Skocz do zawartości

Kempingi do 150km od Warszawy?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, to zostaje ,,czerwcówka'', czyli 11-14 czerwca. Piszę o tym wczesniej, byśmy zdążyli zarezerwować sobie 1 dzień urlopu i inni nas w tym nie wyprzedzili. Rzeczywiście zapomniałam o wycieczkach promem i innych atrakcjach. U mnie odpada majówka w Warce, bo moja przyczepka właśnie tam na Mazurach stacjonuje :) , więc jej nie sprowadzę.

Tak, czy siak-czy z przyczepą, czy z namiotem, czy bez, czyli w pensjonacie polecam to miejsce, jest naprawdę urocze. Kto się pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolega mi wlasnie cos mowil o jakims rezerwacie koni w okolicy

 

Tak, jest tam stadnina konika polskiego - bardzo sympatyczne stworzonka. Na miejscu również muzeum ze zwierzakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trza ozywic temat....bo z Kaska gadalem...i przypuszczam ze w czasie wakacyjnym kiedy tylko sie da to chcielibysmy weekendowki robic...takze ludziska trza sie zgadywac...Borki moze wypala...potem jakies urlopy czy cos to zobaczymy co i jak..ale wakacje dlugie tak wiec jestesmy in touch :ok:

pzdr

mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z Kaska gadalem...

 

też z Kaśką gadałem

 

kurcze a ja nie gadalem z zadna Kaska :ok:

 

ale za to juz dawno gadalem ze swoja Monia (znaczy tak wogole to caly czas gadamy ale o "weekendowkach" juz dawno) jestesmy jak najbardziej za - tylko ze my to raczej wolimy "na dzikusa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal wyslalem ci maila...odbierasz cos na tym wp.pl???? :)

 

Odbieram, odbieram tylko posortowac muszę bo tylko 5 dni mnie nie było a tu 62 maile... Za dużo mam newsleterów trzeba będzie zrezygnować z części. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przekrocze 500tny post...musze to wieczorem oblac symbolicznym :ok:

 

Ja na antybiotyku ale w imieniu Załogi AgaMi toast z tej okazji wzniesie Agu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś napiszę :ok:

 

http://www.camping-nieborow.pl/

 

- podobno jest nowy właściciel, mają przebudować toalety. Na weekend bardzo fajne miejsce.

 

http://www.szczutowo.turystyka.pl/

 

- do tej pory brak było prysznica a kibel wręcz straszył (zaraz zdjęcie odgrzebie to pokaże), ale miejsce piękne i chyba w 150 km od Warszawy będzie. Rozmawiałem dziś z właścicielem. Mają już pozwolenie na budowę sanitariatów więc na sezon powinny być.

 

Zdjęcie kibli STRASZY, nie chce żeby kogoś zniechęciły do tego miejsca bo poza tym wszystko wygląda bardzo ok, i jeśli tylko powstaną nowe sanitariaty to na weekend warto pojechać.

 

fadf7cf3183961c6m.jpg

1d0935c190d65702m.jpg

3129324531f563cem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam pytanie co do kempingu KOZIENICE, otóż oto ich cennik:

 

Pole namiotowe

 

 

  • Osoba dorosła - 30,00 (doba)
  • Dzieci do lat 7 - bezpłatnie
  • Dziecko 7-18 lat - 20,00 (doba)
  • Ustawienie namiotu - 20,00 (doba)
  • Ustawienie przyczepy - 60,00 (doba)
  • Autokarawan (camper) - 70,00 (doba)
  • Ustawienie samochodu - 20,00 (doba)
  • Ustawienie motocykla - 10,00 (doba)
  • Korzystanie z energii elektrycznej - 20,00 (doba)
  • Pies - 20,00 (doba)

....jako początkujący mam wątpliwości - czy mam rozumieć, ze jak pojadę tam z przyczepą, żoną i dzieckiem (10 lat) to za dobę zapłacę: 160 zł ?!?!!? To chyba nie możliwe jest, że tak drogo ???? taniej wyjdzie w domku z wyżywieniem....sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.