Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

W sezonie faktycznie Węgry jeszcze są tańsze, ale u nich niemal wszędzie cena jest taka sama przez cały rok. I taki czerwiec/wrzesień nie mówiąc już o maju/październiku, to na takim UL, MgV, PdT czy innym wypasionym kempingu włoskim może być już nawet taniej...

Przykładowo na UL pobyt w połowie września 2+2 to już 41 EUR za dobę, a nie 90...

Oczywiście zaraz ktoś powie, że przecież dzieci we wrześniu w szkole - OK, ale chodzi o to, że jeśli ktoś może/chce to spędzi poza sezonem urlop nawet taniej we Włoszech niż na Węgrzech (przynajmniej w kwestii zakwaterowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że w maju . Ale weź pod uwagę że kempingi we Włoszech i Chorwacji mają do zaoferowania naprawdę dużo i dodajmy do tego jeszcze krajobraz o pogodę. Węgry to tylko baseny i tanie wino , reszta to PRL a ceny zaczynaja windować kosmicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny kemping jest np. w Sosto koło Nyiregihaza - camp Igrice - w szczucie sezonu pobyt kosztuje za auto, przyczepę, prąd, 4 osoby (2 dorosłe, 2 nastolatków) 8500 huf

obok baseny, piękne ZOO, i blisko do Tokaju ... 

8500 HUF to jakieś 25 EUR ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny kemping jest np. w Sosto koło Nyiregihaza - camp Igrice - w szczucie sezonu pobyt kosztuje za auto, przyczepę, prąd, 4 osoby (2 dorosłe, 2 nastolatków) 8500 huf
obok baseny, piękne ZOO, i blisko do Tokaju ... 
8500 HUF to jakieś 25 EUR ... 
 
Baseny i zoo w cenie kempingu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 

ale kemping za 50 eur w Chorwacji też nie ma basenów termalnych i ZOO w cenie.

wg mnie cena kempingu w Sosto jest bardzo fajna i przyjazna dla kieszeni :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chris_66 napisał:


 

 


Co mają do zaoferowania. Bo nie zauważyłem nic poza tłokiem i hałasem emoji31.png

 

Jak denerwuje Cię hałas to się jedzie do lasu, a na kemping poza sezonem 

3 godziny temu, Olo924 napisał:

nie 

ale kemping za 50 eur w Chorwacji też nie ma basenów termalnych i ZOO w cenie.

wg mnie cena kempingu w Sosto jest bardzo fajna i przyjazna dla kieszeni :)

 

 

 

W zoo spędzasz cały czas wypoczynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komarami nie było większego problemu, chyba 8 lipca prowadzili opryski wieczorem.

Na kempingu w tygodniu bardzo luźno i bardzo spokojnie. W weekendy na basenach jak zawsze ,sporo ludzi.:przyczepa:

Gdyby takie wody były w Polsce to płacilibyśmy po 20-30 złotych za godzinę i podejrzewam ,ze trudno byłoby się na takie baseny dostać. :ok:

Na szczęście na Węgrzech basenów z wodami termalnymi  jest niewyobrażalna dla większości Polaków ilość dlatego ceny są bardzo przyzwoite .:winner:

Dla mnie od lat te węgierskie WODY TERMALNE to istne "CUDO", nie tylko sprawiają niesamowita przyjemność lecz także lecza .?:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tej drożyźnie w Berek i czytam i aż wziąłem cennik z tamtego sezonu i tegoroczny i oczom nie wierzę!!! No zdrożało jak cholera, całe 100 ft od osoby i 100 ft prąd. To daje nam w przybliżeniu przy dwóch osobach dorosłych ok 4 zł drożej za dobę niż w tamtym roku... Do tego z powodu "epidemii" nie jest pobierana opłata klimatyczna, czyli jest 1000 ft taniej. Odnośnie toalet, to są 2-3 razy dziennie sprzątane i największy bród który widziałem, to był mój, który wniosłem na klapkach kiedy padało....Szkoda, że nie mam zdjęć, żeby pokazać wam jak wyglądają toalety w Berek.... Lucek się nic nie odzywa na ten temat, ale swoje wie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm Węgrów nie zna granic. Właśnie opłaciliśmy pobyt w Balatonfured Camping. Koszt pobytu psa wyszedł drożej niż pobyt osoby dorosłej. Gdzie tu logika i sens?

 

Węgrzy są chyba mistrzami w odstraszaniu klientów. A potem się dziwią, że nikt nie chce przyjeżdżać, pole w połowie puste. I za rok znowu podniosą ceny.

 

Kempingu nie polecam. Drogi i nie oferuje nic w zamian. Miasto za to bardzo fajne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.