Skocz do zawartości

Jakie piwo?


ogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

A mi ostatnio kolega naopowiadał o żółci bydlęcej i chińskim granulacie chmielowym i coś mnie do piwa przestało ciągnąć...

to może już tego lepiej głośno nie mów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja przestałem pić Lecha gdy zaczęli opłacać naszą drużynę narodową piłki nożnej - nie będę sponsorem takich dziadów. Popijam Zielone z Raciborza.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio kolega naopowiadał o żółci bydlęcej i chińskim granulacie chmielowym i coś mnie do piwa przestało ciągnąć...

Zmień kolegę... Nic z niego już... Demencja czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem działa i ma się całkiem dobrze.

Poza tym miejscem Spiża napić się można w Miłkowie i w dyskotece Spiż na śląsku ale nie pamiętam dokładnie w której miejscowości (chyba Katowice).

O to dobra wiadomość :] jak tylko będę we Wrocławiu to na pewno odwiedzę  Spiż i posmakuję tego dobra, które tam się tworzy  :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tego Spiża to z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie jest to rewelacja. Kiedyś i owszem, miało swój urok, ale tak naprawdę wydacie kasę, pocmokacie i odejdziecie z niesmakiem. A do tego kiedyś chlebek był do smalczyku świeżutki, a od dłuższego czasu robi mocno bokiem. Jeśli używacie Corega Tabs to luzik. Warto spróbować dla samej frajdy, bo piwnica robi wrażenie, ale tylko dla odczuć wizualnych, smakowe pozostawiam do własnej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zlatopramen  11   , Gambrinus  , Birel z Czech i tylko z butelki

nie że nie wspieram naszej gospodarki i" naszych" browarów ale  oni jeszcze się nie sprzedali np. calsbergowi , i te piwka są naprawdę smaczne i znacznie tansze niż w Polsce ok 1.40 -1.80 zł za but +  koszt butelki ( bo tam swietnie funkcjonują automaty do wymiany butelek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jubi-tom...

 

Zlatopramen ( nie mylic z praskim Staropramen) to grupa Heineken (NL).

Birel to SABMiller (takze Wojak i Zubr...)

 

A co najbardziej szokujace: najlepsze piwo na swiecie, Plzensky Prazdroj (  Pilsner Urquell ) i drugie: Gambrinus to tez SABMiller  (USA)...

 

Z Essen pozdrawia i poleca essenskie, niekoncernowe piwo "STAUDER"

 

MaK

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do Essen mamy kawałek drogi.

Aj tam... 1200 kilosow ;)

ostatnio próbowałem gryczanego z manufaktury piwa browaru jabłonowa - dość ciekawy smak, niby porter, a jednak nie do końca. polecam. a pił może ktoś piwo czosnkowe?

Jablonowo za czasow mojej mlodosci to same tanie sikacze robili, ale by sie utrzymac chyba na rynku, to poszli ta droga, co Ciechan czy Amber... W sumie sluszna to droga... Teraz to nawet Zywiec ulepszaja... Wynik finansowy goni jakosc... Ksiegowe dbaja o jakosc piwa;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś czarnego Książa z browaru Okocim, ale koniecznie ze szkła. Nie jest złe, nawet stwierdzę, że smaczne i moooocne :mlot:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.