Skocz do zawartości

Czy Niewiadów ?


crazyrider2

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, crazyrider2 napisał:

Za około 35 tys. mamy umywalkę i lodówkę, dokładając kasetę toaletową, ogrzewanie Truma s3002 i prysznic z terma i zasłonką prysznicową wyjdzie pewnie w granicach 42 tys. zł. 

 

Aktualnie jedyną używaną dość świeżą, bo z rocznika 2018 (zarej. 02.2019) jaką znalazłem jest ta wystawiona na jednym z portali. Bardzo dobrze doposażona i jak deklaruje sam właściciel bardzo zadbana, ale cena w tym wypadku to 40.000 zł do uzg... .https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-niewiadow-n126nt-CID5-IDBhQdF.html#position=9&page=2

ładnie wyposażona, samo dodatkowe wyposażenie to kilka tys (ciekawe czy ciepła woda jest ?)

choć jak nową można mieć za 35tyś, to za 5tys doposażysz w ogrzewanie i solar ;)

 

jak chcesz się zorientować w cenach i co ew można nowego kupić to tak jak pisałem - np

https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Niewiadów-N126NT-Sofort-Verfügbar/vhc:motorhome,pgn:2,pgs:10,prx:12000,cnd:new,vcg:caravan,axh:true,wcw:true/pg:vipmotorhome/292275506.html

https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Adria-AVIVA-360-DK/vhc:motorhome,prx:12000,cnd:new,vcg:caravan/pg:vipmotorhome/296728740.html

https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Weinsberg-CaraTwo-390-QD-mit-Paket/vhc:motorhome,prx:12000,cnd:new,vcg:caravan/pg:vipmotorhome/247829240.html

https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Sterckeman-Starlett-330-CP-Aktionspreis/vhc:motorhome,pgn:6,pgs:10,prx:12000,cnd:new,vcg:caravan/pg:vipmotorhome/291800747.html

wszystko w okolicach 12tys e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 minut temu, konrad_b napisał:

ładnie wyposażona, samo dodatkowe wyposażenie to kilka tys (ciekawe czy ciepła woda jest ?)

Tak, posiada podgrzewanie wody (pytałem już wcześniej). Na przyczepkę mam do wydania aktualnie max.42-45 tys zł. i tu jest dylemat bo te zagraniczne również całkiem ładnie się prezentują, a są myślę dużo wygodniejsze. No nic, mam czas na przemyślenia, może i warto poczekać, dołożyć i kupić coś troszkę większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, crazyrider2 napisał:

Niewiadow N126NT 750 kg DMC

Pamiętaj tylko, że nie wszystkie samochody mogą ciągnąć przyczepę lekką 750kg. Wiele ma 700kg, 650kg itp. Sprawdź w dowodzie rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ten model posiada hamulec najazdowy. Moja Toyota w dowodzie pod oznaczeniem O1 ma 1300 kg, natomiast O2 450 kg, myślę że powinna wystarczyć do niedużej przyczepki z hamulcem. To jest fakt, szkoda i o tym samym pomyślałem ..szkoda ,że nie gazowe podgrzewanie wody. Ciekawy jestem, czy ewentualnie póżniej, można zamienić bojler elektryczny na gazowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niewiadówkę można dać kilka tysięcy ale nie 40. Ciekawe czemu gość sprzedaje po kilku dniach użytkowania. Uważaj żebyś nie popełnił tego samego błędu. To tak jakbyś kupił nową ładę nivę albo uaza, niby nowe ale nie na te czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cichy56 napisał:

Za niewiadówkę można dać kilka tysięcy ale nie 40. Ciekawe czemu gość sprzedaje po kilku dniach użytkowania. Uważaj żebyś nie popełnił tego samego błędu. To tak jakbyś kupił nową ładę nivę albo uaza, niby nowe ale nie na te czasy.

Ciekawa odpowiedz, za którą dziękuję. Tutaj chodzi właśnie o to, że szukam nowego albo w miarę nowego sprzętu,  żeby nie wpuścić się pożniej faktycznie w maliny. Ta używana, którą przedstawiłem to jakaś alternatywa. Może faktycznie trzeba ostudzić emocje ;) poczekać trochę i kupić jakiegoś Weinsberga itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, chris_66 napisał:

Powiedz to setkom nowych właścicieli którzy kupują je co roku emoji106.png

 

Każdy ma swój własny punkt widzenia emoji123.png

Podejrzewam że dla tych setek nowych właścicieli jest to pierwsza przyczepa bo ccc. Ale wątpię się ktoś do niej przesiadł z np. Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle podejrzewasz. Małe budki też mają swoich wielbicieli . Nie każdy potrzebuje dwuosiowego tabberta.

Nie każdy zaczyna od skutera przesiadając się na coraz większe. Są ludzie kierujący się potrzebami a nie ceną.

A wracając do niewiadówek to dla mnie sprawą nie do przeskoczenia jest DMC. Gdyby miała 1000kg kupiłbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam małą budkę i przesiadłem się z większej. Chodzi mi raczej o konstrukcję i wykonanie. A N126n kupiłem w 1990r i miałem przez 15lat i wiem o czym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.