Skocz do zawartości

Kempingi do 150km od Warszawy?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może tutaj http://www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid=4165&cat_id= ja byłem pierwszy raz pod koniec lipca i było fajnie cisz spokuj 2 przyczepy parę namiotów może nie luksusy ale wszystko co potrzeba jedyny minus to sklep żeby się w miarę zaopatrzyć trzeba iechać do Iławy

 

hehe jezdze nad Jeziorak od czwartego roku zycia (siemiany,jerzwald i okolice wieprza) tyle tylko ze wczesniej jezdzilem bez przyczepy ( bo kupilismy dopiero w tym miesiacu)

jest tam pare fajnych miejsc a w czerwcu to i zalapalibysmy sie jeszcze na cos "na dziko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Przepraszam, że się nie odzywałem (wyszło na to, że zlałem sprawę).

Nie, jest tak!

Po prostu od pewnego czasu mam znacznie mniej czasu na siedzenie w necie, także często na forum pojawiam się i znikam (jak murzyn na pasach).

Do wszystkich tych, którzy zadeklarowali chęć wspólnego wypadu z Warszawki lub jej okolic: jestem jak najbardziej ZA, tylko myślę sobie, że ja będę musiał wrócić do tematu za jakiś czas (bo na razie NAPRAWDĘ JESTEM NIE CZASOWY).

Pozdrawiam wszystkich i nie gniewajcie się na mnie, ale naprawdę mam bardzo napięty harmonogram zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

widelec_wawa i inni zainetesowani-my tez planujemy majówkę, lub czerwiec 11-14 na krótki wypad. Jeśli interesuje Was ,,na dziko'' to mam bardzo fajne miejsce na Mazurach(210 km od W-wy) w miejscowości Wejsuny, blisko Ruciane-Nida. Ogromna, prywatna łąka ( ponad 5 ha) z łagodnym i czystym dostępem do jeziora. 2 pomosty. 1 kibelek z ,,serduszkiem''. To teren mojego bardzo dobrego znajomego, któremu zawsze stawiamy :) za nocleg. Potem panowie łowią ryby, więc zdrowa kolacja murowana, a że rybka lubi pływać, to juz inna historia... :) Do najbliższych, niskich zabudowań jest ok. kilometra i tam są dwa sklepy w których mozna zaopatrzyć się dosłownie we wszystko co niezbędne jest do bycia ,, na dziko'' :)

Oczywiście nie ma podłączenia do prądu i bieżącej wody, ale o to w tym wszystkim chodzi no nie?

Nikt obcy nie ma tam prawa wjechać, więc nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo, a od drogi dzieli nas jakieś 300 m, więc cisza i spokój gwarantowane, no , chyba, że sami damy czadu :)

Czystą wodę pobieramy bezpłatnie od znajomego ze studni, a tyłki myjemy w jeziorze jak jest ciepło, lub na kempingu po drugiej stronie jeziora ( camping Wejsunek) za 5 zł cieplutka woda bez czasowego limitu :) .

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do rozwijania watku, oraz zadawania pytań.

Dodam, że w Wejsunach są przynajmniej 3 pensjonaty- to info, jak by ktoś z Waszych znajomych- niebudkowych chciał się wybrać razem z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno- jak najbardziej można jechać z czworonogami, mozna pływać pontonem lub łódką z niedużym silnikiem i łowic ryby wykupując za grosze pozwolenia. Zresztą przez tyle lat jak tam jeździmy nikt nas nie sprawdzał. Bardzo blisko jest jez. Śniardwy i Niegocin. Można zwiedzić rezerwat dzikich zwierząt( ok. 20 km), pójść z dziećmi na camping, gdzie jest plac zabaw, a do Ruciane-Nida jest 5 km, więc rowerem można smiało podjechac bez żadnego wysiłku. Jak ktoś ma qada, to ma pełne ,,pole do popisu'' również, a obok zejścia do jeziora zaczyna się las, ale co najważniejsze w ogóle nie ma komarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałam dwa terminy- maj i czerwiec na krótki wypad, może byc też lipiec, sierpień etc.( gdzie bedziemy na urlopie tu i w okolicach) My własnie święta Bożego Narodzenia 2008 spedziliśmy tam, wiec ,,wszystkie chwyty dozwolone''.

Nie wiem kiedy jest zlot niewiadówek, ale mozna wybrać drugi termin na zlot w Wejsunach i zmieści się tam min. 100 przyczep. Zazwyczaj stacjonuje tam w sezonie nad samym jeziorem ok. 10 przyczep, więc sporo miejsca zostaje do zakwaterowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adal75, witam

majowka to juz raczej zaklepana w Warce

ciezko wyczuc jak z pogoda ale ja bym sie chetnie pisal jeszcze przed majowka pewnie

z tego co opisujesz to moze byc naprawde fajne miejsce :)

odemnie byly by dwie przyczepki + ewentualnie quadzik jak wymysle jak go jeszcze zabrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko. Myślę, że uda nam się jakoś uzgodnić wspólny termin. My jesteśmy zainteresowani oczywiście takim wyjazdem. Bliżej sezonu się zgadamy co i jak. Tymczasem coś zima nie chce ustąpić. Ten śnieg z rana to już przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejscowości Wejsuny, blisko Ruciane-Nida

 

Byliśmy tam, ale na kempingu. Ogólnie bardzo malownicze jeziorko, nieduże. Miejsce warte odwiedzenia :) W okolicy jest co pozwiedzać i porobić, można samochodem udać się na przeprawę promem... aj, co tu pisać - fajnie jest tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adal75, witam

majowka to juz raczej zaklepana w Warce

ciezko wyczuc jak z pogoda ale ja bym sie chetnie pisal jeszcze przed majowka pewnie

z tego co opisujesz to moze byc naprawde fajne miejsce :)

odemnie byly by dwie przyczepki + ewentualnie quadzik jak wymysle jak go jeszcze zabrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.