Skocz do zawartości

Jakie piwo?


ogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A taką niespodziankę mam dla Was:

post-8412-0-28711700-1458489222_thumb.jpg

post-8412-0-90476700-1458489266_thumb.jpg

 

U mnie we wsi mam taki wybór piw rzemieślniczych i kontraktowych. Jaki więc problem z kupnem dobrego piwa w stolycy???

 

Edit.

Coś mi się zdjęcia blokiem wstawiły, bo z telefona nadaje.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 50 metrów od domu sklep z piwami z całego świata. Jak pierwszy raz wszedłem to się poddałem w wyniku "oczoplonsu" :look:  i zagadnałem roześmianego właścicela, żeby jednak to on dał coś dobrego na wieczór :] . Było dobre i kosztowało 4 zł + kaucja.

Trzeba przyznać że ruch w sklepie chłop ma...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką niespodziankę mam dla Was:

attachicon.gifDSC_0858.JPG

attachicon.gifDSC_0856.JPG

 

U mnie we wsi mam taki wybór piw rzemieślniczych i kontraktowych. Jaki więc problem z kupnem dobrego piwa w stolycy???

 

Edit.

Coś mi się zdjęcia blokiem wstawiły, bo z telefona nadaje.

 

taaaa z telefonu, pewnie już na leżąco robiłeś  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc kiedyś w Nachdzie  (Czechy) miałem okazję degustować :slina: Primatora od 0% do 24% ex traktu.

Po 7 degustacji każde z prezentowanych smakowało podobnie :skromny: .

Ostatnie miało właśnie 24 %extraktu i chyba najbardziej utkwiło w głowie.

post-1013-0-23272200-1458551886_thumb.jpg

post-1013-0-35125300-1458551957_thumb.jpg

post-1013-0-05487500-1458552167_thumb.jpg

post-1013-0-71108900-1458552188_thumb.jpg

post-1013-0-51530000-1458552349.jpg

Edytowane przez Daniel DJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapslować, żeby zaraz otwierać........ 

 

Czasem trzeba zobaczyć jak silnik pracuje  :skromny: 3 litrowa rzędowa szóstka  :skromny:

https://www.facebook.com/Realisticpl/videos/1002538109828337/

Edytowane przez tatadyrektor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "wtykę" w Grupie Żywiec :] , dlatego nie biorę go do ust.

Z przemysłowych polecę jedynie niebieski Leżajsk na czystej, wyłącznie źródlanej wodzie. Jedno zastrzeżenie na dnie puszki musi być L....... bo inaczej robione Bóg wie gdzie.

Wszędzie i na każdego coś się znajdzie. Ja słyszałem coś takiego o Hainekenie. Moim zdaniem w lokalnych browarach nie jest lepiej. Nikt tam się nie będzie pieścił i np czyścił naczyń na glanc. Kiedyś oglądałem program w chyba w TVN o gościu co się gdzieś zatrudniał i kręcił to później kamerą.Rzecz się działa w piekarni/cukierni lokalnej. Co tam się działo!!!! Jak jagodzianki robili i bajaderki - mistrzostwo! Jak chleb upadł na podłogę nikt się tym nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

() ... )

Kiedyś oglądałem program w chyba w TVN o gościu co się gdzieś zatrudniał i kręcił to później kamerą.Rzecz się działa w piekarni/cukierni lokalnej. Co tam się działo!!!! Jak jagodzianki robili i bajaderki - mistrzostwo! Jak chleb upadł na podłogę nikt się tym nie przejmował.

 

generalnie takie podejście szeregowego pracownika można zauważyć wszędzie, w każdej branży ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.