Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepki


Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-530-tk-z-przedsionkiem-isabella-lozka-pietrowe-1300-dmc-lozka-pietrowe-roczna-gwarancja-ID6D8TRK.html#b819097393

Witam mogę prosić o ocenę przyczepki na podstawie zdjęć lub jeśli ktoś widział osobiście. Dla mnie wszystkie są piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

38 minut temu, Kobiela napisał:

na podstawie zdjęć

Nie wiem czy to u mnie problem ale zdjęcia zewnątrz są wszystkie niewyraźne. Zdjęcia innych przyczep tego sprzedawcy są zrobione poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PolariS napisał:

Nie wiem czy to u mnie problem ale zdjęcia zewnątrz są wszystkie niewyraźne. Zdjęcia innych przyczep tego sprzedawcy są zrobione poprawnie. 

Widać ślepy zdjęcia dodawał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kobiela napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-sudwind-530-tk-z-przedsionkiem-isabella-lozka-pietrowe-1300-dmc-lozka-pietrowe-roczna-gwarancja-ID6D8TRK.html#b819097393

Witam mogę prosić o ocenę przyczepki na podstawie zdjęć lub jeśli ktoś widział osobiście. Dla mnie wszystkie są piękne :)

Witam. Z tymi wszystkimi to nie szalej?. Ta jest na pierwszy rzut oka naprawdę ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zdjęć bardzo dobrze wygląda jak na rocznik 98, warto pojechać "parę" kilometrów żeby ją dokładnie sprawdzić, do tego przedsionek Isabella (o ile jest w dobrej kondycji to bardzo miło bo kupowanie go osobno to dość duży wydatek)

Cena przyczepy powala :thank:...ale nie ma się co dziwić, to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia tak zawyżona.

Powodzenia w zakupie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kobiela napisał:

Co do modelu przyczepy według mnie jest OK , co do konkretnej sztuki i samego sprzedającego byłem u niego kilka razy i kilka przyczep oglądałem , każda z jakąs przygodą mniejszą lub większą i każda po naprawie przeważnie wymiana ściany lub narożników podłogi i z tego się bierze gwarancja na przyczepę (jak ona jest rozpatrywana gdy jednak coś wyskoczy to nie wiem ) , jeśli chodzi o tą zalinkowaną przyczepę za tą kasę z tego rocznika i bez WC ? (swoją drogą pierwszy raz widzę przyczepę , która z zewnątrz ma drzwi do wyjmowania kasety a w środku nie ma toalety ) ja bym nie kupił. W styczniu tego roku był w Białogardzie Knaus 550 z 2001 roku za 22900 więc może warto poczekać do cen posezonowych mam nadzieję ze wrócą bo patrząc po obecnych ofertach to zarabiam zdecydowanie za mało aby kupić kolejna budkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o drzwiczkach od WC.... od kiedy drzwi WC otwiera się do dołu?  Druga kwestia raczej w WC nie ma tak szerokich okien, myślicie że szczepan byłby aż tak opłacalny? zwłaszcza że poszycia do tanich nie należą?Wątpie...Dla mnie to wygląda jak zwykły mały luk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mówicie o drzwiczkach od WC.... od kiedy drzwi WC otwiera się do dołu? 


Od kiedy są zamontowane w ten sposób? Zamontować możesz w dowolną stronę i otwierać w prawo, w lewo, w dół i w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.