Skocz do zawartości

Adria Aviva 472 PK konfiguracja


Ciapek99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

43 minuty temu, CiapekTor napisał:

ciężki chleb z tymi przyczepami i to co Jacek podkreślał wielokrotnie że musisz się bardziej postarać niż sam sprzedawca aby coś kupić...

Niestety. Większość firm ma Cię w pompie... Cargo na plus w moim przypadku. Procamp po niekorzystnych początkach też na plus, bo jak się okazało że jestem naprawdę zainteresowany (a nie tylko zawracam gitarę) to zaczęło im bardzo zależeć i kontakt z bardzo słabego zrobił się bardzo dobry. Elcamp dośc szybko dał znać, że nic nie mają więc ocenić ich nie mogę/

Klaja, Centrum Entuzjastów Karawaningu - całkowite nieporozumienie. Od 7 października nie otrzymałem żadnej oferty

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mars napisał:

Model, jaki chciałem mieli już zamówiony, a po zawarciu ze mną umowy po prostu zmienili wyposażenie

To jest standardowa praktyka już od lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, CiapekTor napisał:

Oczywiście, że nie. Nawet nie wiem czy oni zbierają zamówienia z takim wyprzedzeniem w obecnej sytuacji. Moje rozmowy toczyły się w kontekście roku 2021.
Nie jestem aż tak napalony tylko na Adrie aby za wszelka cenę ją mieć i czekać rok albo dwa. Na pewno mam czas jeżeli zdecyduje się tak czy owak na Adrie bo niedawno zamknięto zamówienia na 2021 więc na 2022 na pewno będą jakiś czas zbierać.

to nie ma się co napinać na zakup z konfiguratora.

Poczekaj do wiosny 2021 i  zobaczysz co będzie na placach i nie ograniczaj się tylko do rynku polskiego,

W Niemczech jest sporo dilerów którzy zamawiają na sezon po kilkadziesiąt przyczep na plac ,  kilka osób z forum już tak kupowało, a jak boisz się kupować za granicą to możesz dogadać się z polskim dilerem żeby ściągnął ci budę z placu którą znajdziesz u dilera  w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

to nie ma się co napinać na zakup z konfiguratora.

Poczekaj do wiosny 2021 i  zobaczysz co będzie na placach i nie ograniczaj się tylko do rynku polskiego,

Zagadką zostają ceny w 2021 roku. Patrząc na obecny trend to można się spodziewać, że w przyszłym roku trend wzrostowy się utrzyma i nadal będzie totalny boom na przyczepy i kampery.

14 minut temu, Suzu4x4 napisał:

W Niemczech jest sporo dilerów którzy zamawiają na sezon po kilkadziesiąt przyczep na plac ,  kilka osób z forum już tak kupowało, a jak boisz się kupować za granicą to możesz dogadać się z polskim dilerem żeby ściągnął ci budę z placu którą znajdziesz u dilera  w Niemczech.

Zgadza się. Ja podejrzewam, że te całe wyprzedane kontyngenty to po prostu są przyczepy pozamawiane przez dealerów i przez niemieckie wypożyczalnie. Dla zwykłego szaraka już nic nie zostaje :) Np takie niemieckie wypożyczalnie to raz na rok wymieniać flotę potrafią. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Zgadza się. Ja podejrzewam, że te całe wyprzedane kontyngenty to po prostu są przyczepy pozamawiane przez dealerów i przez niemieckie wypożyczalnie. Dla zwykłego szaraka już nic nie zostaje :) Np takie niemieckie wypożyczalnie to raz na rok wymieniać flotę potrafią. 

dokładnie, myślę że zamówienia indywidualne to niewielki procent produkcji a większość to zamówienia od dilerów i wypożyczalni którzy przeczuwając boom pozamawiali dużo więcej niż w latach poprzednich.

Oczywiście na wiosnę też się trzeba będzie spieszyć bo myślę że sprzęty będą szybko znikać z placów.

dilerzy w Niemczech to inna bajka, na przełomie listopada/grudnia na placu dostępne "od ręki" praktycznie wszystkie modele przyczep i kamperów :)

 

20191128_120341_resized.jpg

20191128_120348_resized.jpg

20191128_120357_resized.jpg

20191128_120510_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.