Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, witus said:

Gdyby nie liczyli na otwarcie to by naśnieżali?

Znicze i kwiaty handlarze też kupili przed 1.11... 

 

34 minutes ago, danielpoz said:

Wyobrażasz sobie że premier ogłasza 1 grudnia że od dziś można śmigać na stokach a one jeszcze zielone? ?

Wkurzyłby prezydenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Co to mono control na 12v?

A no nic, coś zmieniałem w treści i się został śmieciuch, słusznie macie ze mnie polewkę :) 

A tak serio - naszym rządzącym (konkretnie wicepremierowi) coś się też za dużo wymsknęło. Premier ogłosił plan, miało to sprawiać wrażenie że rząd ma wreszcie sensowny plan. Wicepremier zahaczył o szczegóły, okazało się że w sumie jeszcze żadnego planu nie ma, jest co najwyżej wstępny zarys...  

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileś lat temu wstecz przez kilka sezonów trasy w Szczyrku były nieczynne bo się "górale" dogadać nie mogli, podobnie na Gubałówce.Ostatnimi laty to i w Zieleńcu zima nie taka łaskawa, żeby w tym sezonie to nie pogoda wszystkich uspokoiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mundek28 napisał:

Ileś lat temu wstecz przez kilka sezonów trasy w Szczyrku były nieczynne bo się "górale" dogadać nie mogli, podobnie na Gubałówce.Ostatnimi laty to i w Zieleńcu zima nie taka łaskawa, żeby w tym sezonie to nie pogoda wszystkich uspokoiła.

Najfajniejszy stok w mojej okolicy na Maciejowej w Rabce rozebrali w zeszłym roku. Trzy lata stał pusty bo taki jeden mówi... Młoje i nie dom.... Jakie to żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Commander napisał:

Najfajniejszy stok w mojej okolicy na Maciejowej w Rabce rozebrali w zeszłym roku. Trzy lata stał pusty bo taki jeden mówi... Młoje i nie dom.... Jakie to żałosne.

Nie chcieli zapłacić to i właściciel ich olał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, danielpoz napisał:

Nie chcieli zapłacić to i właściciel ich olał

Bywa ze to jest powód, ale nie zawsze. Często jest to po prostu upór albo jakieś chore teksty o ojcowiźnie, która jest dziwną tradycją. Pieniądze po ojcu wydali, ale kawałka piochu nie sprzedadzą. Kolegi eks żona w granicach Warszawy miała ładny dom z małym basenem. Za to co dostała postawiła 20 pokojowy hotel ze SPA. Fakt faktem jest prawniczką. 

Ten film nie do końca pokazuje ten problem, bo w Chinach po prostu nie chcą uczciwych pieniędzy płacić. Ale patologię tak obywateli jak i władz widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie przekląć, nie wiem czy to wypali (nic co sotatnio planowałem nie wypalało), ale założyłem nowy temat dot. tegorocznego sezonu zimowego:

Karawaningowa zima AD 2020/2021 w dobie koronawirusa - okres świąteczno-noworoczny i ferie zimowe w dobie ograniczeń - narty - HydePark - Karawaning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Nie chcieli zapłacić to i właściciel ich olał. 

Ale to było wspólne działanie w ramach dzierżawy. W lecie łąka w zimie stok. Jest chyba 12 właścicieli tego terenu. Ktoś się z kimś pokłócił i na złość ogrodził. Jak komuś kasy nie trzeba to czym go przekonasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2020 o 23:47, Cathay napisał:

A jeśli chcecie na narty w miejsce "koronobezpiczniejsze "to polecam Gruzję.

https://www.skiinfo.pl/wiadomosci/a/626294/na-narty-do-gruzji-miniprzewodnik-po-kaukaskich-stokach

Loty póki co śmiesznie tanie, wynajęcie samochodu tanie, noclegi śmiesznie tanie. A taniec muzyka, śpiew, wino, koniaki i żarcie mega topowe. I samo to że ruszyliście tyłki w inne miejsce niż wszyscy dodaje propsów!

Daty 2-9 stycznia. 

Z lotniska do Bkuriani 150 km.

 

 

 

NartyGruzja1.JPG

NartyGruzja2.JPG

NartyGruzja3.JPG

Tak jak pisałem wcześniej, loty widmo... 

Na koniec grudnia i początek stycznia loty już odwołane. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Misio napisał:

Myślimy nad Sylwestrem i później (niestety nowymi feriami) nad morzem...i troszkę się obawiamy, że będzie ciasnawo...

ja jeszcze nie ogłosiłem dzieciom kiedy w 2021r będą ferie :). Oczywiście będą częściowo z nauką on-line, jakoś te 5 dni np nad morzem wytrzymamy. Czekamy na pogodę i informację np o ponownym otwarciu Chorwacji, bo może się okazać, że morze może być inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał:

Myślimy nad Sylwestrem i później (niestety nowymi feriami) nad morzem...i troszkę się obawiamy, że będzie ciasnawo...

w jakim terminie się wybieracie? bo też myślimy o morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.