Skocz do zawartości

znowu przedsionek


balthur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz wyraźnie widać , że przedsionek jest za duży , zmierz przyczepę po obwodzie od ziemi do ziemi i taki przedsionek szukaj, może znajdziesz sprzedających przedsionki, którzy pójdą na wymianę Twojego na mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kol. wir kiem...przedsionek eewidentnie za duży...dach przedsionka powinien się kończyć równo z obrysem dachu przyczepy ... bokiem przedsionka jest w tym wypadku ściana boczna przedsionka, a nie jeszcze kawałek dachu jak widać to na zdjęciach Twoich...

pomysł z wymianą na mniejszy jest na miejscu z racji tego ze większy jest droższy a Ty szukając mniejszego stacisz na tym niestety...

możesz też sprzedac go na allegro i wtedy dopiero szukać pasującego do Twojej przyczepy... zależy dużo od Twoich funduszy... :piwko:

Powodzenia życze trzymając mocno kciuki :ok::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! Bardzo jesteś zrezygnowany na tym ostatnim zdjęciu,ale zapewniam Cię,że każdy z nas przechodził takie chwile na początku karawaningowej przygody.Zmienisz przedsionek i wszystko będzie ok! A jak pokonasz wszystkie przeszkody i ruszysz na szlak,poczujesz smak wielkiej przygody i wszystko Ci będzie wynagrodzone.Próbuj załatwić sprawę na allegro,tak jak doradzają koledzy.Powodzenia! :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem :piwko:

jezeli z drugiej strony jest tak samo to faktycznie przedsionek jest po starszym bracie
przecież na tej fotce ewidentnie widać że przedsionek jest za duży. no chyba że całość jest przeciągnięta na fotografowaną strone a niewidoczna strona jest goła

a tak na poważnie.

Zmierz pomierz dobrze przyczepe i wymień ten przedsionek na mniejszy.

Bo z tego pożytku raczej przy tej przyczepie nie będziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na Szanownym Forum jest użytkowniczka, która oferuje do sprzedaży przedsionki z Holandii. Bodajże z Jeleniej Góry? Jeślima ktoś kontakt do niej to bardzo bym prosił o podanie. Może bym coś z panią Anią? pohandlował. Jeżeli nie to zrobię jak radzicie. Spróbuję na allegro. Fajnie mieć przyjaciół (i to tak wielu), choćby w wirtualu :ok:

Za porady dziękuję, czuję, że nie jestem sam ze swoim problemem.

Dla Was życzliwych :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur, zmierz swoją przyczepkę od ziemie do ziemi, będziesz znal rozmiar jaki potrzebujesz , następnie zmierz ten przedsionek z bokami Czyli cała długość jaka wchodzi w kedr plus zakładki i zadzwoń, może uda się wymienić , ze zdjęć widać , że Twój przedsionek jest w nienagannym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur głowa do góry :D moim zdaniem nie ma co siedzieć ze smętną miną tylko robić machniom i tyle :D do sezonu sporo czasu i napewno zdąrzysz załatwić tą sprawe :ok: Jesteś i tak w dobrej sytuacji bo chociaż jakiś przedsionek masz, możesz sprzedać zamienić i nie masz dodatkowych kosztów a ja niestety kupiłem budke bez niczego i dodatkowo musiałem pare groszy wydać na przedsionek Ale pózniejsze wyjazdy rekompensują wszystkie problemy kombinacje itd związane z przygotowaniem sprzętu :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BJoe, właśnie o ten kontakt mi chodziło. Super. Dzwonię, jadę, handluję i rozstawiam przedsionek. Dzięki

Wybieram się do Poznania na złot regionalny, ale niestety na 60%, bo połówka zaciążyła, a coś nie teges się czuje. Nie chciałbym zostawiać kobiety samej w tej sytuacji. Jeżeli będę mógł pojechać, a koledzy mnie przygarną bez wcześniejszego zgłoszenia, to będzie mi bardzo miło zobaczyć się chociaż z niektórymi z Was. Wiecej osób pewnie spotkam we Warce, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcę pojechać. Mam mnóstwo wątpliwosci dotyczących użytkowania przyczep kempingowych. Jeździłem TIRami więc znam cygańskie życie, ale przyczepa a naczepa to nie to samo. Poza tym jazda zawodowa a turystyczna to dwie zupełnie inne rzeczy. Wir 57, zarezerwuj miejsce dla brodacza z Kalisza bo....przyjadę :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem na etapie poszukiwania, gdyby ktoś z was miał do sprzedania przedsionek z podwójnym kedrem o obrysie 925 i chciał sprzedać, to się polecam :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsionek z podwójną kedrą ma ten wielki plus ,że nie potrzeba dziurawić boku przyczepy do zamocowania uchwytów d o rurek.Do podwójnej kedry zakłada się uchwyt rurek o nzawie fixon.

Tak to wygląda na zdjęciu

post-71686-imported-ff513403-aaff-4832-9b13-f11b5dbbf26e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.