Skocz do zawartości

przyczepa? - fajnie byłoby spróbować, ale...


coś na hak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 lat - to juz kawalek czasu :bravo: Dolozyc - w sensie wyposazenia - albo serwisu/naprawy? W ciagu 10 lat to chyba normalne ze cos tam zrobic trzeba. Ale skoro smiga...to po co tez zmieniac. A tym bardziej jak "spadkobiercy" sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, portier said:

Tez cos tak czuje. Wawelski Smok i inni troche sie tu naprodukowali - fajnie byloby (juz chocby dla nich) dowiedziec sie co z tego wyszlo.

Jeśli o mnie chodzi to skutecznie mnie wystraszyliście. Nie od przyczepy, a od kupowania rupiecia. W zeszłym roku wypożyczyłem. W tym chciałem kupić, ale z różnych powodów tak się poskładało, że już zrobiłem rezerwację na wakacje. Klima, mover, stabilizator - człowiek przyzwyczaja sie do dobrego. Chociaż swoja to swoja, jedziesz kiedy chcesz, na parę tygodni czy na weekend - no ale jak sie nie ma co się lubi.... ;)

Dodam tylko, że rodzinie się podoba. Nawet prawko zrobiłem BE, żeby w razie czego coś większego zapiąć. 

Edytowane przez coś na hak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, coś na hak napisał:

Jeśli o mnie chodzi to skutecznie mnie wystraszyliście. Nie od przyczepy, a od kupowania rupiecia. W zeszłym roku wypożyczyłem. W tym chciałem kupić, ale z różnych powodów tak się poskładało, że już zrobiłem rezerwację na wakacje. Klima, mover, stabilizator - człowiek przyzwyczaja sie do dobrego. Chociaż swoja to swoja, jedziesz kiedy chcesz, na parę tygodni czy na weekend - no ale jak sie nie ma co się lubi.... ;)

Dodam tylko, że rodzinie się podoba. Nawet prawko zrobiłem BE, żeby w razie czego coś większego zapiąć. 

Tak, o Ciebie chodzi :)

Mnie tez nikt nie namowilby do kupowania przyczepy do remontu - nawet gdybym sie na tym znal. Ale sa tacy ktorzy lubia cos tam sobie podlubac. Ja do tej grupy nie naleze, ma dzialac i juz. 

A poza tym jak piszesz - swoje - to swoje. Nawet jak moze czasem troszke ubozsze wyposazenie - ale jednak swoje. Tyle ze teraz naprawde cierpliwosci w poszukiwaniach potrzeba, rynek przesiany - i drogi. Chociaz uwazam ze jesli 3 tygodniowy urlop - to jak przed urlopem kupisz, a (w razie niepodobania) po urlopie sprzedasz - to i tak taniej wyjdziesz niz na wypozyczeniu. Ja dla przykladu pierwszego Tabberta za 7500 (Euro) kupilem i po dokladnie roku za 6800 sprzedalem. Byl spontanicznym wyborem, ale w czasie tego roku zobaczylismy co chcemy - a czego nie - wiec poszedl znowu miedzy ludzi. W ciagu tego roku lekko 50 dni na kempingach, wiec mozna mniej wiecej policzyc ile wypozyczanie by kosztowalo. No i do tego dochodzi jak piszesz, do dobrego szybko sie czlowiek przyzwyczaja. Na wypozyczeniach prawie nowki - potem jak kupujesz cos starszego, to juz trudniej o entuzjazm (tak, przynajmniej mi sie wydaje) - wiec moze latwiej jest zaczac bardziej przyziemnie i powli wzbijac sie w gore.

To takie moje spostrzezenia, nie chcialem sie wymadrzac bo nie wiedzialem czy temat jeszcze w ogole aktualny. Fajnie ze sie odezwales, z zainteresowaniem ten watek przeczytalem (zawsze czlowiek cos tam dla siebie wyciagnie) - a pewnie ci ktorzy aktywnie Ci pomagali tez zainteresowani sa/byli tym, jak sie to skonczylo.

Ale jak rodzince sie podoba - to widac dobra droga idziesz :yes:

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, portier said:

Tak, o Ciebie chodzi :)

zachowałem się nieprzyzwoicie, dlatego jeśli tego wyraźnie wcześniej nie zrobiłem to teraz przynajmniej dziękuję wszystkim za porady

 

15 hours ago, portier said:

Chociaz uwazam ze jesli 3 tygodniowy urlop - to jak przed urlopem kupisz, a (w razie niepodobania) po urlopie sprzedasz - to i tak taniej wyjdziesz niz na wypozyczeniu.

Oczywiście to prawda, pod warunkiem, że uda się kupić coś pewnego. O ile podłubać to sobie lubię, o tyle samo to szukanie mnie trochę stresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2022 o 21:41, coś na hak napisał:

zachowałem się nieprzyzwoicie

eeeh tam, od razu nieprzyzwoicie. Po prostu watek w kawalku przeczytalem i naraz sie urwalo, wiec zaciekawilo mnie jak sie to skonczylo. A skoro mnie zainteresowalo, to bioracych wczesniej udzial w dyskusji pewnie jeszcze bardziej :)

W dniu 5.05.2022 o 21:41, coś na hak napisał:

O ile podłubać to sobie lubię, o tyle samo to szukanie mnie trochę stresuje

Ha, a u mnie dokladnie na odwrot jest (prawie rok sie do instalacji gniazdka w lazience zabieralem :mlot:)

Edytowane przez portier (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.