Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepki


Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiadomo, miałem na myśli co mogę "wymagać" tzn co jest w standardzie dawane w nowej przyczepie wiec co powinno być.

zastanawia mnie jeszcze wpis "przedsionek podróżny" może ktoś dać jakiś link do zdjęć jak to wygląda bo włascicielka mówiła ze to coś z dachem i ścianami i ze sie szybciej rozkłada  ale jest na urlopie wiec nie podesłała zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kobiela napisał:

zastanawia mnie jeszcze wpis "przedsionek podróżny" może ktoś dać jakiś link do zdjęć jak to wygląda bo włascicielka mówiła ze to coś z dachem i ścianami i ze sie szybciej rozkłada  ale jest na urlopie wiec nie podesłała zdjęć

czyli daszek i dwie dopinane ścianki boczne - super wynalazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła zapasowego za darmo nie dają to jest opcja. A ,że stała na wystawie z kołem nie oznacza ,że jest ono montowane seryjnie.

Oprócz tego koła jest jeszcze / powinien być uchwyt aby go przymocować.

Knaus w opcji płatnej p.t.  Koło zapasowe oferował pełen "pakiet" : koło , uchwyt  koła, podnośnik, oraz specjalne uchwyty przykręcane do ramy po obydwóch stronach po to aby bezpiecznie podłożyć  wspomniany lewarek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chris_66 napisał:


Sie nie śmiej. Weisenbergi ostatnio oglądane wszystkie miały kółka. Hobby kupione w listopadzie miało budyń i kompresor w futerale emoji14.png

Miały może koła zapasowe, ale nie jest to wyposażenie standardowe a opcjonalne. W przyczepach już z 15 lat nie dokładają kół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały może koła zapasowe, ale nie jest to wyposażenie standardowe a opcjonalne. W przyczepach już z 15 lat nie dokładają kół. 

No właśnie nie wiem. Oglądałem w zeszłym roku plac dealera i wszystkie miały koła. Nie wiem czy z fabryki czy od dealera, ale były. W ogóle byłem mile zaskoczony bo prawie wszystkie budki miały różne dodatki, krzesła, markizę w worku, stopnie, bagażniki na rower. Bardzo ciekawa oferta była.

A koła widziałem nie raz u innych

Ale nie upieram się, bo nie kupowałem nowej budy i kupować raczej nie będę

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, chris_66 napisał:

No właśnie nie wiem. Oglądałem w zeszłym roku plac dealera i wszystkie miały koła. Nie wiem czy z fabryki czy od dealera, ale były. W ogóle byłem mile zaskoczony bo prawie wszystkie budki miały różne dodatki, krzesła, markizę w worku, stopnie, bagażniki na rower. Bardzo ciekawa oferta była.

A koła widziałem nie raz u innych emoji848.png

Ale nie upieram się, bo nie kupowałem nowej budy emoji33.png i kupować raczej nie będę emoji1787.png

 

 

Wysłane z telefonu emoji12.png

Weisenberg? Jesli tak to sprzedawca faktycznie dokladał różne akcesoria żeby się to w ogóle sprzedawało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przyczepa w Białogardzie została sprzedana co o tej myślicie 

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-550-tk-z-przedsionkiem-isabella-lozka-pietrowe-lozka-pietrowe-roczna-gwarancja-ID6DbZc4.html

I ogólnie o tym komisie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.