie reklamuję, tak jak Ty to sugerujesz, wyrażam swoja opinię!!!!!!! Tak jak Ty wyrażasz swoją, więc nie rozumiem Twojego traktowania mnie i mojej opinii. Znam oba kempingi bardzo dobrze, bo w Białym Domu korzystałem po sezonie z bungalowów o nazwach kwiatów, więc znam infrastrukturę, zasady, "komfort" i ceny tego kempingu. A co do plaży, to polecam logiczne myslenie. Bo jezeli Wiking jest ostatnim skupiskiem ludzi w Dziwnówku, a dopiero po pustym odcinku plazy jest Dziwnów, to chyba logiczne, ze presja plażowiczów na lewej części plaży od schodów jest duzo mniejsza, TAK? A Biały Dom ma po lewej "Wikongowców", obcych i "siebie", a na prawo już cały Dziwnówek. Proste? Teraz to juz mnie zastanawia fakt, tak żażartego bronienia przez Ciebie akurat Białego Domu, bo wiem, ze własciciele obu osrodków nie pałaja do siebie sympatią. A nie słyszałem, zeby jakakolwiek organizacja oceniajaca kempingi w Polsce czy Europie docieniła w jakimś stopniu Biały Dom. Moim zdaniem Wiking jest LEPSZYM kempingiem, nie tylko moim zdaniem, a potwierdza to obłożenie w sezonie przez turystów. Mogę mieć swoje zdanie? Chyba mogę bo znam oba kempingi z autopsji a nie zza płotu. Ty (na to wygląda) że Wikinga raczej zza płotu (dobrze zabezpieczonego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego mnie "napadasz"???????? To jest forum? Chyba tak. Mam swoje zdanie na temat Wikinga, mam swoje zdanie na temat Białego Domu i to mi chyba wolno na forum i tym wątku!

 

Kolego ja również mam swoje zdanie i to również mi wolno na tym forum i w tym temacie. Ja Ciebie nie napadam, lecz bronię dobrego imienia Białego Domu, które Ty bez podstawnie psujesz :pad: Proszę Ciebie tylko przeczytaj sobie uważnie jeszcze raz cały ten temat od początku do końcaÔÇŽ

 

 

Teraz to juz mnie zastanawia fakt, tak żażartego bronienia przez Ciebie akurat Białego Domu, bo wiem, ze własciciele obu osrodków nie pałaja do siebie sympatią.

 

 

 

Kolego bronię tylko warunków tam panujących, o których wielu tu pisało, a Ty „oczerniasz właścicielkę” za np. sanitariaty itp.

 

 

A nie słyszałem, zeby jakakolwiek organizacja oceniajaca kempingi w Polsce czy Europie docieniła w jakimś stopniu Biały Dom.

 

 

 

Kolego i tu kolejny dowód jak słabo znasz ten kampingÔÇŽ tu masz stronę http://www.campingbialydom.com/ a na jej pierwszej stronie jak „byk” jest napisane WIELOKROTNY ZDOBYWCA TYTUŁU: MISTER CAMPING, więc to te same wyróżnienie , co dla WikingaÔÇŽ, więc, w czym Biały Dom jest gorszy :niewiem: :niewiem: :niewiem:

 

 

Moim zdaniem Wiking jest LEPSZYM kempingiem, nie tylko moim zdaniem, a potwierdza to obłożenie w sezonie przez turystów.

 

 

Na jednym i drugim jest pełne obłożenie, ale czy o to chodziÔÇŽ.

 

 

Mogę mieć swoje zdanie? Chyba mogę bo znam oba kempingi z autopsji a nie zza płotu. Ty (na to wygląda) że Wikinga raczej zza płotu (dobrze zabezpieczonego).

 

Kolego gdybyś przeczytał ze zrozumieniem cały ten temat to byś się doczytał, że byłem na campingu Biały Dom 2 razy. Byłem również z wizytą kilka razy na Wikingu u znajomych. Co zaś idzie do zabezpieczonego jak twierdzisz Wikinga to muszę Tobie powiedzieć, że do Białego domu jak będziesz chciał wejść nie będąc tam zameldowany to ochrona zaraz Ciebie „zgarnie” natomiast na Wikinga rowerkami wjeżdżaliśmy jak do siebie na posesjeÔÇŽ wiec, który jest lepiej zabezpieczony?

 

 

 

Edytowane przez ROBICAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze rozmowa jest bezsensowna z Tobą, bo wnioski jakie wyciagasz z moich wypowiedzi daleko odbiegają od mojego ich przekazu i ich sensu. Nie interesuje mnie włascicielka Białego Domu i JEJ oczernianie, bo opiniuję BIAŁY DOM, a nie ją, więc mnie o personalne wycieczki nie pomawiaj. Nie interesują mnie wypowiedzi innych, bo ja mam swoje zdanie i takowe wyrażam i nie mam zamiaru sugerowac się zdaniem innych. Tytuł Mister Kemping moze zdobyć w roku tylko jeden kemping, więc jeśli Wiking w 2005, 2007, 2008, 2009 i 2011 otrzymał ten tytuł, a takze w wielu poprzednich latach (teraz nie pamietam dokładnie lat) to kiedy otrzymał go Biały Dom i ile razy? ANI RAZU !!!! ANI RAZU NIE BYŁ NAJLEPSZYM KAMPINGIEM W POLSCE!!!!

 

Doinformuj się tu: http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=konkursy .... Każda informacja mówi TYLKO cyt. : "Wielokrotny laureat....." a nigdzie nie ma napisane KIEDY był tym laureatem, BO NIGDY NIE BYŁ ZWYCIĘZCĄ. I wracajac do tematu wody ciepłej, to nieprawda, ze jest ona całą dobę, ale o wyznaczonych godzinach. I jednak nie wypoczywałes na Wikingu, a TYLKO gościnnie wstapiłeś, a to za mało żeby wydawac opinię o wypoczynku, bo ja w Białym Domu byłem kilka razy i nie tylko po sezonie, ale wracając z basenu z Jantara wchodziłem tam bezproblemowo (!) do sklepiku po napoje, przechodząc obok zaspanego "ochroniarza". Aha, pralka i suszarka na Białym Domu jest na płatne żetony, na Wikingu ZA DARMO, ale to taki tylko szczególik, a jakże ważny.

 

Cyt: "Kolego i tu kolejny dowód jak słabo znasz ten kampingÔÇŽ tu masz stronę http://www.campingbialydom.com/ a na jej pierwszej stronie jak „byk” jest napisane WIELOKROTNY ZDOBYWCA TYTUŁU: MISTER CAMPING,( KŁAMSTWO) więc to te same wyraźnienie, co dla WikingaÔÇŽ, więc, w czym Biały Dom jest gorszy "....

 

Odp. W wielu rzeczach jest gorszy. I kto zna słabiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doinformuj się tu: http://www.pfcc.eu/p...?nazwa=konkursy .... Każda informacja mówi TYLKO cyt. : "Wielokrotny laureat....." a nigdzie nie ma napisane KIEDY był tym laureatem, BO NIGDY NIE BYŁ ZWYCIĘZCĄ.

Jeśli podajesz jakąś stronę to, chociaż sprawdź dokładnie, co ona zawiera. Na stronie, którą podałeś dużo nie trzeba szukać, a wystarczy kliknąć na wyniki konkursu MISTER CAMPING 2011 http://www.pfcc.eu/pol/files/mister11.pdf i tam masz podział na różne grupy pojemności miejsc noclegowychÔÇŽ Wiking jest za małym kampingiem :smirk: (od 301 do 450 miejsc noclegowych) żeby startować w tej samej grupie z Białym Domem gdzie miejsc noclegowych w BD jest powyżej 450. W pozostałych latach również znajdziesz informacje dotyczące BD. Polecam jeszcze zapoznać się z regulaminem konkursu http://www.pfcc.eu/pol/files/regul11.pdf w którym wyraźnie jest napisane, że konkurs odbywa się w poszczególnych grupach i zwycięscy zostaną wyłonieni w danych grupachÔÇŽ Dalej to już mi się nie chce Tobie tłumaczyć :niewiem: może, kto inny spróbujeÔÇŽ ja wysiadamÔÇŽ:pad:

 

Ps. Co do szczególików to zacytuję słowa kolegi kondzia: Ale chciałem nawiązać do campingów Campingi Viking i Biały Dom w obu cennikach jest opłata dla osób odwiedzających 10Czy ich naprawdę powaliło Kolega wpada do mnie na grilla i musi zapłacić wejściówkę 10zł to jest chore !! a na Vikingu musi jeszcze opuścić cemping do 19.00

 

I podsumuję ten mały szczególiki tak: dobrze, że w BD nie ma ograniczeń czasowych dla gości, bo swoim znajomym mnie odwiedzającym musiałbym powiedzieć, że o 19:00 mają „wypad” do domuÔÇŽ znaczy się do przedszkolaÔÇŽ Pozdrawiam bez odbioru.

Edytowane przez ROBICAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli podajesz jakąś stronę to, chociaż sprawdź dokładnie, co ona zawiera. Na stronie, którą podałeś dużo nie trzeba szukać, a wystarczy kliknąć na wyniki konkursu MISTER CAMPING 2011 http://www.pfcc.eu/pol/files/mister11.pdf i tam masz podział na różne grupy pojemności miejsc noclegowychÔÇŽ Wiking jest za małym kampingiem :smirk: (od 301 do 450 miejsc noclegowych) żeby startować w tej samej grupie z Białym Domem gdzie miejsc noclegowych w BD jest powyżej 450. W pozostałych latach również znajdziesz informacje dotyczące BD. Polecam jeszcze zapoznać się z regulaminem konkursu http://www.pfcc.eu/pol/files/regul11.pdf w którym wyraźnie jest napisane, że konkurs odbywa się w poszczególnych grupach i zwycięscy zostaną wyłonieni w danych grupachÔÇŽ Dalej to już mi się nie chce Tobie tłumaczyć :niewiem: może, kto inny spróbujeÔÇŽ ja wysiadamÔÇŽ:pad:

 

Ps. Co do szczególików to zacytuję słowa kolegi kondzia: Ale chciałem nawiązać do campingów Campingi Viking i Biały Dom w obu cennikach jest opłata dla osób odwiedzających 10Czy ich naprawdę powaliło Kolega wpada do mnie na grilla i musi zapłacić wejściówkę 10zł to jest chore !! a na Vikingu musi jeszcze opuścić cemping do 19.00

 

I podsumuję ten mały szczególiki tak: dobrze, że w BD nie ma ograniczeń czasowych dla gości, bo swoim znajomym mnie odwiedzającym musiałbym powiedzieć, że o 19:00 mają „wypad” do domuÔÇŽ znaczy się do przedszkolaÔÇŽ Pozdrawiam bez odbioru.

 

 

 

 

 

 

 

I ile to jest : wielokrotnie" ???? RAZ........! I nie ważne czy w kategorii do 10 osób, czy do 10 000 osób. TYLKO w tym roku....... Czyli najzwyklejsze kłamstwo, że WIELOKROTNY, chociazby dlatego, że ta strona nie istnieje od zeszłego tygodnia (bo w minionym tygodniu wyłoniono zwycięzców w Kołobrzegu), a wpis o tym jest od dawna......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile to jest : wielokrotnie" ???? RAZ........! I TYLKO w tym roku....... Czyli najzwyklejsze kłamstwo, że WIELOKROTNY,

 

 

 

:hehe: :hehe: :hehe: Tu jest drugi raz Biały Dom w 2003r, lecz :look: Wikinga nie widzę :lol: resztę szukaj sobie sam... http://www.pfcc.eu/pol/files/mister03.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hehe: :hehe: :hehe: Tu jest drugi raz Biały Dom w 2003r, lecz :look: Wikinga nie widzę :lol: resztę szukaj sobie sam... http://www.pfcc.eu/pol/files/mister03.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielokrotnie.................hahahaahahahaahahahaahahahaha...... Żałosne dwa lata z kilkudziesięciu. To policz Wikinga i zakończ ta żenadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

w tym roku kemping Wiking obchodzi podobno 30-lecie istnienia i przejeżdżając przez to miejsce warto się zatrzymać i zapytać o rabat z tego powodu.

jadąc na majówkę w tym roku zatrzymałem się tam i właściciel zaproponował nam - UWAGA !!! :

30 % rabatu na pobyt.

niestety nie skorzystaliśmy z tego,gdyz kemping jest praktycznie cały zacieniony,a wtedy temp. nie były najwyższe i panował tam jakiś mrok,ciemność i duży chłód - pojechaliśmy dalej na zlot i szukać słońca na Tramp do Świętouści i tam zostaliśmy ,ale w sezonie przy żarze słońca w/g mnie musi być tam ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam się do wszystkich krytykujących za wysokie ceny.

 

Owszem zawsze oczekiwałem w miarę przyzwoitego standartu,sanitariaty powinny być czyste.

 

Ciepła woda dostępna bezproblemowo,blisko morza,teren ogrodzony i oświetlony.To chyba wszystko.

 

Najważniejsze-dobre towarzystwo.

 

Z tym ostatnim jakoś nigdy nie miałem problemów!!!!

 

Nie potrzebuję wybrukowanych alejek,nie oczekuję "policjanta" przy wejściu.

 

Nie są mi do szczęścia potrzebne marmurowe kafelki,kryształowe lustra, itd.

 

Wystarczy,że łazienki są czyste ,a kafelki mogą mieć nawet 15 lat.

 

Puki co nie zapłacę 90 i więcej za 2 osoby+ zestaw.

 

Liczba karawaningowców stale rośnie. Właściciele kempingów niestety to wiedzą i

 

wykorzystują taką sytuacje. Ktoś już to mądrze opisał za chwilę będą liczyć za stolik

 

przy przyczepie,parasol,antenę może jeszcze za grila. Nie dajmy się zwariować.

 

Kemping pobierający jakąkolwiek opłatę za moich gości jest dla mnie całkowicie

 

skreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.