Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, Cathay said:

Jedne ferie bez nart, nowe auto rok później to pikuś, a puste miejsce przy stole, boli cholernie. A jak jeszcze to puste miejsce będzie stąd że nam się zachciało przywieźć syfa mamie, tacie, babci czy dziadkowi, to będzie bolało jeszcze bardziej.  

Zgadzam się bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Commander napisał:

Towarzyszu Zulos. Coś cie są tacy cięci na te kościoły?

Dziś byłem odwiedzić tatę na cmentarzu. W porze sumy.... To taka najważniejsza msza w niedzielę...? piszę wyjaśnienie, jakby kto nie wiedział, bo jest mocno niewierzący, chociaż ma wszystkie sakramenty łącznie z małżeńskim...

Na dwóch dużych parkingach może łącznie do 30 aut.... czyli ok 60 osób na wielgachny kościół. Ale tak jak mówisz winne to śpiewanie, bo na siłowni nie śpiewają i się nie zarażają...

Ech rozsądku i dystansu do wielu rzeczy życzę.

 

Nie jestem cięty - tak się złożyło, że pracowałem przy WSZYSTKICH dochodzeniach epidemiologicznych sprzed i w trakcie boomu epidemii w moim regionie (kiedy jeszcze niemal cała Polska wierzyła, że to bujdy) i 80% wszystkich ognisk było w kościołach i po imprezach weselnych i komunijnych. Robiłem co mogłem, żeby ludzi przekonać, żeby jak już muszą iść do kościoła i to na te msze, gdzie jest full ludzi, to żeby chociaż nie brali do buzi, ale nie - przecież to świętokradztwo, "niekonsekrowane ręce zbeszczeszczą ciało Chrystusa!!!".

Chrystus miał na takich ludzi jedno określenie - faryzeusze...

A określenie "Towarzysz" wypraszam sobie - nie jestem zwolennikiem Narodowo Socjalistycznej Partii PiS...:D

A mojemu Kościołowi nie mogę wybaczyć trzech rzeczy - zinstytucjonalizowanej pedofilii i ochrony pedofili, obłudy i polityki (mieszania się w rząd ciał, a nie dusz).

Trzeba tylko odróżnić Kościół (wspólnotę w wierze) od kościoła (zgniłej do cna instytucji). Niestety u nas wielu tego nie rozróżnia i każdy atak na kościół odbiera jak atak na Kościół (wiarę), co podgrzewa nasz kochany - jak to ktoś dobrze na tym forum już ujął - nierząd.

Taki fajny mem krążył swojego czasu:

Język polski jest piękny – Demotywatory.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty to już po feriach... Czekaj, to już wiadomo przez kogo poprzesuwali terminy ferii! Żebyś Ty mógł w lutym pojechać! No ładnie!


Jeszcze do wczoraj to były nasze ferie. Ze względu na dzieci w tym terminie jechaliśmy :)


Trzeba będzie rodzinę w delegację zabrać


Wysłane z telefonu


Tylko po co jak wyciągi będą nieczynne. No chyba, że nad morze pomorsować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Zulos said:

80% wszystkich ognisk było w kościołach

No ja tam nie wiem... Mateusz Krzywousty mówił całkiem niedawno, że "w świątyniach nie było przypadków zakażeń koronawirusem. Dodatkowo mówił, że może to wynikać z faktu, że świątynie są duże i wysokie. Premier twierdzi też, że lepiej przestrzega się tam zasad."  

Znaczy to , że jak ktoś był na ślubie, to na pewno nie zaraził się w kościele. Proste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Slawka napisał:

No ja tam nie wiem... Mateusz Krzywousty mówił całkiem niedawno, że "w świątyniach nie było przypadków zakażeń koronawirusem. Dodatkowo mówił, że może to wynikać z faktu, że świątynie są duże i wysokie. Premier twierdzi też, że lepiej przestrzega się tam zasad."  

Znaczy to , że jak ktoś był na ślubie, to na pewno nie zaraził się w kościele. Proste.

 

 

Nie zapominaj że Krzywousty ma dwa wyroki za kłamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Slawka napisał:

No ja tam nie wiem... Mateusz Krzywousty mówił całkiem niedawno, że "w świątyniach nie było przypadków zakażeń koronawirusem. Dodatkowo mówił, że może to wynikać z faktu, że świątynie są duże i wysokie. Premier twierdzi też, że lepiej przestrzega się tam zasad."  

Znaczy to , że jak ktoś był na ślubie, to na pewno nie zaraził się w kościele. Proste.

 

 

:lol:

Znaczy się wirus jest lżejszy od powietrza i zawsze leci w górę - OK.

Ale w takim razie dlaczego śmiertelnym zagrożeniem wydają się być wyciągi narciarskie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Slawka napisał:

No ja tam nie wiem... Mateusz Krzywousty mówił całkiem niedawno, że "w świątyniach nie było przypadków zakażeń koronawirusem. Dodatkowo mówił, że może to wynikać z faktu, że świątynie są duże i wysokie. Premier twierdzi też, że lepiej przestrzega się tam zasad."  

Znaczy to , że jak ktoś był na ślubie, to na pewno nie zaraził się w kościele. Proste.

 

 

Czy ten sam Mateusz już raz nie mówił że wirus jest w odwrocie i nie trzeba się bać :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, peja76 said:

Czy ten sam Mateusz już raz nie mówił że wirus jest w odwrocie i nie trzeba się bać :jump:

To wszystko wina ekspertów i specjalistów ""Dzisiaj wiemy, że wiele naszych przewidywań było błędnych, wiemy, że wiele analiz, wiele prognoz, które prowadziliśmy my, nasi specjaliści, eksperci nie sprawdziły się" - przyznał szef rządu."

A że Matołuszek słuch miał selektywny i słuchał tylko tych, którzy się pomylili, co zrobisz?

Edytowane przez Slawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witus napisał:

Tylko po co jak wyciągi będą nieczynne. No chyba, że nad morze pomorsować.

ferie mogą być nie tylko na nartach :thank: morze też ma swój urok zimą

poza tym wyciągi za granicą mogą normalnie śmigać :winner:, w Austrii Francji i Włoszech mam filię firmy i nie mam problemów z wyjazdem służbowym :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.