Skocz do zawartości

LUNAR Clubman 520-4 1995r.


DarekSłupsk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DarekSłupsk napisał:
7 godzin temu, Misio napisał:

A to wartości MW z DR czy z wagi realnej?

Z dowodu, na wage pojadę jak skończe wnętrze

Ojojoj... 

To nie ta kolejność. 

Szczególnie, że to angielka a ITD zbroi się do sezonu w wagi z nowym taryfikatorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, filipert napisał:

Ojojoj... 

To nie ta kolejność. 

Szczególnie, że to angielka a ITD zbroi się do sezonu w wagi z nowym taryfikatorem. 

Wiem, wiem. Czytałem ten artykuł. Mam asa w rekawie w razie co, do wywalenia jest jeszcze kilka rzeczy w cepce ;) Choć licząc to co już wyleciało i to co dojdzie myślę ze bedzie ok. Dam znać tutaj jak wszystko ogarnę, sam jestem ciekawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postęp prac słabo bo czasu brak. Juz nie mam gdzie trzymać tego wszystkiego nowego co kupiłem. Jeżdżę ciężarówką po europie więc 2tyg nic nie robię. A jak zjade na tydzień to też nie każdy dzień mogę poświęcić na majsterkowanie. Do lata na pewno skończę :D Zmian będzie tak dużo ze jak jade do cepki to nie wiem za co sie brać :D

To kółko było przy niej jak ją kupiłem, można  je przykręcać do duszla do góry kółkiem/korbką w dół, ba ma wypustki zeby sie nie zsunęła podczas jazdy. I tak będę jeździł, bo jak sie je podniesie tylko to kółko jest moim zdaniem za blisko ziemi. Teraz stoi cepka to schowane do środka żeby nie znalazło nowego właściciela. 

Z ciekawostek zamówiłem farbę w sprayu RAPTOR do plastikowej umywalki. Byla naprawiana wiec muszę pomalować na nowo, będzie tez miała nowy kran wiec stara dziura jest zaślepiona. Wszystkie prace naprawcze zrobił mi przyjaciel , specjalizuje sie w naprawach tego typu. Na pomalowanie nie miał juz czasu musial polecieć do Aruby na miesiąc. Ale myślę ze malowanie ogarnę juz sam ?

IMG-20210309-WA0007.jpg

IMG-20210309-WA0000.jpg

IMG-20210309-WA0001.jpg

IMG-20210309-WA0002.jpg

IMG-20210309-WA0006.jpg

IMG-20210309-WA0004.jpg

IMG-20210313-WA0002.jpg

IMG-20210313-WA0005.jpg

IMG-20210313-WA0004.jpg

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.04.2021 o 22:59, MARKON napisał:

Ja chcę skończyć przed majówką, muszę jeszcze pomalować cepke wewnątrz i zmienić materace na nowe

U mnie nie ma mowy o wypadzie na majówkę (patrz tablica). A jest na niej mniej niż połowa rzeczy do zrobienia./sprawdzenia.

Tez wydalem juz 3593zł a jeszcze do kupienia Solar elastyczny na dach ,przetwornica 12V-230V, nowe opony, pewnie okładziny zaczepu,tapicer 1500zł, stolik, krzesełka garnki talerze itp.

Może nowe firanki , ale chyba zostanie bez bo mi i żonie tak sie podoba. 

Apropo wagi wyleciały kolejne kg z cepki

górne łóżko 11.2kg

Dodatkowym stolik 6.3kg

Półka na laptop 1.5kg 

W sumie z rzeczami ktore wcześniej wyleciały i nie wrócą schudła 36.5kg.

Tyle mam zapasu na nową zabudowę z cięższym zlewem i kuchenką

 

 

 

IMG_20210422_091454_1.jpg

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarekSłupsk napisał:

U mnie nie ma mowy o wypadzie na majówkę (patrz tablica). A jest na niej mniej niż połowa rzeczy do zrobienia./sprawdzenia.

Tez wydalem juz 3593zł a jeszcze do kupienia Solar elastyczny na dach ,przetwornica 12V-230V, nowe opony, pewnie okładziny zaczepu,tapicer 1500zł, stolik, krzesełka garnki talerze itp.

Może nowe firanki , ale chyba zostanie bez bo mi i żonie tak sie podoba. 

Apropo wagi wyleciały kolejne kg z cepki

górne łóżko 11.2kg

Dodatkowym stolik 6.3kg

Półka na laptop 1.5kg 

W sumie z rzeczami ktore wcześniej wyleciały i nie wrócą schudła 36.5kg.

Tyle mam zapasu na nową zabudowę z cięższym zlewem i kuchenką

 

 

 

IMG_20210422_091454_1.jpg

Ja stolik wyremontowałem stary, pomalowałem kupiłem 2 nowe płyty drewniane i wygląda zacnie, a krzesełka z all... Ale spisują się super, idzie na nich nawet spać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.