Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepki


Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Jestem zainteresowany przyczepką 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-burstner-belcano-CID5-IDFjrfM.html#447af61369

może ktoś coś zauważy, albo zna temat bo mam około 400 km do niej.

pozdrawiam

Zbigniew 507 828 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, PolariS napisał:

Warto sprawdzić co się tu wydarzyło. Nie ma zdjęcia lewej ściany z zewnątrz. 

92EF1E98-02A0-4D14-86F8-9835002C7627.jpeg

Wygląda jak by drzwiczki opadły na zawiasach, więc nic strasznego. Trzeba dokładnie obejrzeć i tyle. Jak fajna i się spodoba to brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kobiela napisał:

Dzięki, kurde macie oko ja nic nie widzialem dopóki żeście nie pokazali :)

Ta druga którą wrzuciłeś jak dla mnie odpada całkowicie, z powodów o których pisali już koledzy, co do kibelka w pierwszej wrzuconej to może wystarczy drobna modyfikacja ale to też koszt do i tak już drogiej przyczepy, jeżeli na pokładzie masz damy to podpowiem :tuptup: szukaj z kibelkiem :) 

Pozostaje jeszcze kwestia uprawnień bo z tego co widzę holownik i przyczepa (dmc 1500) przekroczą 3,5t...ale to pewnie jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawnawoli napisał:

co do kibelka w pierwszej wrzuconej to może wystarczy drobna modyfikacja

Albo zdjęcia nie wszystkie są od jednej przyczepy. Bo w tej łazience bez wc nie widać od środka tych drzwiczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adam Rogowski napisał:

Wygląda jak by drzwiczki opadły na zawiasach, więc nic strasznego. Trzeba dokładnie obejrzeć i tyle. Jak fajna i się spodoba to brać

Podzielam zdanie kolegi co do zawiasu (regulacja lub wymiana) ale skoro masz 400km to warto poprosić o dodatkowe zdjęcia albo popytać może ktoś z grupy ma bliżej i będzie miał czas i chęć żeby ją zbadać.

Generalnie przyczepa zadbana, ładna, plusem jest lżejszy przedsionek, do wzięcia!

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

Albo zdjęcia nie wszystkie są od jednej przyczepy. Bo w tej łazience bez wc nie widać od środka tych drzwiczek

no ja...jeden telefon i będzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Adam Rogowski napisał:

opadły na zawiasach

Całkiem możliwe, ale jeśli to takie proste to ja osobiście bym to naprawił przed zrobieniem zdjęcia, gorzej jak coś wyrwane. Jest to punkt do negocjacji ceny, który warto podnieść przy ewentualnym zakupie.

Tak czy siak lepsze takie usterki niż pół przyczepy do remontu.

Edytowane przez PolariS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PolariS napisał:

Jest to punkt do negocjacji ceny, który warto podnieść przy ewentualnym zakupie.

W 100% się z Tobą zgadzam

 

4 minuty temu, PolariS napisał:

Tak czy siak lepsze takie usterki niż pół przyczepy do remontu.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do gościa od tej przyczepki o wyraźniejsze i więcej zdjęć ale cisza póki co .

Znalazłem jeszcze jedną z układem mi pasujacym. Mało tych z łóżkami piętrowymi

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-altea-430-dk-2-2-niskie-dmc-przedsionek-isabella-ID6DaNun.html#9cce7cf4d9

 

Edit:

co do uprawnień to jestem zawodowym kierowca wiec mam potrzebne uprawnienia do cięższych przyczep.

Edytowane przez Kobiela (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Na pierwszu rzut oka wydaje się ok, ale w tych rocznikach adrie miały problemy z rozmakającą się podłogą, musiałbyś dokładnie obadać

A od jakich roczników problem przestały mieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.