Jump to content
szantymen

Nowa przyczepa Niewiadów N-Cross

Recommended Posts

nomadka
W dniu 12.09.2020 o 18:23, chris_66 napisał:

Podobno do 1000 mi można podnieść bez problemu.

Jak jest w homologacji

W dniu 12.09.2020 o 23:22, vrs napisał:

A ogrzewania nie ma... brawo.

Nie wiem kiedy Niewiadów w końcu się ogarnie. Europa wschodnio północna, jak to śpiewał Kazik, przez większą cześć roku pada...

Nie ma nawet w opcjach? Pewnie przez to niskie DMC się nie zmieściło. Można było dołożyć chociaż podłogowe, ono nie waży.

W dniu 13.09.2020 o 10:26, jacek00 napisał:

Ta przyczepa ma kosztować 55k zł. Za tyle albo mniej mamy dużo lepiej wyposażoną konkurencję w postacie Adrii, Weinsberga czy Sterckemana. Przecież ten Niewiadów to jest jakiś prototyp - brak drabinki do łóżka, brak ogrzewania, brak rolet na oknach.

Ta przyczepa powinna kosztować maks 40k zł.

Drabinka się znalazła, rolety można sobie dokupić☹️. Ale dlaczego nie ma nawet zasłonek i firanek? I ta biel Mnie się nie podoba. Białe ściany wewnętrzne (ciekawe z czego?), nawet blaty są białe!

4458-7_4.thumb.jpg.c9e32defc9c6c3adb2496a62307a8b78.jpg

Edited by nomadka (see edit history)

nomadka

Na koniec zostanę adwokatem Niewiadowa: konkurencyjne firmy, o których tu piszecie, produkują wyłącznie przyczepy kempingowe i kampery. Mogą i muszą inwestewować w design, a przy skali produkcji mają po prostu niższe koszty. W Niewiadowie, po upadku rynku krajowego, kempingi to raczej margines. Wystarczy porównać gamę przyczep ciężarowych, furgonów z kempingowymi. Te ostatnie jednak wciąż produkują, bo mają odbiorców (raczej nie w kraju) i pod ich dyktando. I koło się zamyka. Co ciekawe na stronie firmy nie ma nic o tej przyczepie?. A Steckermanie pojawiła się biel we wnętrzu i wygląda nieźle?, więc nie do końca o biel chodzi

PolariS

Na FB pojawił się nowy N-Crs w atrakcyjnej cenie. Nie napisali niestety albo nie doczytałem czy jest to cena netto czy brutto. 

jacek00
6 minut temu, PolariS napisał:

Na FB pojawił się nowy N-Crs w atrakcyjnej cenie. Nie napisali niestety albo nie doczytałem czy jest to cena netto czy brutto. 

Netto, więc to takie ściemnianie z tą atrakcyjną ceną bo cena brutto się nie różni od tych cen wcześniejszych. Plus że przyczepa ma ogrzewanie już, ale nadal jest wybraowana - brak rolet, zasłonek itp. 

lucas_ka

Za podobna kasę można kupic weinsberga lub adrię z podobnym układem, gdzie stylistyka i wnetrze jest o wiele lepsze.

Commander
4 godziny temu, lucas_ka napisał:

Za podobna kasę można kupic weinsberga lub adrię z podobnym układem, gdzie stylistyka i wnetrze jest o wiele lepsze.

Daj proszę cenniki do porównania.... Oba.

jacek00
Wejdź na mobile.de albo na strony producenta. Weinsberg ma ceny podane na stronie przecież

lucas_ka
1 godzinę temu, Commander napisał:

Myślę że masz wystarczająco dużo czasu żeby samemu poszukać, a i satysfakcja większa?

Commander
5 minut temu, lucas_ka napisał:

Myślę że masz wystarczająco dużo czasu żeby samemu poszukać, a i satysfakcja większa?

Chodziło mi o to że na stronie Niewiadów takiego cennika nie ma. To wszystko gdzieś zassane z fejsa....

Ale cóż... lepiej zrobić wycieczkę osobistą do osoby której się nie zna.

lucas_ka
28 minut temu, Commander napisał:

Chodziło mi o to że na stronie Niewiadów takiego cennika nie ma. To wszystko gdzieś zassane z fejsa....

To się zastanów czy chcesz cenniki adrii i weinsberga czy niewiadowa. Dwa , trzy czy może jeden. I nie bądź taki delikatny z tymi "wycieczkami osobistymi". Potraktuj niektóre sprawy z przymróżeniem oka. Jest łatwiej. A jeżeli w jakiś sposób naruszyłem Twoją "strefę komfortu" to przepraszam. Serio.

jacek00

No to są ceny z ogłoszeń. Innych nie ma. Adria też nie ma cennika na stronie. W przeciwieństwie do Weinsberga czy Knausa

Commander
15 godzin temu, lucas_ka napisał:

To się zastanów czy chcesz cenniki adrii i weinsberga czy niewiadowa. Dwa , trzy czy może jeden. I nie bądź taki delikatny z tymi "wycieczkami osobistymi". Potraktuj niektóre sprawy z przymróżeniem oka. Jest łatwiej. A jeżeli w jakiś sposób naruszyłem Twoją "strefę komfortu" to przepraszam. Serio.

Ależ wcale się nie gniewam. Przeraził mnie tylko tzw. hejt względem polskiego produktu. Chodziło mi o porównanie na papierze cen Niewiadowki i Winsberga. Jak dla mnie Niewiadów to prototyp i może w przyszłym roku będzie można dokonać zimnej oceny.

13 godzin temu, jacek00 napisał:

No to są ceny z ogłoszeń. Innych nie ma. Adria też nie ma cennika na stronie. W przeciwieństwie do Weinsberga czy Knausa

Jacku ale inne modele Niewiadowa są wycenione w cenniku. Myślę że trzeba im dać czas. Wrzucili model i patrzą co się dzieje. Takie moje zdanie.

Łza Włóczynutka

Jeśli to rzeczywiście jest prototyp, to co sądzicie o takim posunięciu (wystawienie go na sprzedaż)? - sprzedawanie niedopracowanego prototypu to nie marketingowy strzał w kolano? To zaważy na opinii tego produktu na wiele lat, a nawet może się przyczynić do klapy produktu finalnego. 

vrs

Skoro to jest prototyp to może powinni go dać np. nam na forum do testowania i zgłaszania opinii. 

Pewnie niektórzy z nas by się chętnie na jakiś weekend tą przyczepą przejechali i przegadali potem z nimi swoje zdanie na ten czy inny temat.

Mamy tu przecież też youtuberow 

nomadka
2 godziny temu, vrs napisał:

Skoro to jest prototyp to może powinni go dać np. nam na forum do testowania i zgłaszania opinii. 

Pewnie niektórzy z nas by się chętnie na jakiś weekend tą przyczepą przejechali i przegadali potem z nimi swoje zdanie na ten czy inny temat.

Mamy tu przecież też youtuberow 

Zapewne wolą opinie dziennikarzy, a nie praktyków