Skocz do zawartości

znowu przedsionek


balthur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Effendi, na to wygląda ,że tak .Tylko zastanawiam się nad tym jak się wsuwa tą małą kedre.Bo to co ja pokazałem na fotce to mam nowego typu i małą kedre łapie jak klamerką do bielizny. Może twoje przeciąga się przez cały przedsionek co przecież też jest wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hello!

Przy rozstawianiu przedsionka okazało się że jest on za krótki.

No i mam dylemat, co zrobić?

Szukałem sprzedawcy który przy zakupie wziął by w rozliczeniu ten który już posiadam. Nie chciałbym zostać z dwoma przedsionkami i bez kasy.

Jest też inna opcja mógłbym dopasować przedsionek przykręcając do przyczepy jeszcze jedną pionową listwę kedru.

Dodam że ten przedsionek który posiadam bardzo mi się podoba bo jest głęboki (ok 3.5m), w zestawie jest również dostawka z boku (może być na rowery). :-]

Którą opcję wybrać/ :ok:

post-79035-imported-4eeb81ca-5028-44f0-b2ee-4f5a9900df87_thumb.jpg

post-79035-imported-bb63c25e-e276-4549-a8db-f319b7fc2e45_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Po zastanowieniu jestem prawie przekonany że będę próbował dopasować posiadany przedsionek do mojej przyczepy.

W tym celu muszę zakupić tzw chwyt przedsionka czyli aluminiową listwę do której jest on wsuwany, taką jak do fartucha pod przyczepą.

Przeszukałem moją okolicę i nic nie znalazłem.

Może ktoś wie gdzie takie cudo można możliwie szybko kupić, może być używane. :ok: Oczywiście w rozsądnej cenie.

Potrzeba długość to 2,3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zainteresowanym przesyłam zdjęcia daszka przedłużającego przedsionek. Został on wykonany z plandeki (ok. 10 PLN), dwóch uchwytów do wałka malarskiego (po ok.1,70 PLN) oraz dwóch trzonków teleskopowych malarskich (po ok. 18 PLN)

post-83425-imported-e5d58792-401c-4b85-a9d0-8da377cff8b1_thumb.jpg

post-83425-imported-035f6dd4-efc0-4428-a6a1-6ca43a9bfa97_thumb.jpg

post-83425-imported-032ccfec-880e-4be6-a809-cc355387e386_thumb.jpg

post-83425-imported-8f753534-03bc-459f-aba4-09c22a4cecd1_thumb.jpg

post-83425-imported-9320167c-eabc-421d-915c-81574522d6ae_thumb.jpg

post-83425-imported-2de0f686-3ef5-48f4-bc99-31dcaca039f2_thumb.jpg

post-83425-imported-1381a5ee-28f1-4e2d-a167-d36210b90cea_thumb.jpg

post-83425-imported-354e00df-6b54-46b7-9504-f301e40495e9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez sobie taki daszeczek wykombinowałem , teraz mam cień juz duzo przed przedsionkiem i Mała Julka moze się spokojnie bawić w cieniu, a ja popijac zimne :bzik: ...

 

Ja zastosowałem plandeke 3/4 metry. :ok:

i rureczki ze starego przedsionka

Kazdemu polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur, to co rozmawialiśmy w Sławie jeszcze przez środek rureczki , środek wyżej i w razie deszcze też posiedzisz pod tym , w innym wypadku w razie deszczu będziesz musiał to ściągać.

 

Mam nadzieje , że te rurki znajdziesz :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. W czasie deszczu zrobiłem jedną rurkę wyżej (rozciąga się do 2 metrów) a drugą niżej. Wtedy jest naturalny spad w kierunku jednego narożnika. Znakomicie odprowadza wodę. Sprawdzone. nadmieniam, że idea pochodzi od WIRa. Tylko wykonanie to moja inwencja :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. nadmieniam, że idea pochodzi od WIRa. Tylko wykonanie to moja inwencja :bzik:

 

Dokładnie tez sie przyznam , że kiedys widziałem jak to ma Wir -ek rozwiązane i zgapiłem pomysł hehe

 

 

Ps.

 

Ja dodatkowo wykonałem dziury- oczka ( otwory) wzmacniajac to miejsce skórą, by pasowało na haczyki z rurek przedsionka... i przy większych wiatrach nie rozerwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło , że coś podpatrzyliście u mnie. Nie wiele rozkładania a przyjemniej posiedzieć w cieniu , czy nawet w czasie deszczu przed przedsionkiem.

A przydało sie to szczególnie w Sławie podłączyliśmy dwa takie zadaszenie razem z Grekiem i zrobiła się niezła świetlica dla uczestników spotkania . Szczególnie przydatne okazało się gdy w sobotę na chwilę padał deszcz.

post-83461-imported-a0687fdb-8aa7-42a3-a57b-492bf50f435a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś takiego daszku nie potrzebuje :] bo zawsze można dosiąść sie do sąsiada :ok: zresztą zauważyliście na poprzednich spotkaniach :ok: a jaka integracja jest wtedy :ok:

 

A na poważnie też rozmyślam nad daszkiem :ok: oczywiście pomysły ściągne od kolegów :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.