Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, chris_66 napisał:

ferie mogą być nie tylko na nartach :thank: morze też ma swój urok zimą

poza tym wyciągi za granicą mogą normalnie śmigać :winner:, w Austrii Francji i Włoszech mam filię firmy i nie mam problemów z wyjazdem służbowym :mlot:

To ja też proszę o jakieś małe podzleconko (najchętniej jakiś konsulting czy coś) i już śmigam służbowo - na statek!!

Oczywiście żonę służbowo też muszę zabrać, bo jak restauracje zamknięte to ktoś musi zadbać o katering. No i dzieci służbowo oczywiście też, bo kto ogarnie ich zdalne:D

30 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Dla sceptyków jest taka stara piosenka T-Love "Jest super"

Najgorsze jest to, że cała masa piosenek teraz przeżywa nowe, drugie życie, choć można było już myśleć, że to se ne wrati...

A na Węgrzech to powinni Muńka (czy kto tam ma prawa autorskie) poprosić o zgodę na udostępnienie tego numeru jako nowy hymn narodowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Zulos said:

To ja też proszę o jakieś małe podzleconko (najchętniej jakiś konsulting czy coś) i już śmigam służbowo

@chris_66 przemyśl. My Ci tu z @Zulos składamy propozycje nie do odrzucenia. Firma się rozrośnie, a jak będą płacić dotację na jednego zatrudnionego to nie musisz nam tych pieniędzy dawać!

Edytowane przez Slawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chris_66 napisał:

ferie mogą być nie tylko na nartach :thank: morze też ma swój urok zimą

poza tym wyciągi za granicą mogą normalnie śmigać :winner:, w Austrii Francji i Włoszech mam filię firmy i nie mam problemów z wyjazdem służbowym :mlot:

na wyjazd służbowy możesz sobie pojechać ale póki co o nartach w Austrii czy Włoszech zapomnij ;)

Cytat

Jeszcze na początku listopada w Austrii można było szusować na tamtejszych lodowcach. Warunki śniegowe były zresztą wyśmienite. Niestety rząd w Wiedniu wprowadził pełny lockdown i zamknął ośrodki narciarskie. Obostrzenia obowiązują na razie do 6 grudnia

Cytat

Zgodnie z dekretem włoskiego rządu przyjętym pod koniec października także włoskie ośrodki narciarskie pozostają zamknięte co najmniej do 24 listopada 2020 r. Przez pewien czas funkcjonowały jeszcze stacje narciarskie w autonomicznym Południowym Tyrolu, ale i te zostały zamknięte dla narciarstwa rekreacyjnego.

Cytat

Ośrodki narciarskie we Francji zostały zamknięte 29 października 2020 roku. Ograniczenia w ich funkcjonowaniu mają potrwać do końca listopada 2020. Sytuacja epidemiczna nadal jest napięta i nie ma pewności, czy termin ten nie zostanie przesunięty

https://www.skiinfo.pl/wiadomosci/a/637516/covid-19-narciarskie-vademecum

Póki co zostaje Szwajcaria i Szwecja  ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Slawka napisał:

@chris_66 przemyśl. My Ci tu z @Zulos składamy propozycje nie do odrzucenia. Firma się rozrośnie, a jak będą płacić dotację na jednego zatrudnionego to nie musisz nam tych pieniędzy dawać!

firma nie moja, w sumie dobrze, bo biorę kasę, robię co moje i nie przejmuję się niczym :winner:

muszę przemyśleć temat, ale @Suzu4x4 wysyła mnie do Szwecji :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferie mogą być nie tylko na nartach :thank: morze też ma swój urok zimą
poza tym wyciągi za granicą mogą normalnie śmigać :winner:, w Austrii Francji i Włoszech mam filię firmy i nie mam problemów z wyjazdem służbowym :mlot:


Mi z dziećmi sprawiają frajdę narty, nie pojadę z kolegami służbowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Ciebie owszem

 

Ja mam gotowy plan na nasze góry.

Jak wyciągi nie będą chodzić a nie będzie zakazu przemieszczania to przetestujemy w tym sezonie skitury.

Od kilku lat mi to chodzi po głowie

 

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.