Skocz do zawartości

Jakie piwo?


ogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Odgrzewam kotleta :)

 

Czy ktoś z Was wie, gdzie można w okolicach Poznania kupić piwo z poniższego zdjęcia ?

Upajam się tym piwem zazwyczaj nad morzem. Dziś chciałem przypomnieć sobie jego smak.

Kiedyś można było je dostać w sieci sklepów "Piotr i Paweł'. Udałem się więc do jednego ze sklepów i :pupa: ... Nie ma :niewiem:

Jestem zawiedziony :(

Produkuje je browar "Krajan" z Trzeciewnicy k/Nakła nad Notecią.

post-1984-0-10722300-1363180874_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :)

 

Czy ktoś z Was wie, gdzie można w okolicach Poznania kupić piwo z poniższego zdjęcia ?

Upajam się tym piwem zazwyczaj nad morzem. Dziś chciałem przypomnieć sobie jego smak.

Kiedyś można było je dostać w sieci sklepów "Piotr i Paweł'. Udałem się więc do jednego ze sklepów i :pupa: ... Nie ma :niewiem:

Jestem zawiedziony :(

Produkuje je browar "Krajan" z Trzeciewnicy k/Nakła nad Notecią.

Ja szukałbym w Świecie Piwa na Głogowskiej przy Hetmańskiej, chyba niedaleko od ciebie, lub na Ogrodowej. Tam też był sklep z piwami świata. A Piotr i Paweł ma też duży wybór, może w Starym Browarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciu, idź do "ministerstwa", nawet jeśli nie mają, to na 100% powiedzą Ci gdzie to dostaniesz.

Jestem pewien że wiesz gdzie, a jeśli nie, to podpowiem że Ratajczaka kawałek od narożnika Św. Marcina.

W ubiegłym roku na pewno Krajana sprzedawali w Polo Marketach. Najbliższe masz jednak w Swaju albo w Buku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dobrych lat gustuje w Żubrze i nie zanosi się na zmiany :) Po degustacjach innych marek do żadnego piwa nie wracam z taką chęcią jak do Króla Puszczy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to jeszcze piwa nie piłeś.

Cathy, nie jedno piwo piłem, nie jedno uwarzyłem (pracuję na produkcji)  :) Uczestniczyłem na panelach degustacyjnych prowadzonych przez najlepszych degustatorów na świecie (mamy takiego w Białymstoku http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100223/BIALYSTOK/503762855 ). I co nieco wiem o prawdziwym piwie :)

I z pewnością nie są nimi 70% zachwalanych tu produktów.

post-8-0-59776000-1363284793_thumb.jpg

To są po prostu trendy i poczta pantoflowa... do tego dobry marketing.

Teorie o zepsuciu piwa to nic innego jak znudzenie danym smakiem. Podobnie jest z jedzeniem czy napojami. A człowiek bestia lubi pobudzać różne kubki smakowe :slina:

Mi też żubr się czasem nudzi... na miesiąc - dwa zmieniam markę a później znów smakuje przez dłuższy czas  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.