Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepki


Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Kobiela napisał:

Może ktoś pomóc czy nadaje się to do remontu jaki może być koszt

 

IMG_20200707_135347.jpg

IMG_20200707_135343.jpg

IMG_20200707_135128.jpg

IMG_20200707_135335.jpg

IMG_20200707_134113.jpg

ja ci powiem ze nie jest to dobry czas na zakupy .... trupy po 20 tys  wydaje mi się ze szkoda czasu  i pieniędzy teraz  niestety  obejrzelem juz z 50 przyczep i nic z ogłoszeń nie  pokrywało sie z rzeczywistością  ,, dałem spokój az do  jesieni i dopiero będę szukał bo poprostu szkoda  pieniedzy na wycieczki  ogladac  "igielki"   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam 

nadal poszukuje ale nic nie mogę znaleźć :(

zastanawiam sie nad taka:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-tabbert-540e-mover-przedsionek-zarejestrowana-CID5-IDBXy8d.html#f19110a0c5;promoted

tylko może mi ktoś powiedzieć jak sie opróżnia kibelek

czy jest w ogóle warta takiej cany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

7 minut temu, Niunius07 napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-560-kmfe-exclusive-ID6DcRcG.html kolego może zobacz tą i w końcu coś kup bo ci wakacje ucieknął :D

no wygląda fajnie i układ idealny dla mnie ale zanim wolne dostane to będzie pewnie sprzedana :(

ale widzę ze ma jakiś opis ze od dziś do 17 nie można kupić wiec jest nadzieja :D

a co do wakacji to jak nie te to następne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kobiela napisał:


 

no wygląda fajnie i układ idealny dla mnie ale zanim wolne dostane to będzie pewnie sprzedana :(

ale widzę ze ma jakiś opis ze od dziś do 17 nie można kupić wiec jest nadzieja :D

a co do wakacji to jak nie te to następne :P

To dzwoń rozmawiaj rezerwuj i ogień. Szkoda czasu my już jesteśmy na trzecim kempingu i jest zaje.....:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ bardzo fajny sam mam taki i się sprawdza z tego co wiem można podjechać w sobotę albo poproś kogoś z forum żeby na pierwszy raz podjechał i zrobił wstępne oględziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mogłem się z sprzedającym dogadać co do terminu wiec przyczepka przepadła :( 

znalazłem taka 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-prestige-duzadmc-tylko-1300-kgprzedsionek-polecam-ID6DdKYj.html#cef42ace85

co o niej myślicie i od czego mogą być te zacieki

dużo tańsza ale z drugiej strony nie wiem do końca czy mi sie to spodoba wiec może lepiej kupić tańsza na dwa trzy lata potem odsprzedać i pomyśleć o czymś porządnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze że jak bym przyprowadził taką przyczepę to raczej bym nie zaszczepił karawaningu mojej ekipie. Też jestem świeży w tych tematach bo dopiero drugi sezon ale szukałem czegoś zadbanego w czym będziemy się dobrze i komfortowo czuć.  Na kempingach jest mnóstwo przyczep z tego roku co ta w ogłoszeniu ale z zewnątrz wyglądają rewelacyjnie. Dla mnie był ważny wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Myślę że jak kupisz zadbaną (droższą) to też jak ci się nie spodoba to możesz sprzedać a myślę że twoi bliscy będą się lepiej w niej czuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.