Skocz do zawartości

Hymerek z Mikołowa


Inkaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz co mają parę ładnych sztuk godnych uwagi, ale żadna nie odpowiadała naszym wymaganiom. Pan Jacek rezygnuje z przyczep angielskich i zaczyna sprowadzać europejskie z Danii, Niemiec. Od razu jak im zgłosiłam, że coś się dzieje to powiedzieli, że ja nawet złotówki nie dołożę do naprawy, biorą to na swoje barki. Sami zaproponowali wymianę na inną lub nawet zwrot kasy. Na pewno będę ich polecać. Ale rozmawiać o przyczepach tylko z Julią :) bardzo profesjonalna osoba.

 

A my ? No cóż, znaleźliśmy następcę :) oglądanie dłuzsze zdecydowanie. Od 13 siedzimy w przyczepie i sprawdzamy wzdłuż i wszerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Inkaa napisał:

Wiesz co mają parę ładnych sztuk godnych uwagi, ale żadna nie odpowiadała naszym wymaganiom. Pan Jacek rezygnuje z przyczep angielskich i zaczyna sprowadzać europejskie z Danii, Niemiec. Od razu jak im zgłosiłam, że coś się dzieje to powiedzieli, że ja nawet złotówki nie dołożę do naprawy, biorą to na swoje barki. Sami zaproponowali wymianę na inną lub nawet zwrot kasy. Na pewno będę ich polecać. Ale rozmawiać o przyczepach tylko z Julią :) bardzo profesjonalna osoba.

 

A my ? No cóż, znaleźliśmy następcę :) oglądanie dłuzsze zdecydowanie. Od 13 siedzimy w przyczepie i sprawdzamy wzdłuż i wszerz.

 Hymerka kupowaliście z placu który znajduje się pod adresem - Wiórek Podleśna 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inkaa napisał:

Wiesz co mają parę ładnych sztuk godnych uwagi, ale żadna nie odpowiadała naszym wymaganiom. Pan Jacek rezygnuje z przyczep angielskich i zaczyna sprowadzać europejskie z Danii, Niemiec

Zauważyłem tą tendencję. Mieli niedawno bardzo fajną Adrię którą dziś bym brał ale na razie wszystko u nich poza Hobby 610 mi za małe ;) 

Ale dość OT

Godzinę temu, Inkaa napisał:

A my ? No cóż, znaleźliśmy następcę :) oglądanie dłuzsze zdecydowanie. Od 13 siedzimy w przyczepie i sprawdzamy wzdłuż i wszerz.

Wszystko Wam szybko idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 18:08, Inkaa napisał:

Tak czy siak smutno. Ale chyba najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie jej o zwrot kasy :(

W ramach rękojmi. Takie zniszczenia nie mogły się stać nawet po 2-3 miesiącach posiadania i używania!! Chyba znowu Wiórek się kłania z jego delikatnie mówiąc niesolidnością. Przecież oni musieli to widzieć przed sprzedażą.

Po przeczytaniu wątku do końca widzę, że się spóźniłam. Nie wiedziałam, że zwrócili kasę i nie wiedziałam, że już angielek nie sprzedają.  Widać, że zaczęli działać profesjonalnie. Może ta tendencja się utrzyma.

Gratuluję ostatecznego wygrania sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jerrylin napisał:

No to powinien też być Hymerek, bo Wam tytuł wątku nie będzie pasować ;)

Niestety nie ;) założę nowy wilczy wątek :)

49 minut temu, filipert napisał:

Ale dość OT

Wszystko Wam szybko idzie.

Bo my się dość szybko decydujemy. Oglądaliśmy jeszcze Knaus ale coś mi w nim nie pasowało, rozum mówił, że mam się nim nie interesować. Weszliśmy do Wilka i był efekt wow jak w Hymerku. Sam chyba wiesz o jakim uczuciu mówię  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Inkaa napisał:
56 minut temu, filipert napisał:

Ale dość OT

Wszystko Wam szybko idzie.

Bo my się dość szybko decydujemy. Oglądaliśmy jeszcze Knaus ale coś mi w nim nie pasowało, rozum mówił, że mam się nim nie interesować. Weszliśmy do Wilka i był efekt wow jak w Hymerku. Sam chyba wiesz o jakim uczuciu mówię  :)

He, he... znam, też lubię sercem kupować ale staram się rozumem. Jednak skoro kilka godzin prześwietlaliście, to powinno być OK.

 

Mój przyjaciel mawia w takich sytuacjach: "Ty to nie lubisz pustki" ;)

 

Dawaj tego "Wilczka z Mikołowa"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj Wilka z lasu :P

dodam jak już go fizycznie będziemy mieć. Na razie czeka nas pierwsza rejestracja w kraju ;)

A pustka jest zła. Co mi teraz będzie, przez te parę dni, bramę pod domem zasłaniać? 

Tym razem musimy ją dobrze oblać to będzie służyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, filipert napisał:

OK

Po całej transakcji będę ciekawy opini, bo ostatnio pojawiły się watpliwości co do rzetelności tego handlarza. 

Możesz rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.