Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Też byliśmy w listopadzie 2022 9dni, 6roznych miejsc...

Jedno co mnie ciut zdziwiło... na kempingach w obsłudze też Ukraińcy... nie spodziewałem się ich tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chris_66 napisał(a):

też ciekaw jestem

podzielisz się swoimi spostrzeżeniami czy tylko strzelisz PMSfocha :bevil:

To nie ma nic do rzeczy, nie manipuluj. Wiem że tam jeździsz i jesteś ślepo zapatrzony w Węgry to po co mam podejmować z Tobą dyskusje. Jak wyżej, chcesz to jedź skoro jest tam Ci dobrze, przecież o to chodzi. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2022r. byłem na Węgrzech dwukrotnie. Żadnych objawów jakiejkolwiek niechęci nie zaobserwowałem. Wręcz przeciwnie - zwykle co najmniej zdrowa handlowa uprzejmość u sprzedawców, a w kilku przypadkach normalna ludzka życzliwość np. drobne tłumaczenie zaoferowane w piekarni przez jedną z klientek gdy był problem z dogadaniem się, iż chleb ma być krojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dodi napisał(a):

To nie ma nic do rzeczy, nie manipuluj. Wiem że tam jeździsz i jesteś ślepo zapatrzony w Węgry to po co mam podejmować z Tobą dyskusje. Jak wyżej, chcesz to jedź skoro jest tam Ci dobrze, przecież o to chodzi. 
 

niczym nie manipuluję, po prostu widzę, że nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich wypowiedzi :hej:(przez grzecność nie nazwę tego inaczej)

 

jeżdzę , to fakt :drive:ale nie tylko tam :bevil:

nie jestem w nic zapatrzony :bzik:

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chris_66 napisał(a):

niczym nie manipuluję, po prostu widzę, że nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich wypowiedzi /cdn-cgi/mirage/ad3931e049ca121e372af2eaaa9d64bf8cbe5c44804f15414be131e0c282e925/1280/https://forum.karawaning.pl/uploads/emoticons/default_30.gif(przez grzecność nie nazwę tego inaczej)

 

jeżdzę , to fakt /cdn-cgi/mirage/ad3931e049ca121e372af2eaaa9d64bf8cbe5c44804f15414be131e0c282e925/1280/https://forum.karawaning.pl/uploads/emoticons/default_drive.gifale nie tylko tam /cdn-cgi/mirage/ad3931e049ca121e372af2eaaa9d64bf8cbe5c44804f15414be131e0c282e925/1280/https://forum.karawaning.pl/uploads/emoticons/default_bananaevil.gif

nie jestem w nic zapatrzony /cdn-cgi/mirage/ad3931e049ca121e372af2eaaa9d64bf8cbe5c44804f15414be131e0c282e925/1280/https://forum.karawaning.pl/uploads/emoticons/default_spineyes.gif

 

A co byś chciał usłyszeć? Myślisz że jak opisałbym kilka sytuacji to coś zmieni ? Napiszesz że to bzdury, że jeździć tam odkąd pamiętasz i to nie prawda .

Twoje uwagi że nie mam argumentów są bezzasadne , bo musiałbym film nagrać i umieścić tu, żebyś uznał to za wiarygodny  dowód i argument. 
. Twoje słowo znaczy  dla mnie tyle, co moje dla Ciebie , są to prywatne odczucia . Jeśli jest Ci tam dobrze to jedź i korzystaj, w żaden sposób nie krytykuje tego .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłem na Węgrzech w ubiegłym roku dwukrotnie po tygodniu w Heviz. W czerwcu wynajmując apartament i w sierpniu na kempingu. Objawów nieuprzejmości ze strony Węgrów nie zauważyliśmy. Ceny były  z grubsza na naszym poziomie. Wejściówki na jeziorko termalne całkiem niskie. Sporo było Rosjan, szczególnie w czerwcu. Ale też bardzo dużo samochodów na ukraińskich rejestracjach. Żadnych jednak scysji pomiędzy tymi nacjami nie widzieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam dokładać się do przerzucania liny. Pisałem, że na Węgrów się z różnych powodów obraziłem, a przez ostatnie kilkanaście lat byłem tam kilkadziesiąt razy, więc też mogło mi się najzwyczajniej znudzić...

Na te wszystkie wyjazdy jednak z niechęcią wobec Polaków (siebie) spotkałem się baaardzo sporadycznie, przy czym geograficznie kształtowało się to tak, że ona dała się odczuwać jedynie podczas wizyt na ścianie wschodniej, północno-wschodniej.

Ale teraz dostałem cynka od na prawdę poważnej osoby i absolutnie nie mam żadnych podstaw by nie ufać tym informacjom, która podróżuje ostatnio służbowo raz na tydzień przez Węgry, że już kilkakrotnie zdarzyło mu się (i to na różnych stacjach, różnych koncernów), że naklejki E5 i E10 na pistoletach były zamienione.

Jeśli to prawda - uważajcie na dystrybutorach i patrzcie dokładnie co się wyświetla po podniesieniu pistoletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zulos napisał(a):

Nie zamierzam dokładać się do przerzucania liny. Pisałem, że na Węgrów się z różnych powodów obraziłem, a przez ostatnie kilkanaście lat byłem tam kilkadziesiąt razy, więc też mogło mi się najzwyczajniej znudzić...

Na te wszystkie wyjazdy jednak z niechęcią wobec Polaków (siebie) spotkałem się baaardzo sporadycznie, przy czym geograficznie kształtowało się to tak, że ona dała się odczuwać jedynie podczas wizyt na ścianie wschodniej, północno-wschodniej.

Ale teraz dostałem cynka od na prawdę poważnej osoby i absolutnie nie mam żadnych podstaw by nie ufać tym informacjom, która podróżuje ostatnio służbowo raz na tydzień przez Węgry, że już kilkakrotnie zdarzyło mu się (i to na różnych stacjach, różnych koncernów), że naklejki E5 i E10 na pistoletach były zamienione.

Jeśli to prawda - uważajcie na dystrybutorach i patrzcie dokładnie co się wyświetla po podniesieniu pistoletu.

Dokładnie trafiłeś  , wschodnia i północno-wschodnia cześć Węgier. 
 

p.s E5 i E10 to chyba benzyna z rożnym dodatkiem biododatków

Edytowane przez Dodi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.