Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Zulos napisał:

Fajnie - tylko na patelni bez cienia cienia... Był upał, dało się wytrzymać?

Oczywiście - był upał ale pod daszkiem z silnym wiatrakiem nie ma problemu:)

12 godzin temu, Zulos napisał:

A myślałem, że Tiszaparti jest tylko moje...:(

Ja też tak myslałem - wiele razy tam byliśmy i ne było ani jednej ekipy z Polski. Aż pewnego razu, gdy zatrzymaliśmy siętam kilka lat temu po raz kolejny wracając z Grecji,  ktoś do mnie mówi z basenu - "Witam Panie Pawle:) a to mój klient z z Krakowa, który ma tam przyczepę na stałe i to już do wielu lat. Po zmianach przestawił ją na camping Anita. Ale mnie się bardziej podoba Tiszaparti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomiy napisał:

To tiszaparti to miejscowość? bo google podrzuca cos takiego Tisza Thermal Camping

O to właśnie chodzi - a dokładnie Tisza-parti Thermal Camping, albo Barack Thermal Camping, a miejscowość to Tiszakecske.

Tu jest oficjalna strona:

https://barackresort.hu/camping

Minusem tego miejsca jest brak atrakcji dla nastolatków - jest jedna, archaiczna, bardzo powolna zjeżdżalnia (chłopaki z gaci muszą robić stringi, żeby w ogóle jako tako zjechać) i dwie malutkie dla bobasów.

Dlatego to jest miejsce albo dla tych, co mają małe dzieci, albo dla tych, co już bardzo duże, albo w ogóle:D

Rok temu pytałem się i oczywiście mówili, że zamierzają coś w tej kwestii zrobić, ale chyba na razie nic - u nich to trwa... 

A tu jest odpowiedź, że jednak biorą się za zjeżdżalnie i to całkiem nieźle:

https://barackresort.hu/csuszdapark

Wizualizacja wygląda całkiem, całkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to sprawdzić, bo jeśli wierzyć wujkowi guglowi jako tłumaczowi:

"Procesy budowlane
Proces rozbiórki starej „gigantycznej” zjeżdżalni rozpoczął się zimą 2019 roku. Budowa jest zakończona. Park zjeżdżalni został przekazany. Dziękuję za sumienną i doskonałą pracę wykonawców!".

Ale ostatnie zdjęcia z placu budowy wyglądają tak:

 

Tisza.jpg

Choć informacja, że otwierają 11 lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pawel1966 napisał:

Skoro tak piszą to pewnie zrobili:) sprawdzimy w drodze powrotnej z Chorwacji...bo tak sobie jednak  myslę, że corocznej tradycji musi stać się zadość...Minusów tego miejsce jest o wiele więcej  ale i tak je lubię:)

No to sprawdź koniecznie, bo my już wpisaliśmy Tisza w przyszłoroczny kalendarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zulos napisał:

No to sprawdź koniecznie, bo my już wpisaliśmy Tisza w przyszłoroczny kalendarz...

Postaramy się tam zajechać nawet na jedną dwie nocki, ale to nic pewnego, bo jak na razie mamy plany zostać  w Pakostane i Sv Jakov od 26 lipca do 7 sierpnia, a potem zobaczymy jak się rozwinie sytuacja i czy nie przemieścimy się jeszcze na tydzień gdzieś w Chorwacji, może jeszcze dalej na południe Dalmacji.  bo do Polski chcemy wrócić ok. 15.08. Ale gdyby nie wyszło z przyczepą ...Jesli się uda wszystko dograć to po wakacjach kupuję T5 campervana od rodziców i wtedy na pewno zrobimy sobie jakiś tour po Węgrzech na winko i baseny - a Tiszakecske jest zawsze na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poproszę o namiary na coś fajnego w zachodniej części Węgier, z miejscówką pod rodziny z dziećmi.

Celujemy w Sarvar, ale po Waszych wpisach nie wiem co myśleć.

Oczywiście fajnie by camping był przy termach, super gdyby był wliczony w cenę (wracamy jutro wydrenowani po Chorwacji ??), ale damy radę jeśli nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poproszę o namiary na coś fajnego w zachodniej części Węgier, z miejscówką pod rodziny z dziećmi.
Celujemy w Sarvar, ale po Waszych wpisach nie wiem co myśleć.
Oczywiście fajnie by camping był przy termach, super gdyby był wliczony w cenę (wracamy jutro wydrenowani po Chorwacji ), ale damy radę jeśli nie.
Sarvar, Papa. W Sarvarze więcej atrakcji dla dzieciaków. W Papie lepszy kemping
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek00 napisał:
4 godziny temu, Funiaki napisał:

 

Sarvar, Papa. W Sarvarze więcej atrakcji dla dzieciaków. W Papie lepszy kemping

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyyy

Teraz patrzę że na Słowacji powinienem kupic winietę 10 + 10.

Kobita sprzedała mi tylko na auto.

Skrupulatnie te bramownice kontrolują ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyyy
Teraz patrzę że na Słowacji powinienem kupic winietę 10 + 10.
Kobita sprzedała mi tylko na auto.
Skrupulatnie te bramownice kontrolują ?
 
Masz zestaw, który przekracza 3.5t? Jeśli tak to potrzebujesz dwie winiety. Czy skrupulatnie kontrolują to się okaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.