Skocz do zawartości

Czy Niewiadów ?


crazyrider2

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, kalapan napisał:

Zapomnij - szkoda czasu...

Ja Ci nie ubliżyłem  jak Ty mnie i nie zapomnę

 

Edytowane przez Kimkolwiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 minut temu, Kimkolwiek napisał:

Ja Ci nie ubliżyłem  jak Ty mnie i nie zapomnę

Zadaj sobie trudu i cofnij się jedną stronkę - a może Cię coś oświeci... Kto szuka ten znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, crazyrider2 napisał:

Ładnie rozwinął się ten temat :) , czego się tak naprawdę nie spodziewałem. Widzę też, że rozwój ten może się szybko nie skończyć. ;)  Chciałbym żeby wzrost naszej rodzimej firmy Niewiadów, nabierał takiego rozpędu, jak dyskusja na temat ich produktów na tym forum ;). Osobiście uważam, że ta przyczepka na pewno ma swoje plusy, ale idealna też zapewne nie jest, jak to przedstawiają niektórzy użytkownicy. Mnie generalnie odpowiada jej mobilność i na to głównie zwracam uwagę. Resztę sprawdzę jak zobaczę na żywo.  

Jak chcesz się więcej dowiedzieć na temat przyczep z niewiadowa to wejdź na stronę forum niewiadówki, tam można o nich pisać prawdę. I nikt Cię nie zlinczuje za krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konrad_b napisał:

są, tylko co znaczy zgniła niewiadówka ?

Celowo napisałem "zgniłek". Oczywiście, że proces degradacji będzie różny dla różnych konstrukcji. 

1 godzinę temu, konrad_b napisał:

tam gnić może ramka wokół okna, która jest między laminatem i ew podłoga jak już ktoś totalnie zaniedba i woda stoi w budzie

i tyle 

Gnić może wszystko, wnętrze, popękać wszystko może, odpaść. Widziałem naprawdę zapuszczone niewiadÓwki, które nie nadawały się do żadnej odbudowy. 

1 godzinę temu, konrad_b napisał:

ale taka jest prawda, wg mnie większość 30letnich przyczep to zgniłki, po albo przed remontem

Zgadzam się. Nie ma idealnych konstrukcji. Czas robi swoje. Żaden klej, guma, uszczelnienie nie wytrzyma próby czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cichy56 napisał:

Nomadka a miałaś też inne przyczepy żeby mieć porównanie, bo wiesz jak się ciągle je kaszankę to się nie wie jak smakuje szynka. Bez obrazy za porównanie?.

No i masz mnie! W innych mieszkałam sporadycznie, chociaż niektóre znam od podszewki. Nawet mi do głowy nie przychodzi nazywać niewiadówkę luksusową przyczepą, ale opinia kalapana jest tak bardzo prowokująca, że musiałam się odezwać. Jednak chyba nie było warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacek00 napisał:

Celowo napisałem "zgniłek". Oczywiście, że proces degradacji będzie różny dla różnych konstrukcji. 

Gnić może wszystko, wnętrze, popękać wszystko może, odpaść. Widziałem naprawdę zapuszczone niewiadÓwki, które nie nadawały się do żadnej odbudowy. 

Zgadzam się. Nie ma idealnych konstrukcji. Czas robi swoje. Żaden klej, guma, uszczelnienie nie wytrzyma próby czasu. 

 

tylko że niewiadówka jako skorupa pozostanie, a w sandwiczu odlezie sciana, zapadnie się dach itd

wiesz, jak ktoś postawił budę na 20lat i woda się lała do środka to faktycznie w środku może być demolka

tylko pomyśl co będzie w sandwiczu w identycznej sytuacji

nie bez powodu na budowach królują niewiadówki jako stróżówki 

poza tym wiesz jak fajnie klei się laminat ? trochę żywicy, maty i można zrobić wszystko ;)

jakby była laternatywa i np laminatowa przyczepka wielkości 400cm to byłby hit,

niestety technologia chyba ogranicza producentów ? chociaż kampery są z laminatu 

detail.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Cichy56 napisał:

Jak chcesz się więcej dowiedzieć na temat przyczep z niewiadowa to wejdź na stronę forum niewiadówki, tam można o nich pisać prawdę. I nikt Cię nie zlinczuje za krytykę

Tak wiem, zbieram informację również z tamtej strony :)

a teraz z innej beczki bo przyczepa używana i o dziwo nie Niewiadów. Co myślicie? : https://gratka.pl/motoryzacja/przyczepy-kempingowe-fendt-saphir-390-fendt-caravane/ob/15092708

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nomadka napisał:

ale opinia kalapana jest tak bardzo prowokująca, że musiałam się odezwać. Jednak chyba nie było warto. 

Może nie dosłownie moja opinia jest prowokująca. Ja już na początku napisałem, że opisuję tylko i wyłącznie swoją niewiadówkę, nie odnoszę się do nikogo personalnie, nie biorę pod uwagę niczyjej niewiadówki. To jest opinia wyłącznie na temat mojej przyczepy oraz firmy, która ją wyprodukowała. Wydaje mi się, że personalnie nie tykam nikogo, a jeżeli ktoś to tak odebrał - to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, nomadka napisał:

No i masz mnie! W innych mieszkałam sporadycznie, chociaż niektóre znam od podszewki. Nawet mi do głowy nie przychodzi nazywać niewiadówkę luksusową przyczepą, ale opinia kalapana jest tak bardzo prowokująca, że musiałam się odezwać. Jednak chyba nie było warto. 

Nomadka jeszcze raz Cię przepraszam, tak to jest jak się człowiek nie zastanowi zanim coś napisze. Do zobaczenia w trasie☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, crazyrider2 napisał:

Tak wiem, zbieram informację również z tamtej strony :)

a teraz z innej beczki bo przyczepa używana i o dziwo nie Niewiadów. Co myślicie? : https://gratka.pl/motoryzacja/przyczepy-kempingowe-fendt-saphir-390-fendt-caravane/ob/15092708

 

sama przyczepka fajna, ja bym właśnie w taki układ celował na 2os ;) (nie ma WC)

marka też OK, tylko sprzedawca dziwny i cena niska ?

dla porównania 

https://www.mobile.de/pl/Samochód-kempingowy/Fendt-Saphir-390-1200-kg-Fahren-ohne-BE/vhc:motorhome,srt:mileage,sro:desc,mke:8500,mld:saphir+390+,vcg:caravan/pg:vipmotorhome/296633690.html

 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cichy56 napisał:

Nomadka jeszcze raz Cię przepraszam, tak to jest jak się człowiek nie zastanowi zanim coś napisze. Do zobaczenia w trasie☺️

Ale ja się wcale nie gniewam. Po prostu mam kaszankę i nawet ją lubię ?. Taką na talerzu też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, crazyrider2 napisał:

Tak wiem, zbieram informację również z tamtej strony :)

a teraz z innej beczki bo przyczepa używana i o dziwo nie Niewiadów. Co myślicie? : https://gratka.pl/motoryzacja/przyczepy-kempingowe-fendt-saphir-390-fendt-caravane/ob/15092708

 

Kolejny śliski temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.