Skocz do zawartości

Adria Aviva 472 PK konfiguracja


Ciapek99

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, CiapekTor napisał:

ok 1000 zł :)

Powiem tak jak kupujesz przyczepę na parę lat to bym brał, właśnie pytałem żony jakie drzwi woli takie jak mieliśmy czy te co mamy teraz z oknem, bez wahania odpowiedziała że te co mamy teraz, mówię czemu, bo jaśniej, ładniejsze i oczywiście robią za wizjer:D

Teraz pokaż twojej żonie takie drzwi z oknem i bez i zobaczymy co ci powie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobra odpowiedz :) Nic dodac nic ujac. To wlasnie żona zaproponowala aby brać z oknem, ale zaczalem myslec czy warto czy faktycznie to spelnia funkcje takze inna niz wizualna :)
Mysle ze mnie prekonales :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, CiapekTor napisał:

Jutro się okaże bo faktycznie są jakieś jaja z fabryką :)

Jeszcze 2 pytanka.
Czy ta ładowarka o którą pytałęm to jest jakaś magiczna specjalna? To zwykły prostownik?

Przyzwoita ładowarka z możliwością ustawienia rodzaju aku. Zwykly prostownik to to nie jest.

20201018_223332.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, CiapekTor napisał:

ahaaa czyli to jest taka wbudowana ładowarka które ładuje aku w momencie kiedy jesteśmy wpięci przyczepą w sieć? Dobrze rozumiem?

Tak, pełen automat, jest schowana pod kanapą i wpięta w aku. Załącza się sama jak podpinasz do przyczepy 230v. Nie kłóci się też z solarem.

 

Tandetna raczej nie jest, bo jej ceny w sieci to ok 120 eur. Ile adria liczy za nią?

Edytowane przez pjetko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CiapekTor napisał:

Jacek pisał, że nie warto brać drzwi z oknem.
Faktycznie światła to daje tyle co nic i nie jest to warte tej ceny?

Ja za drzwi z oknem specjalnie dopłaciłem. Nie żałuje. Pożytek z tego żaden ale przez drzwi się inaczej wyglada niż przez okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, CiapekTor napisał:

dobra odpowiedz :) Nic dodac nic ujac. To wlasnie żona zaproponowala aby brać z oknem, ale zaczalem myslec czy warto czy faktycznie to spelnia funkcje takze inna niz wizualna :)
Mysle ze mnie prekonales :D

Zdecydowanie warto mieć okno w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vrs napisał:

Ja za drzwi z oknem specjalnie dopłaciłem. Nie żałuje. Pożytek z tego żaden ale przez drzwi się inaczej wyglada niż przez okno.

zdecydowanie bym dopłacił, chyba tylko w pierwszej angielce miałem okno albo i tam nie było. Zawsze pełne drzwi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2020 o 19:14, Mars napisał:

To decydujcie się, decydujcie! Razem będziemy odbierać, to się spot zrobi ?

Ja jednak podziękowałem za Avivę. Oferta dobra, ale dostałem też bardzo dobrą ofertę na Knausa Sudwinda 500 QDK i być może się skuszę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jacek00 napisał:

Ja jednak podziękowałem za Avivę. Oferta dobra, ale dostałem też bardzo dobrą ofertę na Knausa Sudwinda 500 QDK i być może się skuszę ;) 

A ja coś czarno to widzę aby na przyszły sezon była Aviva. Wszystko to zwariowane, nie wspominając już, że czasem my wiemy więcej niż sprzedawca ad. konfiguracji :)
Jacku oferta z Wrocławia?
Opowiedz coś więcej względem Avivy jak u Knausa to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CiapekTor napisał:

A ja coś czarno to widzę aby na przyszły sezon była Aviva. Wszystko to zwariowane, nie wspominając już, że czasem my wiemy więcej niż sprzedawca ad. konfiguracji :)
Jacku oferta z Wrocławia?

Tak, oferta z Wrocławia.

10 godzin temu, CiapekTor napisał:

Opowiedz coś więcej względem Avivy jak u Knausa to wygląda.

Co chcesz konkretnie wiedzieć bo nie wiem co mam porównać? Obsługę przez dealera czy co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.